Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

La asta te referi ?? tot nu merge tongue.gif

Mda macar puteai sa spui tot ce trebuia sa facem ... selectati si la advance Korean si mai dati un restart. Ma rog eu cum vreau sa ma joc silkroad imi pica externul. Mi-am adus aminte dc m-am lasat de SRO ^$#$%^ #%&#& @#%@#^ &#$%@% de provider BangHead.gif

Link to comment
Guest `amigo*/`

eu am ajuns la lvl 18 si lvl se face tot mai greu cam jumate de lvl in 2-3 ore sau nici atat ....e super jocu

are grafica...gameplay meseriash...e super deabia astept sa fac lvl 20 wink.gif lvl-u se face mai greu ca la wow ...

va recomand jocu asta!!

Link to comment

Nu prea mai e lag. Se poate juca destul de bine acum

So-Ok iti da pe langa (special) returning scroll si bani, scrolluri de summon monstrii (destul de puternici, lv-ul monstrului depinde de lvl-ul celui care casteaza), bani si am auzit si ca unii ar fi primit elixir.

Pana acum (poate am avut ghinion) mi-a picat un singur Jewel Box de la unul de lvl-ul meu si am omorat monstrii cu 1 lvl sub mine mult timp si n-a cazut nimica sad.gif

Link to comment

Pe troya nu am avut si nu am nici acum lag. Si jocul merge brici fara frame in uras.

Cat despre jwl am si eu vreo 4 biggrin.gif. Ms Trex de inf tiphat.gif

Soldatel mai faceti guildul ala? tongue.gif

Na si o poza cand eram mai mic : D

http://img158.imageshack.us/my.php?image=sro20060221205856548ug.jpg

Link to comment

Mda.. am observat ca este cam batran serverul Xian si.. ca ma terrorizeaza prea multi... cu toate ca am ajuns la lvl 33 pe xian .. "prietenii" m'au determinat sa intru pe serverul nou unde in 6 ore de joc sunt lvl 15.....

Daca intrati pe serverul Athens contactatzi'ma Sunt cu nickul zuzu

cred ca la ora aceasta cel mai mare este lvl 23

pe acest server Athens avetzi sansa sa fiti printre cei mai buni cool.gif

GANDITZI'VA BINE PE CE SERVER DORITI SA JUCATI

i'mi pare rau pt totzi cei de pe xian sad.gif

VA ASTEPT PE ATHENS

Link to comment

si din nou probleme:

mai nou cam dupa 3-5 min de jucat imi apare deja celebra eroare cu ?????????????

dar de data asta da ceva mai multe detalii despre configuratia mea

mai are cineva problema asta? are rost sa incerc ceva sau nu e de la mine?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...