Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Joaca cineva pe Sylvanas ? daca da lasati un nick biggrin.gif

lumea nu prea intra pe Sylvanas pentru ca este un server destul de vechi,acuma se cauta realms de migratie.eu ma mut cu guild pe Al'Akir pana o sa se lanseze servere noi.

Daca vrei sa vezi comunitatile de romani care joaca pe Sylvanas intra pe www.computergames.ro si la forum gasesti tot ce ai nevoie

Link to comment

@Blueenergy - Nu iti poti muta char-ul pe realmul care vrei tu.Intra pe site-ul oficial shi vezi acolo daca se poate migra de pe realmul tau, shi unde poti migra (de obicei realmurile pe care se poate migra sun realmuri cu low pop.).Mi se pare ca momentan nu se mai fac migrari.Asteapta shi ai sa vezi.

P.S. Smokeru - Lvl 60 Mage/Tzigara - Lvl 54 Warlock (main char)

Ambele pe Silvermoon EU.

Link to comment

Joc pe Kul'Tiras si am un pala lvl 60! Se poate migra cu caracterul? Pe ce server e guildul romanesc si cati sunt de lvl 60? Se face macar saptamanal AQ20 sau ZG?

pe sylvanas in guildu nostru sunt multi de 60 se face ZG saptamanal , si suntem cam 180 de romani.

Link to comment

hmm ... peste vreo sapt ma apuc de WoW... vreo careva dornic sa`mi dea niste hinturi ? (arcas de felu meu )

sa inteleg ca vrei sa te faci hunter? cele mai bune tips&tricks le gasesti pe forumul www.worldofwarcraft.ro dar mai ales pe forumul www.wow-europe.com

Link to comment

Joc si eu WOW si am un human paladin de lvl 25.

Pana acum imi pare o idee dezavantajat fata de alte caractere in sensul ca mor cam usor tongue.gif Intrebarea este, pentru cei care au paladini de lvl mai mare, daca odata cu lvl creste si puterea paladinului. Imi place combinatia intre tank si healer, desi, din pacate, nu exceleaza in niciuna (cel putin nu la lvl meu), comparativ cu warrior sau priest.

Din ce am citit pana acum, am inteles ca in instantele de lvl mare, jocul bun al unui paladin poate influenta deciziv raidul respectiv.

Intrebarea care rezuma postul, devine paladinul un caracter puternic si merita sa joc cu el mai departe? Precizez ca sunt un incepator in lumea WOW 5baby.gif

Link to comment

In ce sens mori cam usor? In PvP sau in PvE? Paladinul este clasa moare cel mai greu daca este jucat cum trebuie. Oricum, la orice lvl nu o sa exceleze la nici un capitol (tanking, dps, heal), tocmai pentru ca este un hibrid, dar este extraordinar de util in end game. Cu echipament de healer este un healer foarte bun, plus ca are blessings de care beneficiaza tot raidul si aura de care beneficiaza tot party-ul.

Link to comment

pai, cu titlu de exemplu, pe la lvl 15 ma batea un undead worlock (prieten de-al meu deh... smile.gif ) de lvl 10-12 de-mi suna apa-n cap biggrin.gif

da pentru ca tu faci dmg numai daca te apropii de el...si asta e cam imposibil.mage bate warrior de il rupe fara sa il atinga..din acelasi motiv.vreau sa iti spun ca warrior este varza in PvP si nu bate aproape nimic,el este facut pt tanking si dmg dealer

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...