Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

am nevoie de o parere : ce char e mai bun la pvp(doar china),astept raspuns.Si servaru:eldorado e activ??

Bladerul e cel mai bun la pvp (cap 120 crapa tot)

Poate ai dreptate ... tot asa am dat intr-un blader full sun +12 set si i dadeam max 15 k. Am warrior ... dar din fericire l-am batut... pt ca la un moment dat warrioru are agro ala sau cum i zice si i-am incarcat un 40k fara crt si apoi un 30 crt si a crapat. Totul e sa ai rabdare ... daca vrei sa il tankezi il tankezi fara probleme .. deocamdata raman pe warrior :P .

Link to comment

Ati facut ceva cu bugul de job? eu mi-am tras lvl 111 :P . Acum astept sa vad daca iau ban :>

Pai si nu mori de ciuda daca iei ban la lvl 111? :|

Nu ... ca mai am 3 chare de 114 :crazy: dar si daca nu iau ban si fac 120 la job atunci setule de job + rare e aproape ca legend ^^ . Iar la dmg phy 200 in plus. daca mai pui ca am legend +12 ar fii aproape ca un +14 ... si asta permanent :cool2:

Link to comment

deci se baga islam din cate am vazut:> .... ce nu pricep este cu cap 13,14,15...... adica se mareste iar levelu de la 120 la 130 ,140 ,150? sau vor fi numai armele schimbate.

Nu cred deoarece sunt foarte multi care nu au atins lvl maxim dar joymax treb sa faca ceva urgent pentru ca nu o sa faci doar lvl si alchemy...

Link to comment

Ce D13 sa mai bage mah... daca din 800 -1000 de active players au facut lvl120 doar 10 -15(si nu vreau sa ma gandesc cate boostere au bagat)... au bagat eventul ala de 1 luna de 100% exp si abia am facut un amarat de lvl cu el si am mai avut si prem +. Parerea mea este ca urmatorul update pt D13 o sa fie cel putin prin iunie- iulie.

Azi daca merge pt o sa fac 116 ... gzz to me :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...