Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

1.5k-2k pe element depinde poate poti sa le dai si cu mai mult, de obicei cand vrei sa vinzi ceva pui un pret mai mare si porma negociezi astfel in cat tu sa fi multumit si ala fraierit (dar sa nu o site). bine inteles ca nu la toti merge, iar cand vinzi sa vinzi numai pe stall sa nu accepti sa schimbi cu necunoscutii ca cine stie ce metode de scam au mai inventat.

ok.. am sa incerc ;)

Link to comment
Guest Suppah

Level 15 acum..ma axez pe int cred.sau int58 str52 si cred ca am sa bag doar in int de acum.asta daca nu imi recomandati altceva.. :).

Link to comment

@bluenuker

str bade - immortal(nemuitor)

str glavie - muritor spre nemuitor

int spear - moare intro secunda

int sword - moarte nesigura

@suppah ma incepe de la inceput ca acuma sti ce trebuie sa faci si nu e greu incepe de la inceput ca o sati para rau mai tarziu

dece sa nuti faci un caracter de care sa te mandresti la sfarsit care e calumea facut nu aiurea

gandestete e doar lvl 15 hotarastete acum pana nu e prea tarziu eu as incepe pur str glavie CRT OWNAGE!!!! daca sti ce inseamna..

Link to comment

mah, eu tzias sugera sa incepi de la inceput k nu se poate continua asa......eu itzi recomand full str glavie(OWNZ) kre dupa mine e cel mai tare buil(cel putzin pt moment) k dupa ce se baga skilurile noi cu europeanu se egaleaza shansele impotriva la bowman. Hope i helped!! :cool2:

Link to comment

da asa e glavie OWNS!!! dupa ce se baga skilluile noi orice int o sa moara cam dintrun skill pot sa fie ei pe sword si shield ca nu conteaza.. :nanana: la nukeri nukeurile noi nu o sa le mareasca mult dmgu spre deosebire de st care o sa le mareasca cu mult vizibil si odata cu skillurile noi o sa se poate omora si glavieri intre ei

Link to comment
Guest Suppah

care e faza cu job urile ? adica la lvl20 cand poti sa alegi..ca am cautat pe net si nu am gasit nimic despre si ajung in curand la lvl20.In ce consta sa fii hunter/trader/thief ?multumesc anticipat

Link to comment

TRADER: trebe sa isi ia flagul si camila si isi ia marfa si tre sa fak drumuri intre orase...si faci bani de 4 ori intre jg=>dw si invers de 4.5 ori ht=>dw si invers si de 6.5 ori intre ht=>kg si invers......dak ai peste 1 stea te pot ataca playerii thifi, dak nu ai mai mult de o stea te ataca numa mobii si thifii npc

HUNTER: omoara thifi k sa faca lvl la hunter. CU cat ai lvl mai mare la hunter cu atat dai dmg mai mare la thifi

THIF: are 2 variante sa faca xp: 1.sa omare hunteri si traderi sa fak xp

2.sa gaseask marfa sau sa omoare traderi si sa le ia marfa cu

calul sau camilasi (de preferat cu calul sa faci poping adik sa

omori traderii cu thifii kre itzi apar tzie, dar cu pachul euro nu se

mai poate asa ceva k o sa le apara hunteri) si sa vinzi marfa la

mercentul din orashul thifilor si faci si bani dar exact cat a costat

marfa.......si la thifi cu cat ai mai mare lvl cu atat dai mai mare

dmg in hunteri si traderi

Link to comment
Guest Suppah

si e ireversibila alegerea nu ? Ca nu stiu daca sa aleg thief sau trader.thief mi'ar place pt ca (cred eu ) mai mult eu atac si iau dar nu stiu cati bani se scot din asta.Trader parca nu stiu..ca ma pot ataca si sa'mi ia marfa si altele.Ce recomandati ?

Si apropo..o guilda de romani pe Xian ? ca vreau sa intru intr'o guilda..am primit invitatii multe dar as vrea in una de romani.multumesc anticipat

Link to comment

aveam eu un post unde explicasem avantaje si dezavantaje la joburi, nu mai stiu exact pe la ce pagina mai e, a fost de mult...

dar daca vrei sa te faci host trebuie sa fii puternic si sa ataci cu inca 1 cel putin, deoarece hunterii sunt playeri de lvl mare si te rup. ca hot nu faci bani multi decat daca esti lvl mare.

e bine sa faci jobul impreuna ai sanse mai mari sa reusesti.

cel mai bine cred ca e sa te faci trader si cand se pregatesc altii sa plece spre oras te duci cu ei.

Link to comment

Europe Expansion Schedule Information Notice

Date : 7/16/2007

inquiry : 369

Hello. This is Silkroad Online.

Europe Expansion is almost ready after a year of preparation.

We ask lots of your concerns and detailed schedule is guided below.

Apply date of Europe Expansion: 7/24/2007 After Weekly Server Inspection

- Europe Expansion can not be accessed by current client. Patch apply can not be made due to the massive capacity of the Europe Expansion so you must set up the Full Client to play the game. Every players must download the Full Client again after the Weekly Server Inspection on July 24th, 2007

- Downloading Europe Full Client speed will slow down due to the people downloading the client at the same time on the Europe Expansion opening date so we recommend you to download the Europe Full Client in advance.

- Europe Full Client can be setted up after the Weekly Server Inspection on 7/24/2007 and once you set up the client, you will experience the fun of Europe and China of Silkroad Online simultaneously.

Deci ati face bine cei care nu va-ti dld Europe expasion sa vi-l dld acuma ca dupaia cine stie ce si cum...

Link to comment

sincer eu no sa joc pe europa....e varza.....cel putzin pana la lvl mai mare......am vazut nish filme super dak vretzi sa va arat(un crossbowman a dat 53k crit :o :o :o)

sa le caut

Edit: iotale :P

si http://www.youtube.com/watch?v=Alw2q...elated&search=

Pai dak ala a dat 53k crit are si un motiv foarte bine intemeiat, adik mobii au viata mult mai multa decat cei de pe china... who know's :dontknow:

Oricum la PvP dmg vor fi aceleasi ca si la chinezi, si , si intre europeni si chinezi va fii dmg normal... sa speram :P

Link to comment

Pai dak ala a dat 53k crit are si un motiv foarte bine intemeiat, adik mobii au viata mult mai multa decat cei de pe china... who know's :dontknow:

Oricum la PvP dmg vor fi aceleasi ca si la chinezi, si , si intre europeni si chinezi va fii dmg normal... sa speram :P

Daca ar fii damage la fel ce sens ar avea sa bage delay 20 sec la hp pot si mp pot?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...