Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Azi am facut lvl 98 la job ^^ ...

de la lvl 40 unde ai facut lvl la job?

La 111 mobs warriors nustiucum. Tragi pt iteme? Eu am deja aproape setul pt 100 :) . + ca mia picat pt atac la weapon pt 50 80 100 si 120 :)) . Abia astept sa fac 100... .de la 95 in te seaca mai iei doar 20 % dintr-un lvl din misiune. Stii cumva daca merge facut blue sau + cumva inafara de alea pe silk. Or fi ceva recipe-uri sau ceva?

Link to comment

ajuta cu ceva itemele de la job

da iri da dmg/def mai mult

ceva ceva da , dar conteaza f. mult la accesory ... + ca ar mai fi blue-urile. Mie la lvl 100 imi da aproape 100 phy dmg in + , la acc 1,8 la ring si 2.4 la necklace.

Intrebare ce fac la avatar aia 25% hp recovery? Scad alea 14 sec de cooldown de la hp pots?

Link to comment
Guest taranuldelatara

salut ! la forgotten world , am adunat 7 talismane si mai am nevoie de unul . dupa ce le adun trebuie sa vb cu asaman de la ht trader shop (am talismanale mici de la togui) si imi va da el un sun ? la alegere ? trebuie sa iau ceva quest inainte ? eu m-am dus direct si le-am adunat , dar mi-a spus cineva ca trebuie sa am un quest luat inainte de talismane. e corect ?

Link to comment

salut ! la forgotten world , am adunat 7 talismane si mai am nevoie de unul . dupa ce le adun trebuie sa vb cu asaman de la ht trader shop (am talismanale mici de la togui) si imi va da el un sun ? la alegere ? trebuie sa iau ceva quest inainte ? eu m-am dus direct si le-am adunat , dar mi-a spus cineva ca trebuie sa am un quest luat inainte de talismane. e corect ?

da ei questu de la npc ul ala din hotan de langa consigment asaman sau cum se cheama si pe urma iti alegi arma:P

Link to comment
Guest AthensXB_9
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...