Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest Graveyard Raven

Hello. This is Silkroad Online.

Legend I, Europe Expansion was scheduled to be updated within 6 hours.

However, we have concluded that more development time is needed in order to provide our users great services.

We will open service as soon as possible and inform our users through News section upon completion.

We apologize for the delay in our inspection.

Inspection Period : 07/24/2007 11:00~22:00 Silkroad Standard Time (11 hour duration)

[Patch]

- Legend I, Europe Expansion to be opened

asadar.. inca 5 ore..deci la ora 16.00 e gata treaba.tipic Joymax

pai cred ca dorm pana atunci, ca diseara nu cred ca ma mai culc :D

Link to comment

da..aiurea tare...nu s'a asteptat destul un update din asta ,acum ne mai si intarzie..unii se trezesc in miez de noapte ca sa prinda mom in care se deschide europa in silk si ei fac din astea.au avut un an,cum spuneau si ei sa lucreze la el..si acum...joymax prost.

Dar...e gratuit..nu ai ce comenta

Link to comment

baieti va rog eu frumos imi trimiteti si mie clientu pe mess ca eu nul pot lua va rog

cal iau pana se termina inspectia va rog mult ind meu este yo_andy_88 si sa intram toti pe odin si sa nu va apucati de guilde prostesti vorbim pe forum ne strangem la agent guild si facem una ok? deci mil trmite cineva?pls =((

Link to comment

da..aiurea tare...nu s'a asteptat destul un update din asta ,acum ne mai si intarzie..unii se trezesc in miez de noapte ca sa prinda mom in care se deschide europa in silk si ei fac din astea.au avut un an,cum spuneau si ei sa lucreze la el..si acum...joymax prost.

Dar...e gratuit..nu ai ce comenta

lol tu mori pentru cateva ore da aia de la 2moons care amana la fiecare luna:)))daca astia de la joymax is prosti poi acklaim is distrusi rau de tot :)and app voi va faceti char nou nu?

Link to comment

lol tu mori pentru cateva ore da aia de la 2moons care amana la fiecare luna:)))daca astia de la joymax is prosti poi acklaim is distrusi rau de tot :)and app voi va faceti char nou nu?

eu nu imi fac char nou intru asa sa avd cu.m e doar nu ai vrea sa renunt a un char de lvl 47 ca asa nu o sa facem niciodata lvl 80 si imi da careva clentu ala nenorocit si inca ceva All_For_One e cea mai tare guida de pe PERSIA very cheap

Link to comment

eu nu imi fac char nou intru asa sa avd cu.m e doar nu ai vrea sa renunt a un char de lvl 47 ca asa nu o sa facem niciodata lvl 80 si imi da careva clentu ala nenorocit si inca ceva All_For_One e cea mai tare guida de pe PERSIA very cheap

app sa dat drumu la lvl 90 deci ............ E PE SITE CLAENTU MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment

sa nu mai dati exange cu toti ca va sparg conturile cum mi la spart un roman cu nume Stallina un handicapat si

a vandut tot inafara de pet si mi la dat inapoi cu 3m ........ si ....... masii dar imi da cineva clientu ala va roooog :clap: :crybaby: llvl 46 petu

cum adica ma exchange???app petui free???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...