Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

salutare

am o rugaminte pt cei care stiu sa faca site unei guilde cu dkp si tot...

am guilda cu vreo 10 romani pe eu burning blade am inchiriat vent pt 1an si as vrea sa fac si site guilde dar nush cum

daca ma poate ajuta careva dau gold=))

multumesc anticipat

sandrei2005@yahoo.com

http://eqdkp.com/ Gasesti aici tot ce iti trebuie, de la soft-ul propriu-zis, pana la tutoriale, etc. Pt a-ti usura munca, foloseste raid tracker ingame, la sfarsitul raidului dai import string-ului pe site , ii faci adjust-uri (in functie de sistemul de DKP ales) si ai rezolvat-o.

Link to comment

scuzati-ma ca nu am putut sa raspund dar am plecat in excursie si am venit abia azi-noapte.am vb cu GM si mi-a zis ca serverul e down pentru ca il muta pe un sistem mai bun si il pune pe UTC.M-a rugat sa am rabdare pt ca se merita timpul ''pierdut'' pana fac ei lucrul asta.Mi-a zis ca nu ste cat o sa dureze,deci pana atunci jucati pe alte servere sad.gif .

Am si eu nevoie de un talent build pentru DRUID ca vreau sa-l fac cat mai bine.

Link to comment
Guest Blackwell

Prea infect jocul violent1.gif

post ne la locul lui nu??? faci rank pe forum nice thing.... Eu joc pe relm de germania Dun Monrogh mi se pare tongue.gif, sunteti singuri sau aveti si pe altii pe relmurile alea??? a meu e non pvp

Link to comment

6 milioane de oameni il joaca ptr ca e infect, a fost ales de o gramada de situri si reviste jocul anului cand a fost lansat tot pentru ca e infect, nu poate fi altfel din moment ce autoritatea in materie de jocuri HeavenTouch zice asa si argumenteaza atat de coerent.

PS: Macar ai habar despre joc cat de cat? Nu are sens sa te intreb daca ai jucat pe vreun server oficial.

Link to comment
Guest Blackwell

' date='Jun 14 2006, 11:11 AM'] 6 milioane de oameni il joaca ptr ca e infect, a fost ales de o gramada de situri si reviste jocul anului cand a fost lansat tot pentru ca e infect, nu poate fi altfel din moment ce autoritatea in materie de jocuri HeavenTouch zice asa si argumenteaza atat de coerent.

PS: Macar ai habar despre joc cat de cat? Nu are sens sa te intreb daca ai jucat pe vreun server oficial.

mda, intreabama! normal ca joc pe servar oficial, daca esti asa de bun in materie de jocuri vei vedea ca discutam despre realmuri deci nu se pune problema ca un servar pira sa aiba mai multe realmuri, si in plus care e faza e o discutie cu cei ce joaca parerea ta e pentru tine nu e sa insulti alti! oke astea fiind spuse plz daca nu ai ceva de spus in legatura cu ce vb mai sus te rog pastrea zati opiniile ce ar putea deranja alte persoane. Oke??? Ar fi interesant sa stim cati ani ai poate esti genu 24 care face p*** mare pe forum lol, nu intram aici sa ne certtam ci sa intretinem discutii, vad ca moderatorii cam lasa de dorit asta este....

Link to comment
Guest Blackwell

topicul este despre wow nu

? deci nus daca nu le place nus de ce sa deranjeze pe aceia care il joaca???Eu nu ma bag la mu sau cs si zic ca e nus cum nu??dar iin fine

Link to comment

Blackwell am mai mult de 24 de ani, nu ca ar fi important asta, dar mai cresti si invata ce inseamna sarcasmul, ironia etc. Probabil pentru tine trebuia sa pun ghilimele sau ceva ca sa iti dai seama ce vroiam sa zic, oricum nu vad de ce te ataci tu din moment ce postul meu era adresat tipului care zicea ca e infect jocul, fara sa argumenteze in vreun fel si banuiala mea e ca respectivul nu a jucat deloc, vorbeste din auzite. Da un click pe profilul meu care e sub poza, crezi ca daca nu mi-ar placea jocul as pierde atata vreme sa adun echipamentul respectiv?

Link to comment
Guest Blackwell

super caracteru:D si pe ce relm joci?? si eu rogue dar is belit de lvl 31 noobish items:D cat tia luat sa faci itemele? si ce meserii tiai ales??? eu am leatherworking si skinning:D pe bune cat timp tia luat:D respect WOW ruleaza, si PS pe ce relm teai bagat?

Link to comment

Joc pe EU-Haomarush, practic de cand s-a deschis serverul respectiv, din august 2005, dar echipament am inceput sa am cat de cat din ianuarie, de cand am intrat in guildul in care sunt acum. Profesii am mining/engineering dar ptr lvl-up ar fi bine sa ai profesii de gathering (skining/mining/herbalism) sunt cele mai indicate, si de pe la lvl 40 sa renunti la o profesie de gathering si sa alegi una de crafting. Una din cele mai bune combinatii de profesii ptr un rogue e herbalism/alchemy sau daca vrei pvp gadgets ia engineering.

Link to comment

BTW pentru cei care vor sa joace pe serverele Blizzard, ca sa vada cum e jocul original (cel putin o parte a lui) exista guest pass, cu care poti sa joci 10 zile free, dupa care poti renunta fara nici o problema.

Daca doriti asa ceva incercati la acest LINK , e drept ca veti fi limitati la lvl 20 dar o sa puteti sa intrati sa vedeti cam cum e in realitate jocul si nu din povesti.

Link to comment

Azi fac 4 saptamani de cand mi-am cumparat jocul si sunt lvl 55! wink.gif Am renuntat la arma two-hand si m-am dat pe one-hand si scut! Mi-am bagat deja 33 de puncte in protection si restul in holy(am un paladin)! Guildul din care fac parte, e un guild romanesc cu maxim 20 de insi lvl 60 si suntem vreo 78 de caractere in guild din care nu am vazut sa fie mai mult de 30 online odata! Faza e ca de acum sar lvl 60 si vreau sa fac instante ptr itemuri. Insa care sunt lvl 60 ori sunt prea disperati dupa BG ori se multumesc sa faca BRD, LBRS, Stratholme sau Scholomance! sad.gif Zilele astea vorbeau niste tipi in guild ca se poate migra cu tot guildul pe un alt server unde ar fi tot un guild romanesc, cu circa 30 de persoane. Se poate migra si cu un singur caracter sau tot guildul? Daca sunt asa prost organizati astia din guild ce solutii am sa fac si eu instante mari ptr itemuri bune?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...