Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Eu m-as reapuca. :)

Dacă te hotărăşti să te reapuci si vei începe pe Lepus, mă găseşti acolo. Nick-ul meu: Anaximandru. Probabil se va numi altfel serverul având în vedere că vor uni curând mai multe servere datorită lipsei de activitate de pe ele. 

Însă te-aş sfătui să mai aştepţi până să revii în joc. Nu oferă mai nimic actualmente jocul... majoritatea (95-96%) celor care mai mişună prin Silkroad Onlne sunt roboţei şi copilandri, iar "enviromentul" pe care l-au generat aceste tipuri de playeri este deplorabil. Eu am avut experienţa  neplăcută de a nu primi buff-uri în timpul Fortress War-ului de la bufferi care nu îşi epuizaseră numărul de buffuri pe care le puteau da. Pur şi simplu le era lene să apese două taste. În plus, conceptul de team-play nu mai e valabil zilele aceastea, cel puţin în cazul serverului pe care joc eu - Lepus - nu mai este valabil. Nu te ajută nici măcar cei din guild sau din uniune. E foarte greu. Am level 120 şi când am timp să stau pe joc mai ajut pe cei care au nevoie la questurile pentru Chief General/ Count sau să obţină titlurile pentru care trebuie să omori unicii din Job Temple şi Jupiter Temple. Dar mă găsesc a fi singurul care mai face asta. În schimb când am avut nevoie am tras cu zilele de ei să vină să mă ajute şi doar unul, un american, a binevoit să ajute. Dintr-o uniune întreagă!!! Apoi, mai nimeni nu foloseşte chatul... când revin la PC salută şi apoi nu mai răspund la nimic... Au fost zile în care nu s-a vorbit deloc pe chat în afară de "hi"/ "hi". 

Pe Lepus suntem, cred, vreo 10-20 de români în total. Eu sunt într-o guildă româno-germană. E singura guildă mai strălucită pe care am întâlnit-o pe server, de asta am şi ales să mă alătur ei. Celelalte sunt pline de turci şi egipteni care nu fac altceva decât să se roadă între ei. Dacă te hotărăşti să vii pe server cu noi, nu ezita să-mi dai PM. Ţinem legătura.

 

Numai bine

Edited by Anaximandru
Link to comment
La 09.12.2015 la 20:48, atentat a spus:

Jocul tineretii mele :)))

Idem. Cu asa poveste faina in spate, daca ar fi avut bugetul si dorinta de a face ceva misto ca World of Warcraft.... era nebunie si acum.

Apropo, mai exista servare bune de Private SRO? As fi dat 2 nume de servare bune ce au fost inchise, dar mi-e sa nu fie reclama..cu toate ca nu asta urmaream

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...