Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

azi cand aveam stal facut un turc a intrat in stall si a stat vreo 5 min dupa care mi a sctis you get disconnect hahahaha si la cateva secunde am luat disc si pe urma mi a aparut update SRO_Client nu am dat nika si am intrat in napoi si mi a zis daca mai fac stall imi da iar disc. Si imi zice ca in 5 min o sa iau ban si am inchis updateu marog ala pe care trebuia sa il downlodeze ( pt ca daca ai claentu modificat ei ban sau ti se sterge acc ) :) si asta e faza :) ca poti sa ei ban foarte simplu acu cu chesti asta cu sa nu modifici claentu .........

Link to comment

Deci am stat si am citit de vreo 10-15 ori reply-ul si am cugetat vreo 30 de min, si tot nu inteleg :|.

Corecteaza-ma daca am gresit cu ceva: daca deschizi stall iei d/c si dak faci update iei ban, si serios dak inteleg ceva.

deci eu am zis ca a intrat un turc in stall si mi a dat disc nustiu cum dupa ce mi a esit in silk mi a aparut sa fac update la Sro_Claent si am dat cancel cand mi am dat seama ca e de la boot sau marog modificat Sro_Claent daca dadeam sa imi faca update primeam ban pt ca era modificat claentu :comp2::comp2:

Link to comment
Guest Graveyard Raven

ati incercat sa instalati silkroad europe??? eu acu am incercat, mi-au aparut primii pasi de instalare, sa aleg folderu blablabla si knd am dat start mia aparut o eroare

Inca nu s-a terminat inspectia, trebuia sa mai astepti vreo cateva ore :hair: , cred ca pe la 11 ii da drumul. Nush sigur, dar tre sa astepti, aia iti spune si eroarea

Link to comment

@adyzaha crezi ca conteaza daca flolosesti bot sau nu atata timp cat sti mai mult decat toti despre jocu asta?

Ce modest esti tu cred ca tu ai ajutat si la realizarea jocului de stii mai mult decat toti !!!!

Daca tot te crezi atata de atotstiutor demonstreaza .Pana acum nu am vazut nici o poza cu vreun caracter de-al tau poate nici macar nu joci silk.

Link to comment
Guest Graveyard Raven

Yo abia acum il downloadez....pana la urma ne mai bagam toti pe un server sau fiecare pe unde apuca ?

Nush, cum zice restul lumii

Link to comment
Guest Graveyard Raven

o sa fie si in sro europe daia care stau degeaba ca in sro normal??sau au updatat astia gameguard si nu mai stau aia cu boot

dap, nu mai sunt boti, au un update klumea si merge

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...