Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

azi e 19 tongue.gif, duminica, 19 feb 2006 tongue.gif

si ca tot am postat am o intrebare: pt potiunea cu rearanjarea punctelor.

1.de la cine pica cursed heart?

2.ce puncte pot pune? si skill points si status points?

3.pquestul cere 10 cursed heart + $ ? imi da 10 potiuni sau 1?

am un cursed heart de la 1 PK, dar personajul respectiv nu a dorit sa-mi zica de unde pica biggrin.gif, era murderer 19.gif

Link to comment

Eroarea aia nu-i din cauza jocului (deconectare). Face cadere nervoasa Windows-ul.

Eu folosesc protectorii intr-un mod mai util (productie proprie): stau sa vad cand vine un trader, setez protectorul, el vine si da in el, moare, eu ii iau marfa si fug smile.gif. Am prins 1 trader de lvl mare, 2 de lvl mic, unul nu a dat in protector si 2 traderi nu au mai trecut pe langa el... cred ca s-au razgandit la traseu.

Per total o captura bunicica si e o metoda fara vreun pericol. Dezavantajul e ca poti folosi un protector pe ora. Singura metoda sa-i resetezi timpul mai repede e sa te reconectezi.

Link to comment

Cum a zis si Darkus, un prim pas ar fi o reinstalare a jocului. S-ar putea de asemenea sa fie de la drivere asa ca ai putea sa incerci sa le updatezi de pe site-ul producatorului. Daca nici asa nu merge, foloseste driverele de pe www.silkroadonline.net.

Sper ca asta o sa rezolve problema.

Link to comment

Va apare si voua eroarea asta? E a 3 oara cand se intampla si dureaza cam 1-2 zile....care e problema ?

http://img68.imageshack.us/img68/8537/erroare5cm.jpg

si eu am avut probleme cu asta...cauta fisierul hosts in windows\system32\drivers\etc , deschidel cu notepadu si baga la sfarsit linia asta :

222.111.150.111 gwgt1.joymax.com

ar trebui sati mearga dupa

asta o data....acu in legatura cu problema pe care o aveam eu ...am gasit solutia....prin optiuni era pus shadow la minim si dupa ce leam pus la mediu sia revenit si acu vad si eu in sfarsit caii intregi

si as avea si o intrebare...ces cu itemele cu seal of star?....are vreun beneficiu in afara de aspect? ca vad ca is tare scumpe...dar am si eu un spear si nu vad nici o diferenta fata de un spear fara seal of star

Link to comment

dar am si eu un spear si nu vad nici o diferenta fata de un spear fara seal of star

cand am zis asta tocmai la stats mam referit...ambele sunt cam identice...ba chiar aia fara sos are critical cu 1 mai mare

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...