Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

tot nu-mi merge nici un server in week-end...Dupa ce incerc sa ma conectez de mai multe ori al server(xian)imi apare o fereastra in care scrie:"disconect from server" si un buton"confirm".Daca apas,imi iese din joc...Daca nu tot nu-mi intra pe nici un server(si nu da nici un motiv...).Multumiri anticipate!

Link to comment

tot nu-mi merge nici un server in week-end...Dupa ce incerc sa ma conectez de mai multe ori al server(xian)imi apare o fereastra in care scrie:"disconect from server" si un buton"confirm".Daca apas,imi iese din joc...Daca nu tot nu-mi intra pe nici un server(si nu da nici un motiv...).Multumiri anticipate!

same here ! indiferent ce server as alege..imi merge doar dupa 3 noaptea angry7.gif

Link to comment

care e faza cu tiger girl si cat de puternic e charul? unde apare? mai sunt si altii de genul asta?

Tiger woman (unique) e lv. 20 si apare random undeva in Tiger mountain

--> Stronghold mountain

Uruchi Lv. 40 (unique) apare spre Oasis undeva in Tarim mai apare si citeodata in dead ravine

Isyutaru (unique) Lv. 60 apare undeva in Karakoram

Link to comment

Tiger woman (unique) e lv. 20 si apare random undeva in Tiger mountain

--> Stronghold mountain

Uruchi Lv. 40 (unique) apare spre Oasis undeva in Tarim mai apare si citeodata in dead ravine

Isyutaru (unique) Lv. 60 apare undeva in Karakoram

ms mult, tiphat.gif am mai gasit si eu pe site la ei date despre monshtri.

nocturnal, din cate am inteles dac ai ala pe cap te oreri sa ajutzi altzi playeri cu informatzii, si se dezactiveaza din actions. click dreapta pe iconitza.(actions shortcut :A)

shtie careva unde il gasesc pe tipu pt quest? :

Link to comment

1 singur sfat: daca vreti sa jucati (ma refer daca sunteti player, daca sunteti n00bi fara aspiratii ignorati) : jucati pe babel fiindca pe restul serverelor s-au facu levele cu boti de afk, cu GM mode (a mers SQL injection pe site - spawn-uri uriase de monstrii) si s-au facut dupe in draci.

Have fun cu jocul ca e misto rau icon_thumright.gif

Eu unu m-am lasat ... cred si eu dupa cate char-uri am facut si m-am lasat de ele (lvl 20, 30, 18 ... samd smile.gif )

Link to comment

am si eu o problema cu jocu asta poate stiti careva sa ma ajutati:

nu stiu de ce dar imi mere execrabil, pana si filmuletzu ala de la inceput cu barca, inante de a te loga, se sacadeaza la greu si cand intru in joc nu am ce zice e slide show. stiu ca nu e de la compu meu (din punct de vedere hardware) pt ca joaca si un vecin de al meu de pe un comp mult mai slab si in afara de lagu din orase la el totu e ok. netu imi mere perfect si restu jocurilor la fel.

Link to comment

am si eu o problema cu jocu asta poate stiti careva sa ma ajutati:

nu stiu de ce dar imi mere execrabil, pana si filmuletzu ala de la inceput cu barca, inante de a te loga, se sacadeaza la greu si cand intru in joc nu am ce zice e slide show. stiu ca nu e de la compu meu (din punct de vedere hardware) pt ca joaca si un vecin de al meu de pe un comp mult mai slab si in afara de lagu din orase la el totu e ok. netu imi mere perfect si restu jocurilor la fel.

vezi driveri video mai buni, low detail si .. cam atat biggrin.gif, poate era mai bine daca specificai ce sistem ai.

Link to comment

AMD batron 2800+, 512 DDRAM, pl video ATI radeon 9800PRO

nu cred ca e de la sistem...  icon_thumright.gif

driver am dat jos acu 2 zile

eu am nvidia, si daca nu ma insel si ATI are optiunea de AA si TL de auto activare. la mine e off tongue.gif , ca asa ma stresa si pe mine, la fiecare joc imi seta Anti Aliasing 8X si Transform& Lighting. astea le gaseshti in > meniul de display. (click dreapta desktop, propreties, settings, advanced)

daca nu e asta, nush ... pune alt driver, nu neaparat ultimul e si cel mia bun tongue.gif

Link to comment

eu am nvidia, si daca nu ma insel si ATI are optiunea de AA si TL de auto activare. la mine e off  , ca asa ma stresa si pe mine, la fiecare joc imi seta Anti Aliasing 8X si Transform& Lighting. astea le gaseshti in > meniul de display. (click dreapta desktop, propreties, settings, advanced)

daca nu e asta, nush ... pune alt driver, nu neaparat ultimul e si cel mia bun

gata am rezolvato...nu erau nici driverele nici setarile...era jocu de vina

lam copiat gata instalat de la veciunu si vad ca acu mere bine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...