Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

pai pe jok lam cunoscut smile.gif))el ma ajutat biggrin.gif iam multumit biggrin.gif shi a zis sal mai contactez ca ma ajuta cu plakere  5.gif  pe tine nu te cunosc .... dar mia zis soldatel ca eshti cel mai tare biggrin.gifhello2.gif

nu pt mult timp ... o iau iar de la 0 ... :| , a 4-a oara ... de data asta e ultima biggrin.gif, voi fi multzumit de char biggrin.gif

Link to comment

Jocul iti da o variata gama de posibilitati de ati configura caracterul deci mai multe sanse s-o faci lata biggrin.gif

un, ca de fiecare data incerc aceeasi combinatzie biggrin.gif, dar niciodata nu-s multzumit biggrin.gif, acum cred ca am gasit combinatzia dorita:

hakusay mastery

*ramura cu soul hit

lightning mastery

*ramura cu enchant weapon

*si ultima ramura

cold mastery - doar cat sa pun lvl1 la

*cold wave arrest.

restul pun la force mastery

*own heal

vroiam max dmg pt physical & magic .

Link to comment

eu sunt obsedat de full str glavie fire dar mai sunt si combinatii bune cum ar fi:

- bow full int ice lightning (cam necesita sp farming)

- full int spear lightning (da dmg mare rau blink.gif - hp mic totusi )

Se spune ca cei pe int fac lvl mai rpd (datorita dmg-ului mai mare evident) dar sunt mai slabi in pvp. Eu zic ca fac lvl mai mare si sunt egali in pvp. In mare 1 full str are aceleasi sanse sa faca 1 full int care le are si full int sa-l faca pe el. Caracterele sunt cam egale.

Combinatia bow + ice e interesanta ca poti sa pui cubul de gheata si sa tragi din el wink.gif

http://img107.imageshack.us/my.php?image=sro20060101073904941rz.jpg

Link to comment

eu sunt obsedat de full str glavie fire dar mai sunt si combinatii bune cum ar fi:

- bow full int ice lightning (cam necesita sp farming)

- full int spear lightning (da dmg mare rau blink.gif - hp mic totusi )

Se spune ca cei pe int fac lvl mai rpd (datorita dmg-ului mai mare evident) dar sunt mai slabi in pvp. Eu zic ca fac lvl mai mare si sunt egali in pvp. In mare 1 full str are aceleasi sanse sa faca 1 full int care le are si full int sa-l faca pe el. Caracterele sunt cam egale.

Combinatia bow + ice e interesanta ca poti sa pui cubul de gheata si sa tragi din el wink.gif

http://img107.imageshack.us/my.php?image=sro20060101073904941rz.jpg

asa am si eu acum full str , glavie+fire, pot sa zic ca is f multzumit de dmg smile.gif. ce nu-mi place e ca mananca o gramada de mana fire weapon enchant skill si tot trebuie sa merg cu cate 200 MP potions.

Link to comment

eu nu am avut probleme cu banii (cum de altfel nu prea am in nici-un MMO). Am cam avut bulan la weapon elixirs biggrin.gif

Plus ca nu mi-a placut sa stau cu "taraba" pur si simplu vindeam iteme gasite la NPC. Mi se pare o pierdere de vreme. Cat stau sa le vand gasesc alte iteme si ies in castig mai bine decat daca as pierde vremea sa le vand la playeri.

Cat despre quest-uri de departe cel mai urat e cel cu bandits operational maps si la cata caractere am avut a trebui sa fac quest-ul asta de PREA MULTE ORI crybaby2.gif

Link to comment

yo lupt ca prostu ... nush nika, ce drq v acolo nush ... ce fire ce cold :| la skill am bagat aproape la toate lvl4 :| da nush la ce serveshte ... shtiu ca pot sa ma transform cateva secunde in ceva mai bun ... dar se termina repede magia ... altceva nush sa fak :| am fakut 1 sau 2 questuri ... acuma am unu greu sad.gif(( shi nu pot sal trec ... ma pus sa omor 50 de monshtri ... la fiecare monstru consum o potiune de viata :|sad.gif(((((((( altceva nush sa fak :| jok de 1 zi crybaby2.gif

Link to comment

eu nu am avut probleme cu banii (cum de altfel nu prea am in nici-un MMO). Am cam avut bulan la weapon elixirs biggrin.gif

Plus ca nu mi-a placut sa stau cu "taraba" pur si simplu vindeam iteme gasite la NPC. Mi se pare o pierdere de vreme. Cat stau sa le vand gasesc alte iteme si ies in castig mai bine decat daca as pierde vremea sa le vand la playeri.

Cat despre quest-uri de departe cel mai urat e cel cu bandits operational maps si la cata caractere am avut a trebui sa fac quest-ul asta de PREA MULTE ORI crybaby2.gif

toata lumea urashte questul ala biggrin.gif, pur si simplu nu vor sa cada hartzile de la ei biggrin.gifBangHead.gifBangHead.gifBangHead.gif auch biggrin.gif

Link to comment

Operational maps pica greu... Dar tot e mai bine decat 200 de flags la care sunt eu sau questul de mai tarziu cu 1000 (sau 2000 nu mai stiu) de flori.

@BaboNatale: Ar trebui sa citesti niste ghiduri. Chiar nu-i bine sa bagi in toate skill tree-urile asa. Cel mai bine iti alegi un weapon tree si 1 elemental tree principale, si in inca 1-2 elem tree-uri sa bagi putin.

Link to comment

Darkus, cand se termina beta testul?

20 feb. vezi ca s-a mai discutat cate ceva de end of beta test. cica va fi 1 zi de download si nu zice nik de resetarea bazei de date, adik poate vom putea juca in continuare pe conturile astea, fara sa pierdem characterele. (data trecuta la sf de beta test s-a RR DB)

edit: cp occasion14.gif

Edited by Darkus
Link to comment

Operational maps pica greu... Dar tot e mai bine decat 200 de flags la care sunt eu sau questul de mai tarziu cu 1000 (sau 2000 nu mai stiu) de flori.

@BaboNatale: Ar trebui sa citesti niste ghiduri. Chiar nu-i bine sa bagi in toate skill tree-urile asa. Cel mai bine iti alegi un weapon tree si 1 elemental tree principale, si in inca 1-2 elem tree-uri sa bagi putin.

te referi la asta ? ... omg .. 3k

Level 33 - Ancient Elf  (3 times repeatable)

NPC Donwhang Dooil Soldierwest gate

Time 1: Kill 1000 Blood Devil Flower/Blood Death Flower’s

Time 2: Kill 1000 Blood Devil Flower/Blood Death Flower’s

Time 3: Kill 1000 Blood Devil Flower/Blood Death Flower’s

Reward:

487,000 exp, 1 repair hammer

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...