Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ce tampenie cu europe l :gun: or akum aveam lvl 48 huooooooooo

Omule mai termina am inteles ideea nu-ti place dar poate altora le place si vor sa joace :comp2:

Keltzy am inteles ai gols si prieteni dar dc nu le propui sa mergem cu totii pe Odin safacem ceva frumos un guild unit/puternic (ma rog incercam macar) si eu am pe alte 2 servere charuri gold si prieteni dar de ce sa nu incercam si asa? ne vom ajuta cu totii cum putem :right: sper sa accepti oferta si sa ne intalnim cu totii pe Odin ar fi frumos :tiphat:

Link to comment

mama nu mai am rabdare sa coc cateva chare europene dar nu merge sa dld clientuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :angry1: :banghead::box::comp2: :comp1: :gun: :sef:

Cumva vrei sa cresti in posturi la fie care replay care e dat trebe sa apara si un post de a tau ? asta e ai netu varza taci si inghite.

Da teoretic si practoic da se da drumu la lvl 90

Link to comment

Cumva vrei sa cresti in posturi la fie care replay care e dat trebe sa apara si un post de a tau ? asta e ai netu varza taci si inghite.

Da teoretic si practoic da se da drumu la lvl 90

Iara vorbesti tampenii? 90 se va da drumu prin decembrie am impresia... oricum zii unde ai vazut

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...