Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

On topic: Ultimele drivere de Nvidia nu sunt compatibile cu placile vechi

incearca seria 77.xx

am incercat si 77.xx acum si tot aia e (celelalte versiuni au fost 81.xx, 71.xx si 68.xx)...incep sa cred ca nu e de la drivere

cat despre drivere de la firma producatoare...placa video e din aia ieftina "no name"

Link to comment

am avut un quest in care trebuia sa omor 40 weasel,primit de la un soldat care apara portile orasului.Zis si facut,le-am omorat si mi-am primit si recompensa.Acum ce trebuie sa fac.Am primit un fel de mesaj in care mi se dadea un quest,dar nu am stiut cum sa dau in jos,ca sa ii dau accept...

Link to comment

Salut !! Sunt Quick (de pe JA, daca ma stitzi). Si eu joc pe Xian. Va recomand tuturor sa intrati pe serv asta. Eu nu am laggy decat in oras, asa ca nu prea stau pe acolo. Ma duc sa imi iau questurile si plec la lupta. Am conexiunde RDS, of course tongue.gif !

Serv: Xian

ID : Quicksy (lv 18)

Guild : Silk Masters

Guildu ii la inceput. Toti din guilda sunt romani (din C.N.I. Tudor Vianu Bucuresti biggrin.gif momentan).

P.S. E si DoomWave inscris (ID: Doomz0r)

Va urez succese pe server icon_thumright.gif !

Link to comment

vezi ca e link cu questuri lvl 1 - 50 si alte explicatzii sigure despre joc, putin mai sus. cel putin la faza cu hotzii e o discutzie acolo in care tipul care "recomanda" strategii e asaltat de jucatorii mai mari care ii zic ca nu are dreptate. cel putin era ok daca zicea ca ar incerca strategiile , dar el zicea ca sunt bune si ca functzioneaza ... baietzii i-au demonstrat contrariul.

Link to comment

am pus o lista maricica cu ce char-uri am ... nu le-am pus si cele ale tovarasilor care s-au lasat ca era nasol tongue.gif sunt multe oricum eusa_whistle.gif

NU faceti PK ca nu aveti decat de pierdut:

- multa exp ca trebuie sa muriti de 2 ori

- a 2-a oara cand muriti va pica un item de pe voi

Daca vreti PK exista cape-uri la accesories shop si costa 500 gold bucata, iesiti din oras si va macelariti.

NU va faceti thiefs/hunteri la lvl 20 ca nu are rost. Eu la lvl 30 nu puteam sa fac nimic ca hot. Chiar si cand m-am dus cu 2 de lvl 44 si 47 am murit instant crybaby2.gif

Si nici ca trader la lvl 20 nu prea e fericire mare ca va omoara earth ghost-ii. Poate doar sa mergeti pe langa alti traderi sau sa faceti trade run cu guild-ul.

Cat despre Tiger Girl daca nu aveti minim lvl 25 eu zic sa nu va bagati. Intr-adevar am vazut pe unu de lvl 20 care a batut-o dar cine stie cu cate zeci de persoane mai erau acolo ?

Va sfatuiesc sa scoateti umbrele ca in oras se misca cam greoi cu ele. Oricum jocul ocupa extrem de multe resurse comp26.gif

Link to comment

Eu inca mai joc Silkroad si am ajuns lvl 13 si nickul meu este GokuZ, joc pe serverul XIAN, ma gasiti acolo! Am ajuns quest pt lvl 10 (Sweeping Bandit Archers) ....

Din cauza questul a inceput la lvl 3 sau 5 nu mai stiu.... si normal tre sa apara cate 1 quest la fiecare lvl. Vreau sa intru si eu in clan romanesc! wink.gif

Link to comment

eu nu mai joc SRO dar poate ma reapuc cu tovarasii cand o sa dea drumu la sv-ul nou. Nu stiu singur sunt prea ocupat cu DotA si GunZ ca sa-mi pierd toata ziua jucand SRO.

Protectorii erau folositi inainte (inainte de a baga GG) pt a omora persoanele afk (care jucau cu boti de afk). Si cand pierzi 25k exp nu e prea dragutz wink.gif

Oricum cu char-ul de lvl 30 am facut lvl 27 de 5 ori ... tot muream de la lag crybaby2.gif (lag adik ... eu stateam ca prostu, monstrii dadeau in mine si pe urma luam si d/c sa mai stau si 30 min sa ma connectez BangHead.gif )

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...