Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest __DsS__
Guest AthensXB_9

@__DsS__ crede-ma ca nu sunt cine stie ce norocos am pierdut foarte mult cu alchimia deabia acum am inceput sa mai castig si eu din ea :P

Link to comment

O intrebare @ guild points.

Daca sunt intr-un guild GP vad ca se doneaza automat, asta inseamna ca imi mananca mie din sp-uri? Sau nu are treaba..

da iti ia din sp.

Cat % din ele? Si se poate dezactiva?

Daca esti intro guilda,si da iti face de pe fundul tau GP=Skill Point,adica un gp=1sp ,dar nu iti mananca din sp-urile tale,ci cate sp-uri ai facut de cand esti in guilda,atatea gp-uri ai facut la guilda...nu are nici o treaba...stai linistit !

Link to comment
Guest AthensXB_9

mai fac si eu cate un +7 rar , da in ultima vreme vad ca fara premium nu ai ce cauta la peste +5 , de 4 ori failed la +6 :P

eu nu pot face +5 crede-ma eu prefer sa iau iteme +5+6 si sa le dau +7 ....eu nu am mai avut un premium plus decand sa dat drumu la 110 :)) .......

Link to comment
Guest __DsS__

Salut.

Poate sa imi spuna cineva care build e mai puternic pentru un archer pure str??

Fire/force

Fire/cold

sau Fire/lighting :))

?

Fire/cold parerea mea :)

Link to comment

E bine ca e lumea activa pe aici :D

Ms de raspunsuri

daca te crezi mai breaz decat "lumea activa" de aici... pune mana si citeste in urma, pt ca in fiecare luna se gaseste un noob sa intrebe de glavier sau bower build. >.< bai... activule... ;)

in primu rand sunt satul si cred ca si restu sa repetam lunar care build e bun degeaba iti zic/em care e bun toptu depinde cum sti tu sa joci cu acel char! evident ca force/fier e tare dar tu daca habarn nu ai sa joci cu el o sa ti se para weeak singur o sa gasesti varianta potrivita pentru tine. DSK imi e martor de multe ori mi am schimbat buildu si restu de pe forum...

pana mea, astia se asteapta sa le facem si char lv 120, nu numai sa le spunem care e CEL MAI BUN build >.<

cand vine vorba de cel mai bun build, pot spune un singur lucru : wizard/bard (clar e cel mai bun build pt un goldbot) ........ in rest cand vine vorba de builduri de pvp fiecare joaca cu ce ii place sau cu ce poate:)

  • Upvote 1
Link to comment

Salut.

Poate sa imi spuna cineva care build e mai puternic pentru un archer pure str??

Fire/force

Fire/cold

sau Fire/lighting :))

?

in primu rand sunt satul si cred ca si restu sa repetam lunar care build e bun degeaba iti zic/em care e bun toptu depinde cum sti tu sa joci cu acel char! evident ca force/fier e tare dar tu daca habarn nu ai sa joci cu el o sa ti se para weeak singur o sa gasesti varianta potrivita pentru tine. DSK imi e martor de multe ori mi am schimbat buildu si restu de pe forum...

Link to comment

Pacheon/Fire/Force imi pare cel mai bun build pt pvp daca ai putina exp in joc , dar mare chestie nu e , trb numai sa pui vitalurile si apoi da in voia lui Dumnezeu desigur cu niste knock-back :D

Oricum ce mai e pe isro ?

SI eu tot la force ma gandesc :) dar stiu cativa fire/cold care dau destul de bine...

Eu joc pe serv Maya si pot sa iti zic, ca e destul de multa plictiseala..nu prea sunt romani si majoritatea playerilor sunt afk asteapta sa se vada cu lvl 120 :))

Link to comment

Pacheon/Fire/Force imi pare cel mai bun build pt pvp daca ai putina exp in joc , dar mare chestie nu e , trb numai sa pui vitalurile si apoi da in voia lui Dumnezeu desigur cu niste knock-back :D

Oricum ce mai e pe isro ?

SI eu tot la force ma gandesc :) dar stiu cativa fire/cold care dau destul de bine...

Eu joc pe serv Maya si pot sa iti zic, ca e destul de multa plictiseala..nu prea sunt romani si majoritatea playerilor sunt afk asteapta sa se vada cu lvl 120 :))

Iti recomand force ;)

Link to comment
Guest catatgv92

Pacheon/Fire/Force imi pare cel mai bun build pt pvp daca ai putina exp in joc , dar mare chestie nu e , trb numai sa pui vitalurile si apoi da in voia lui Dumnezeu desigur cu niste knock-back :D

Oricum ce mai e pe isro ?

Recomand fire :) .

Link to comment

Pacheon/Fire/Force imi pare cel mai bun build pt pvp daca ai putina exp in joc , dar mare chestie nu e , trb numai sa pui vitalurile si apoi da in voia lui Dumnezeu desigur cu niste knock-back :D

Oricum ce mai e pe isro ?

Recomand fire :) .

:))) da ms fire era inclus :D nu stiam ce sa aleg intre cold, force si lighting

Link to comment
Guest AthensXB_9

@un-q eu sunt Heuksal/Fire/Force imi place foarte multe la force ca prin un dmg super bun daca mai prin si crit..dead.....dar am putine probleme cu defensul neavand cold dar cu un set bunicel merge ca pe roate......am bagat force pentru ca mi se intampla dese ori sa fac portion war....:)))

Link to comment

@un-q eu sunt Heuksal/Fire/Force imi place foarte multe la force ca prin un dmg super bun daca mai prin si crit..dead.....dar am putine probleme cu defensul neavand cold dar cu un set bunicel merge ca pe roate......am bagat force pentru ca mi se intampla dese ori sa fac portion war....:)))

Ai dreptate cu un set bunicel , nu ai treaba , despre critical e foarte important cel putin peste 8 ca bower-ul mai mult isi face bani datorita la critical :D

Link to comment
Guest taranuldelatara

salut ! am un blade nova +7 fara adv si un nova axe. daca sparg axeul si-mi da elixir adv sox D12 pot sa-l folosesc pt a-mi duce blade-ul la +8 ? thnx!

si daca e vreun sfat, vreo vorba prin targ , ca sa pot mari sansele de adv B , stie careva cam care ar fi ?

Link to comment

salut ! am un blade nova +7 fara adv si un nova axe. daca sparg axeul si-mi da elixir adv sox D12 pot sa-l folosesc pt a-mi duce blade-ul la +8 ? thnx!

si daca e vreun sfat, vreo vorba prin targ , ca sa pot mari sansele de adv B , stie careva cam care ar fi ?

Daca ai nova blade +7 nu te mai chinui cu adv elixir :) .. transformal in 12D..

Si mi se pare ca acum iti iei adv elixir doar din 10 degree ..nu mai exista adv 12d ,

Deci vinde axe..bft:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...