Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Nu stiu cati de pe aici ati apucat jocul in timpul in care max lvl era 70, 80, respectiv 90. Pe atunci, jocul era interesant, erau misto si job-urile, guild war.

Dupa ce ca oricum jocul cerea o cantitate enorma de mindless farming, odata cu ridicarea levelului maxim nu au crescut si cantitatea de exp/sp.

Astfel, ajungi sa faci ce ? 6 luni boting ca sa faci lvl maxim si inca 6 luni ca sa ai suficiente SP ?

Apoi sa ai poate 1 luna de distractie si sa se bage inca 10 lvl,sa iei "distractia" de la capat pentru lvl,sp si iteme ?

Silkroad a fost frumos la inceput, a murit cam pe la lvl 90. A fost fun o vreme, avem amintiri si post-uri prin forum haioase,etc. End of story.

Link to comment

i agree...it's a sh1tty game....eram hotarat sa revin....dar dupa 2 saptamani in game....m-am razgandit....nu are rost :) practic e o cauza pierduta,iti urmez sfatul....ma axez pe sporturi extreme :)) m-am apucat de snowboarding ...wish me luck,sa imi iau legitimatia intr-un an sau doi :tiphat:

Link to comment

Salutare ! Am jucat acest joc pe oficial, in urma cu circa 6-7 ani...si mi-a placut extrem de mult, insa am fost nevoit sa-l intrerup...am incercat sa joc acum cateva zile pe RomanianSilkroad dar...adminii de acolo..sunt praf... Vroiam sa va intreb..se merita oare sa incep de la 0 pe oficial? Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri!

Link to comment

Salutare ! Am jucat acest joc pe oficial, in urma cu circa 6-7 ani...si mi-a placut extrem de mult, insa am fost nevoit sa-l intrerup...am incercat sa joc acum cateva zile pe RomanianSilkroad dar...adminii de acolo..sunt praf... Vroiam sa va intreb..se merita oare sa incep de la 0 pe oficial? Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri!

nu.

Link to comment

Salutare ! Am jucat acest joc pe oficial, in urma cu circa 6-7 ani...si mi-a placut extrem de mult, insa am fost nevoit sa-l intrerup...am incercat sa joc acum cateva zile pe RomanianSilkroad dar...adminii de acolo..sunt praf... Vroiam sa va intreb..se merita oare sa incep de la 0 pe oficial? Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri!

avand in vedere starea jocului experientele personale dezamagitoare plus opinia valorosilor mei colegi internauti as recomanda un refuz amabil ofertei creierului tau de a incepe sa te joci din nou acel joc pur si simplu demoralizator

Link to comment

Joc acest "minunat" joc de cand era D8 cu lv 70 skills.... Ii spun minunat pentru ca nu cred ca am sa mai gasesc un asemenea joc,in care sa am atatea amintiri placute,si sa ma fii distrat atat de mult cu prieteni....Prin tot ce faceam.... ACum il declar un joc mort...Sa le dea Dumnezeu sa li se usuce pula la toti koreeni astia,si asa nu aveau,dar ce mai au sa LI SE USUCE. Au stricat un joc ce... Nu o sa il uitam vreodata.

Si totusi nu inteleg de ce nu asculta de opinia publica,de jucatori ce le baga $/E luna de luna... Si de pe curu la cei care au mancat un orez bun,la dracu cu toti asiatici,si-au bagat pula si au plecat in Vest... Ca de International Silkroad,nu se mai ocupa nimeni...

Daca gasiti un joc mai interesant,ce sa semene cu sro-ul deodata,va rog...postati aici. Multumesc!

warn up

Edited by Kargoth HellScream
Link to comment

Ce era unik la jocul asta era JOB-ul, asta ne-a dat la fiecare atatea amintiri frumoase.... cum o luai pe carca sau cum faceai praf partea adversa!! Restul exista peste tot!!!! Inca tin minte certurile cu nevasta si prietenii ca trebuia sa fiu on ca... era programata o noapte/zi de job.... CE VREMURI!!!!! Sper sa se intoarca!!

Link to comment

si eu m-am lasat de original... la 117 ... m-am dus cu pretenarii pe private. Acolo faci lvl max rapid , mai greu e cu setu , si faci ce vrei unici , pvp tot tot tot . Dezavantajul e ca astea nu tin prea mult :) max 1 an. Dar cand se inchide migram tot guildu pe altu :nanana: si ramanem toti gramada acolo :). Voi pe ce private mai jucati?

Link to comment

Dupa aproximativ 1 an de inactivitate pe linkmania tin sa postez si eu anumite cuvinte despre sro, linkmania m-a dus la el acum ~ 6-7 ani :) si a fost jocul meu de suflet :)) am jucat cativa ani buni in disperare si nu voi uita niciodata acest joc. dar acum... este mort din pacate... am incercat private dar tot degeaba jucam 3-6 luni si ma lasam ... nui acelasi lucru.... ce pot sa zic... pacat. :(

Later edit: Ahh ... semnatura mea ^_^ vechiul caracter :)

Link to comment

Am o intrebare : am cumparat in luna 7 2011 1 account. Nu am jucat pe el din anumite motive. Saptamana trecuta persoana respectiva a incercat sa modifice parola dar am fost atentionat pe hotmail si am reusit sa pastrez siguranta accountului. El acuma ma ameninta ca va da chargeback si ca o sa fiu banat. Se mai poate da chargeback daca ultima data cand a bagat a fost sa zicem luna 7 2011 si acuma e luna 4 2012. deci o diferenta de 9 luni ? Va rog daca se poate sa imi spuneti cat mai repede. A cumparat silkul prin paypal ( daca ajuta la ceva ) .

Va multumesc.

Link to comment

Am o intrebare : am cumparat in luna 7 2011 1 account. Nu am jucat pe el din anumite motive. Saptamana trecuta persoana respectiva a incercat sa modifice parola dar am fost atentionat pe hotmail si am reusit sa pastrez siguranta accountului. El acuma ma ameninta ca va da chargeback si ca o sa fiu banat. Se mai poate da chargeback daca ultima data cand a bagat a fost sa zicem luna 7 2011 si acuma e luna 4 2012. deci o diferenta de 9 luni ? Va rog daca se poate sa imi spuneti cat mai repede. A cumparat silkul prin paypal ( daca ajuta la ceva ) .

Va multumesc.

Nu din cat stiam eu limita era de 3 luni

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...