Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

daca esti din bucuresti ..incearca la diverta in unirea sau la best ...trebuie sa aiba!

vezi la diverta e mult mai scump ca in general.uita-te la mai multe magazine si alege cea mai bunaq oferta.din cate stiu eu cel mai bine se vinde la best distribution

Link to comment
Guest BogdanHC

well, iti recomand gameshop... e mai ieftin si daca ai putin noroc, ti-l aduce si la timp smile.gif sau daca ai prea multi bani in casa shi nu ai ce face cu ei, poti sa-l cumperi de la un magazin (Diverta etc.). biggrin.gif

Link to comment

Am si eu o problema la WoW acum ceva timp mergea totul perfect .. dar de la ultima reinstalare ... cand incerc sa ma conectez apare : connecting / authentifying / unable to connect ... asa face pe orice server incerc sa joc , versiunea e 1.8.0 ca si a serverelor , serverele sunt on , nu sunt full si nu e nici de la firewall ...

De la ce poate sa fie ? dontknow.gif

Link to comment

Am si eu o problema la WoW acum ceva timp mergea totul perfect .. dar de la ultima reinstalare ... cand incerc sa ma conectez apare : connecting / authentifying / unable to connect ... asa face pe orice server incerc sa joc , versiunea e 1.8.0 ca si a serverelor , serverele sunt on , nu sunt full si nu e nici de la firewall ...

De la ce poate sa fie ? dontknow.gif

daca te referi la servere private nu putem sa iti dam o explicatie pe acest forum.LinkMania este impotriva pirateriei de orice fel si nu sprijina deloc acest fenomen.

Te rugam sa intrebi pe alte forumuri unde este permis acest lucru.

Multumim.

Daca te referi la serverul original ultimul patch este 1.11

Link to comment

daca te referi la servere private nu putem sa iti dam o explicatie pe acest forum.LinkMania este impotriva pirateriei de orice fel si nu sprijina deloc acest fenomen.

Te rugam sa intrebi pe alte forumuri unde este permis acest lucru.

Multumim.

Daca te referi la serverul original ultimul patch este 1.11

Problema nu e legata de server .. e legata de client ..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...