Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Nu stiu exact cat costa. Daca vrei poti sa iei questul cu inimi cand poti si strange 10 si vezi.

Questul cu inimile nu influenteaza alte questuri. Mi s-a intamplat sa-mi cada un alt quest item si o inima de la acelasi monstru deci nu-i nici o problema. De fapt, daca esti sigur ca vrei la un moment dat sa reinvestesti punctele, ai putea sa incepi oricand questul si sa strangi maximul de 200 de inimi.

Daca atingi maximul trebuie sa mai folosesti din ele...

Link to comment

Poti sa ai orice lvl mai mare sau egal cu 20 ca sa ai acces la quest si il poti lua de cate ori vrei. Il iei de la herbalist din orice oras (cel cu potiuni).

Despre alianta, nu am vazut... Nu am intrat azi si s-ar putea sa nu intru foarte mult pana miercuri seara ca ma asteapta cateva lucrari nu tocmai usoare.

Link to comment

pai .. daca se paote sa ma ajute si pe mine cineva ..

Am instalat jocul , s`a facut update , ii dau start .. si de fiecare data imi apar erorile astea 3 :

http://img363.imageshack.us/img363/7483/error19es.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/1853/error23op.jpg

http://img363.imageshack.us/img363/5166/error30jh.jpg

NU stiu ce sa fac .. daca a avut cineva aceeasi problema .. sau stie cineva ce sa fac .. din cate am auzit e un joc super ..

Link to comment

Nagasaky' date='Dec 29 2005, 04:22 PM'] Mah la mine scrie SERVER OVERBURNED sau OVERLOADED ceva de genul asta si dupa ce scriu ID-ul si parola de utilizator imi spune YOU HAVE BEEN DISCONNECTET DUE nush cum TRAFFIC mare bla bla. blink.gif Pe limba lor asta inseamna ca e FULL ??? Nu puteau sa fie mai clari?

P.S: Se face greu level??? E din ala la care stau 20 de ani sa faci lvl 2?

overburned ... mda ... e serv oficial 1x exp 1x drop biggrin.gif , trebuie rabdare ... eu is la al 4-lea char pe care il cresc si desi shtiu ce sa fac si unde sa ma duc , tot e nevoie de timp ...

Link to comment
Guest rechinutzu

Ghilda romaneasca Quad recruteaza membri!

conditii:

1.varsta>16 ani

2. nationalitate -romana

Amatori ne pot contacta pe serverul Babel.

Daca doriti sa va alaturati tastati pe main chat:$Toronto sau $Wotton si veti discuta cu leaderi nostri.Pana acum exista 13 membri.Pt un joc free merita!

Link to comment

eh sa facem topic separat cu recrutari?smile.gif

ar trebui o intreaga sectziune biggrin.gif, silkroad guilds gen MU , altfel ar fi haos, 1 singur topic ... atatea guilde , atatzia jucatori .. 5 servere , nu cred ca ne vom intelege biggrin.gif .

sau se se faca un post in care posteaza doar guild masters , cerintze, nr membri , nu me , lvl etc. si in caz de edit dau unui mod global datele suplimentare pt a edita posturile lor, iar cine posteaza off topic warn+ post shters biggrin.gif

Link to comment

ar trebui o intreaga sectziune biggrin.gif, silkroad guilds gen MU , altfel ar fi haos, 1 singur topic ... atatea guilde , atatzia jucatori .. 5 servere , nu cred ca ne vom intelege biggrin.gif .

sau se se faca un post in care posteaza doar guild masters , cerintze, nr membri , nu me , lvl etc. si in caz de edit dau unui mod global datele suplimentare pt a edita posturile lor, iar cine posteaza off topic warn+ post shters biggrin.gif

Super idee. Sa se spuna serveru, cerintele, Entry fee(if necesary), Gm name, etc. occasion14.gif

Link to comment

Nu sunt atat de multe recrutari de facut... Adica totusi nu se apuca zilnic noi jucatori sa joace.

E de ajuns un post de la liderul (sau reprezentantul) fiecarui guild.

Ar fi totusi interesant o sectiune cu Silkroad cum e la Mu...

Vanzari de iteme, discutii pe servere, strategii etc

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...