Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Sunt curios ce vrea sa zica prin: ,,Genesis will be an exclusive server for players with entrance tickets."

Da de inteles ca ar fii cu invitatie..

Nu crezi ca e cum a explicat koila? Ca vei cumpara acel tichet? :D

Sincer...la joymax nu poti fii sigur de nimic :)))...cine stie ce porcarie baga....

Link to comment

As vrea sa ma apuc si eu de Silkroad ... nu am mai jucat niciodata

Este greu ? cam cat dureaza sa fac lvl 30 ... ? si daca nu as lua acel bot de care vorbiti voi nu as putea sa fac level repede ?

PS : Exista private ?

PS : Am gasit un privat www.harukisro.com imi ziceti daca merita ? adica eu am intrat in el si merge perfect

Link to comment

As vrea sa ma apuc si eu de Silkroad ... nu am mai jucat niciodata

Este greu ? cam cat dureaza sa fac lvl 30 ... ? si daca nu as lua acel bot de care vorbiti voi nu as putea sa fac level repede ?

PS : Exista private ?

PS : Am gasit un privat www.harukisro.com imi ziceti daca merita ? adica eu am intrat in el si merge perfect

Fara bot, sa faci level mare acum pe iSro este destul de dificil. Exista si private, gasesti servere bune la sectiunea de publicitate.

Link to comment

M-au socat astia de dimi, cand m-am uitat peste globale... +12 legenduri mai dao incolo... mi-am facut si eu setul +3.. dar nu stiu ce sa mai zic.. daca mai stiti ceva buguri sau ceva nou la alchemy e binevenita orice sugestie...

din cate am inteles de la un prieten +5 e mai greu si +7 e 100% el si a facut staff legend +7 azi

Link to comment

super alchimia am facut stafu magic de la +0 la +7 cu doar 2 proff stone http://www.rev6.com/player/Phoenix/Hell_angelll.html si alchimia merge super bine

utza dami un link cu char tau de pe rev6

Eu ma uit pe forum in general de la servici dar am filtru care ma restrictioneaza ... rev 6 e restrictionat dar poti sa cauti _Utza_ si ma gasesti . Ma gandesc sa imi fac si 2h +12 ... ca prea multi au reusit...

Cu prem + si luck avatar am incercat un son protector si mi-a iesit de 4 ori consecutiv +6 dar fail la +7 . Merge traznet alchemia. Mai nasol e la blue pt ca da succes da tot din 0 in 0 sau in 22% dar asta e ^^.

Link to comment

super alchimia am facut stafu magic de la +0 la +7 cu doar 2 proff stone http://www.rev6.com/player/Phoenix/Hell_angelll.html si alchimia merge super bine

utza dami un link cu char tau de pe rev6

Eu ma uit pe forum in general de la servici dar am filtru care ma restrictioneaza ... rev 6 e restrictionat dar poti sa cauti _Utza_ si ma gasesti . Ma gandesc sa imi fac si 2h +12 ... ca prea multi au reusit...

Cu prem + si luck avatar am incercat un son protector si mi-a iesit de 4 ori consecutiv +6 dar fail la +7 . Merge traznet alchemia. Mai nasol e la blue pt ca da succes da tot din 0 in 0 sau in 22% dar asta e ^^.

adica ca asta dup sau deamonblader sau _FORCEMAN_ sau imer

Link to comment

Salut , as vrea sa-mi spuneti ce character este acum la putere pentru pvp si sa pot sa fiu independent , adica sa reusesc sa cresc singur , sa nu iau 1hit/kill de la monstrii de nivelul meu , prefere ceva de la chinezi.

Si sa-mi spuneti si un build pentru clasa respectiva.

Arcasul chinez este bun?

Link to comment

Salut , as vrea sa-mi spuneti ce character este acum la putere pentru pvp si sa pot sa fiu independent , adica sa reusesc sa cresc singur , sa nu iau 1hit/kill de la monstrii de nivelul meu , prefere ceva de la chinezi.

Si sa-mi spuneti si un build pentru clasa respectiva.

Arcasul chinez este bun?

Toate caracterele sunt la putere :)....

Si da,arcasul este ff bun.

Link to comment
Guest PistolCuApa

asa e, nu are rost sa joci pe servere private, se inchid cand ti-e lumea mai draga

Unele servere private pot fii chiar mai reusite decat cele oficiale... Pentru silkroad salvation garantez eu + ca ii dau dreptate la Deidara, nu sau lasat putini de joc, sau lasat foarte multi, unii de tot altii joaca pe private... Dar sa revin cu ale mele, sugerez sa incercati silkroad salvation, si tie Deidara, pentru ca tu stii cine au fost cei din Avalon si stii ca serverul o sa tina... www.silkroadsalvation.com

Link to comment

asa e, nu are rost sa joci pe servere private, se inchid cand ti-e lumea mai draga

Unele servere private pot fii chiar mai reusite decat cele oficiale... Pentru silkroad salvation garantez eu + ca ii dau dreptate la Deidara, nu sau lasat putini de joc, sau lasat foarte multi, unii de tot altii joaca pe private... Dar sa revin cu ale mele, sugerez sa incercati silkroad salvation, si tie Deidara, pentru ca tu stii cine au fost cei din Avalon si stii ca serverul o sa tina... www.silkroadsalvation.com

Doamne o sa vedeti ISRO baga ISLAM si o sa vina multi oameni iar privatele ... debea se ... pe ele sa faca si ele un update

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...