Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Da Odin si sa nu intrati in guilda Romania nu e facuta de noi e de un roman cu char chinezesc!!! pff asteptati pana face Xmts o guilda veti fi anuntati eu am nicu _Piratu_RO

parca va duceati pe odin sa va uniti toti romanii acolo, iar akuma nu e bun romanul ala ca are char chinezesc? de ce? oricum intr o guilda pot fi si charuri chinezesti si europene.......

sau poate aplicati regula plaiului mioritic : asteptati sa faca ala guilda ca vrea el sa fie master.........restul guildelor roamnesti nu sunt bune......si ajungeti de unde ati plecat parerea mea. :tiphat:

Link to comment
Guest fajah

Ziceti-mi si mie va rog cum se instaleaza patchul ala de 800 mega. Eu am dat dublu click pe el si a aparut o fereastra de aia de dos si apoi s-a inchis .

Link to comment

We have also prepared this notice in 7 different languages, which are Turkish, German, Spanish, Polish, Arabic, Latin Spanish, and Brazilian Portuguese. Users may read the notice in different languages by following this link.

Avand in vedere ca cele 7 limbi nu sunt trecute in oridine alfabetica, putem zice sau presupune ca aceasta este ponderea jucatorilor sau importanta jucatorilor de isro...........oare noi unde suntem?

Link to comment

frate la mn e la 50% si la 1 noaptea e gata dar vreau sa va intreb este mijto? charele chinezesti si celel europene se pot intalnii nu? adika 2 chare 1 chinezesc si unu european pot sa fie in acelas loc?

Da

nu stiu sincer mie mi se pare mai misto china.Aici nu poti alege intre fire/lightning/ice.era mai misto sistemul de skill uri la china in pararea mea.mai raman pe aici inca o sapt sa vad care e treaba si daca nu'mi place ..revin la char-uri chinezesti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...