Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Nu vi se pare mult mai logic sa fie mai tare o echipa care se coordoneaza, sau o echipa care fiecare face ce il duce capul, pentru ca asa va fi.

cate echipe din astea coordonate crezi ca o sa fie ?

+ce se intampla daca mor 2 (sau 1) ? raspuns : mor mai repede ca Mangyangs

Link to comment

The_Wizard asdfg11 ~Arrow~ oameni cu caracter si respect pt cei din jur ... :) :beer: pt k merita.....

@flo17--- probabil....daca dmg pe care il ei tu este mic... daca e mai mare decat poate duce al tau firewallu e bine desi firewallu-ul e pt magic dmg incearca wall-ul de la cold force pt k e phy.....

Link to comment

Interesant ii faptul ca unii zic ca euro ii naspa doar pentru ca s-au uitat la nu stiu ce poze cu skiluri , arme si armuri , fara macar sa joace jocu si sa vada despre ce e vorba .

Din partea mea nu aveti decat sa ramaneti cu chinezi , mai putin lag pentru cei de pe euro :beer:

Link to comment

lol...cum sa fie mai mic lagul pt europeni dak este acelsai server...nu gandesti oleak......sau crezi k vor fi servere separata =))

lol...cum sa fie mai mic lagul pt europeni dak este acelsai server...nu gandesti oleak......sau crezi k vor fi servere separata =))

lol...cum sa fie mai mic lagul pt europeni dak este acelsai server...nu gandesti oleak......sau crezi k vor fi servere separata =))

Link to comment
Guest boOg!3maN

lol...cum sa fie mai mic lagul pt europeni dak este acelsai server...nu gandesti oleak......sau crezi k vor fi servere separata =))

poate sa referit la frameurile care le ai intru`un oras plin ca janganu..

Link to comment

da AdYY_89 neai zis ce sti..adik nimic macar ai jucat vreodata europa ?

stiu ca le stiu pe toate si cas bun nu trebuie sami zici si va ajut cu info pe care le stiu concret

daca nu sti cum stau locrurile in jocu asta dute tu in alta parte si laudate ca tu esti mai diferit fata de altii ca tu nu o sa joci europe etc..nu vezi pe topic ce scrie? scrie Silkroad

Link to comment

Hai asfdfg lasama eu am zis acolo c stiu despre silkroad europe din kte am vaz pe site si din c am aflat si d la altii....si mi-am zis si eu parerea cum si-au ziso si altii k o sa isi faca caracter nou pe europe.. etc.... eu am zis k nu imi fac....cu c am gresit...si ce imi tot zici k aici e Silkroad mah chiar asa de prost ma crezi????.......app u ai jucat Europe de zici k ai habar?? si noi nu avem?

Link to comment
Guest Suppah

eu am inceput sa fac gap-ul de la level 19.cum sunt incepator(de abia am o sapt de cand am inceput sa joc) am aflat tarziu de multe..si de chestie cu pure int/str si de farming.Si acum ...fac farming cu gap de 2 la lvl21(inca putin si fac 22,gap 3).acum..cred ca o sa'mi bat joc de caracterul asta pana aflu tot ce e cu jocul asta..ca m'am saturat sa fac un caracter cu gandul sa'l fac bine si mai aflu o chestie pe care nu o mai pot repara.Asta e al 3'lea caracter pe care'l incep asa..cu gandul "bai pe asta'l fac bine" si descopar ceva ce am facut aiurea.

Link to comment

pana la urma va fi un joc doar pt cei care baga bani in premium....... ceea ce pe deoparte mi se pare si corect, dar pe de alta parte as zice ca e cam scump........

Mie nu mi se pare deloc corect. Joymaxul prin modalitatile astea de a face bani oricum ne dezavantaja pe noi(neplatitorii) dar acum , ne da si afara de pe servere , sincer mi se pare ca au intrecut masura. Inteleg ca trebuie sa castige si ei bani din ceva dar totusi .. sa mai faca servere sau sa le faca pe cele actuale mai puternice , nu cred ca e nevoie sa dea jucatorii afara.

Am luat astazi 5 disconnecte asa .. e bataie de joc.. nu pot sa dorm linistit ca tre sa asez iar botu pe spot :D)

Link to comment

:dance: @{Strik3} -> asta e problema ta mai {Strik3} asa e... dar daca incerci sa pui botul intro zona cat de cat nepopulata nu ai sa primesti D\c si eu am butat vreo 2 saptamani fara GT sau PT si nu am luat D\c decat din cauza mea... cand jucam legit k apasam N comenzi si imi dadea D\c :P

@asdfg11-> hmm oare esti cine cred eu? :P membru xs-team :whistle: ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...