Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@Mallkor esti tare destept.... atunci cand esti la o sala de net si iti tipa operatorul in ureche afara... time over numai de gramatica nu iti mai pasa. 1. nici macar nu ma cunosti si sa fii tu sanatos la cate zile de bot am avut eu si daca esti atat de destept atunci cand tu stai cu stall si eu fac grind am 80% sanse sa produc mai mult k tine..... si cum spunea ~Arrow~ unii sunt obsedati de lvl-up alti se dau LEGIT .. dar cand au nevoie tot la BOTTERI vin :D asa k taci atunci cand ai sa faci tu lvl 80 sa imi dai si mie un pm aci pe link iti promit k am sa revin des sa te mai vad scumpete...

Link to comment

Sincer ma asteptam la mai mult de la unii din voi ( {Strik3} & koila) dar ce sa ii faci asta este viata...

@koila "nici macar nu ma cunosti" afirmi lucrul asta lui malkor dar mai inainte tu te comportai de parca l-ai fi cunoscut . . .

@{Strik3} toti botii sunt o problema . . .

Sa speram ca joymaxul va face mai mult in legatura cu botii . . .

P.S. respect mallkor ... fight till death :)

Link to comment

arrow nu sunt de acord cu tine cand zici papitoi fara viata pentru ca tocmai : botul iti reda viata =)) in loc sa stai sa iti pierzi timpul facand lvl up pentru a te bucura de acea "distractie" poti face lvl "afk" si sa te bucuri apoi cand omori din astia cu viata care se chinuie sa faca level :))

Link to comment

Deci smuggster vad ca te mananca in c*r sa te iei de mine....sincer baieti acu nu dau 2 bani pe astfel de oamnei :gun:

Semnatura e foarte reala...never boted never will....e adevarat ca am incercat odata ca nuBOT dar nu e de mine...si btw smug is curios ce fel de viata duci tu..s.t.fu. bro daca nu vrei decat sa faci probleme altora . :box:

Sincer va zic si va rog sa ma credeti sunt legit......nu credeti asta e...nu ma f*te grija....

P.S. smuggster sunt cu ochii pe tine sa te prind cu un pas gresit.... :sef:

Link to comment

arrow iti place cand vine unu de lvl 80 si iti strica toata placerea de a juca?

in viata daca vrei sa ajungi cineva trebuie sa trisezi asa e lumea nepasatoare eu pana la lvl 72 nam butat

eram aproape singurul in takla care faceam lvl + ca mai erau boti care faceau ks intruna asa ca dao dreq ce importanta are ca butez sau nu nu cresc in ochii nimanui daca butez sau nu oricum pe restu nu ii intereseaza

eu vreau doar sa fiu lvl maxim sa ies seara la un jobwar ceva.. sa ma bucur de tot cemi ofera jocu

deaia eu cred ca joymax nici nu le mai pasa de boti si nici nu ar trebui cine vrea bot sa isi ia.. nu ii afecteaza cu nimic

sa fim seriosi daca chiar a vrea sa scape de boti facea de mult chestia asta trebuie sa fi prost rau sa nu iti dai seama cine o bot si cine nu daca a fi un gm si sar plimba macar 30 minute pin takla ar da ban la toti de high lvl

si isro botu e facut de koreeni dau pariu ca unii din ei sunt chiar pogramatori la joymax sro_clientu care il fac ei la fiecare release dezactiveaza gameguardu

Link to comment

woaw sooper jok 1 pas in 2 minute mama ce lag woaw =(( :crybaby: si app voi faceti questuri??

iti merge tie aiurea.mie mi se misca bine..putin mai aiurea in orase dar in rest merge perfect.si quest urile ..eu le fac ca dau xp si sp. Quest-urile alea sunt un fel de bonus..omori mob-uri si iei xp si sp si mai iei si cand termini quest-ul.

Link to comment

e de la 40 la 45 si e tare plictisitor...pana am scapat eu de plictiseala aia....... X-( mam enervat rau.....si am omorat bunwangs o sapt intreaga....e nasol rau....dar parerea mea este k de la 40 pana la 42 sa omori maongs sa iei o arma de 42 buna si sa mergi la bunwangs sa faci lvl 45 si dupa iara bunwangs cat cuprinde :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...