Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

kidu, degeaba ne chemi tu pe 5, cand incepe scoala, pupi si tu comp 3-4 ore pe zi :)) si mai ales ca mihai, inclusiv eu, suntem a 12-a, cel mai futut an dintre toti

@amo : mie niciodata nu imi merge pagina de sbot,de pe orice motor de cautare,trebe sa dau search pe g*ogle si de acolo sa intru pe site,dar daca scriu situ sa intru nu merge.Nush dc .

@n3vermore: clasa a 12 a cel mai futut an? fi sigur ca este cel mai fain, iti zic eu :P

EDIT: scuze amo,eu am citit ca zici dc nu merge situ la sbot,acuma am vaz ca ziceai de parola.

Link to comment

Pagina SBot merge doar daca scrii site-ul complet... www. etc sau daca dai search pe google .

daca dau dismantle la un sos dg10 am sansa sigur sa pice adv A seal ? :) de dg 11

Link to comment

MIHAI ESTI UN NOOB CE DRACU NE ARATI NUMA CASTIGURILE HOAAAAAAA WHOAAAAAAAA NOOOB

cum pot sa fac si eu fontu asa frumos ca si syzu ma ajuta cineva sunt mai newbulet in html :>

gz mancatia-s acu hai pe server 5 ca acolo deja e plictiseala a?

tu vorbesti bai wizz/bard care iti iei jumate de felie si esti deja mort

Link to comment

Dupa aproape 2 ani si jumatate, 3 chiar, mi-am recuperat contul si cracterul.( K0misaru) Bine, eu am mai postat pe topicul asta sub diferite usere si il mai cunosc doar pe badfist si inca 2. Este incredibil cat mult s-a schimbat jocul asta,eu nici macar nu mai stiu cum sa ajung la monstri de levelul meu. Oricum, ce mi-a captat atentia a fost scoaterea sistemului de trade. Am vazut ca nu mai poti face trade, deci practic esenta acestui a disparut si chiar nu stiu de ce?! Era o sursa buna de bani si fun.Acum cu ce se mai ocupa thiefii si hunterii?

In rest, nu prea imi mai dau cu parerea deoarece n-am cercetat si alte lucruri. Serverul pe care jucam, Pluto, este acum o epava. Multi boti, multi fraieri care stau la taxi desi au lvl 70+, mult prea multe caractere europene, la stalluri nu mai gasesti mai nimic, multi prieteni care nu mai joaca, la pvp nimeni samd. Jocul s-a prostit in mare parte.

Pe "vremea" mea parca era mai misto. Cand ramaenam fara bani, incingeam niste traduri cu prietenii din guild prin Europa si ieseam din criza :crybaby: ,sute de potiuni bulite la pvp, useri care se injurau pe global si isi rezolvau problemele "barbateste" in downhang, rasturnari de situatie la fortress......

Acum ma pierd in imensitatea asta de joc.

Salut

Link to comment
Guest xPress .

ce mult s`a schimbat jocu asta. ultima data cand am jucat eu a fst cand nici nu a aparut 9dg :(.. mar tenta sa ma reapuc dar deocamdata nu prea am prietenni care sa ma indrume si sa ma ajute .. si singur ... in fine .. banuiesc ca fara un sbot ceva sau fara premium ejti degeaba in acest joc :-? estE?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...