Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

europe dupa parerea mea e mult mai fun ca china

eu imi fac tanker two handed sword rupe e ca un glavier cam asa

da... este delay de 20 secunde la auto pot dar... un tanker de 80 in europa are mult mai multa viata ca chinezi

si un mage din europa da damage criminal din care am vazut eu in screenuri si filme

Link to comment

am si eu o intrebare pt voi astia care sunteti fani : silkroad europe va avea server propriu sau pe clientu de europe ma voi conecata tot la vechile servere ?si daca da pe care joaca mai multi romani ( eu jucam pe Troy).

Link to comment

ia vedetzi dak mere acuma...lam testat....mie imi mere http://files.filefront.com/SilkroadOnline+...;/fileinfo.html

merge linkul asta, dar eu am viteza mica n-am depasit 100 kb/s

am si eu o intrebare pt voi astia care sunteti fani : silkroad europe va avea server propriu sau pe clientu de europe ma voi conecata tot la vechile servere ?si daca da pe care joaca mai multi romani ( eu jucam pe Troy).

tot serverele astea vor fi, numai ca se mai deschide o parte din harta si se adauga niste caractere in plus.

nu cred ca noile caractere vor da dmg mai mare ca cele vechi, s-ar rupe echilibrul. in film io am vazut ca un glavier rupea pe ala cu sabia mare (two handed sword)

Link to comment

Mi'am facut de vreo 3 zile un char pe tibet.. lvl 16 si 17.000 de sp-uri..

nu stiu ce sa fac sa continui sa farmez sau sa ma apuc de lvl :-<

parca m-am saturat de omorat bandit archers :surprised:

Charu e pure STR , care credeti ca e mai bun Pure STR+Bow sau pure STR+glavie ? eventual faceti o comparatie.. care face lvl mai rpd si care e mai bun la pvp :)

Link to comment

Mi'am facut de vreo 3 zile un char pe tibet.. lvl 16 si 17.000 de sp-uri..

nu stiu ce sa fac sa continui sa farmez sau sa ma apuc de lvl :-<

parca m-am saturat de omorat bandit archers :surprised:

Charu e pure STR , care credeti ca e mai bun Pure STR+Bow sau pure STR+glavie ? eventual faceti o comparatie.. care face lvl mai rpd si care e mai bun la pvp :)

Arcasul face repede lvl iar glavierul e bun la pvp

Link to comment

mai voi zicetzi k europenii sunt mai tari dekat chinezii??? asa credeti voi...jocu e gandit de coreeni nu de europeni si e normal ca asiaticii sa fie mai tari ca europenii...btw europenii sunt tari in party dar asiaticii sunt tari solo...anyway chinese rulz....plm eu ma multumesc cu nukeru care il am, lv 42 imd...sincer c e drept imi plac mai mult armurile si sabile la europeni.....robele sux...magicienii zici k sunt bufoni =))))....si nu am chef sa incep d la 0....Chinese RULZ....majoritatea nu o sa inceapa p europa mai ales cei d lv 70+ care asteapta 9 degree...doar n00bii o sa inceapa sau celor care le place...nu ma refer la voi k am zis n00bi....so dont get mad... :D.... Bft

Link to comment

mai voi zicetzi k europenii sunt mai tari dekat chinezii??? asa credeti voi...jocu e gandit de coreeni nu de europeni si e normal ca asiaticii sa fie mai tari ca europenii...btw europenii sunt tari in party dar asiaticii sunt tari solo...anyway chinese rulz....plm eu ma multumesc cu nukeru care il am, lv 42 imd...sincer c e drept imi plac mai mult armurile si sabile la europeni.....robele sux...magicienii zici k sunt bufoni =))))....si nu am chef sa incep d la 0....Chinese RULZ....majoritatea nu o sa inceapa p europa mai ales cei d lv 70+ care asteapta 9 degree...doar n00bii o sa inceapa sau celor care le place...nu ma refer la voi k am zis n00bi....so dont get mad... :D.... Bft

ai dreptate.. europe sucks au armuri de kkt...eu am vrut sa incep europe dar cand am vazut armurile alea am renuntat,,, mai bine raman pe chinese.. ca si eu am facut charu ala.. si mam chinuit cva.. :)..

Link to comment

mah...de ce zicetzi k nu e buna europa...nici nu stitzi....ai ales dak crosbow prinde critul.....atzi vazut macar skilurile...cautatzi si atzi sa vedetzi...eu nu zic k europa e mai buna (din contra) dar nci asa varza...oricum deobicei o sa castige chinezii, repet, deobicei.si banuiesc k si la castel siege la fel....dar no credem pana no vedem asai?? :cool2:

Link to comment

Voi sunteti destul de grei de cap dupa cum observ. Personajele europene vor juca in party si vor omora amarati din aia care omorati voi cand faceti grind, ci bestii speciale pentru party. La mobi normali se descurca la fel ca orice galbejit, dar nu o sa merite sa faca asta. Cat despre castle siege nu stiu cum nevoia ganditi voi. Nu vi se pare mult mai logic sa fie mai tare o echipa care se coordoneaza, sau o echipa care fiecare face ce il duce capul, pentru ca asa va fi. Se vede ca in afara de mmouri pe care le pot invata si copiii sub 10 ani (eg. mu, silkroad, hero, etc), nu ati mai jucat. Acum jocul evolueaza, si peste ceva vreme(daca nu fac ceva) caracterele chineze vor fi mult underpowered.

Link to comment

bah dak nu sti sa citesti duten p**** mea vi tu aici nou p forum si comentezi eu nu am pomenit de cineva care nu ii place silkroadu....eu miam dat cu parerea despre silku european si vam zis si voua c stiu...cu c plm am gresit...vi tu care le sti p toate si zici de mine k nam habar...dak le sti nu tre sa te dai mare aici p forum si sa imi demonstrezi mie k esti nush cine k nu ma impresionezi....hai k nu am chef sa de cearta sa primesc warn....pa, dute laudate in alta parte k tu ai habar de silkroad si esti tare destept le sti p toate ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...