Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Azi se fac 2 saptamani de cand am inceput sa joc WoW pe server oficial si sunt lvl 41! Am auzit niste pareri ca ar fi bine sa incep sa trec pe scut si arma one-hand! Un sfat... asa sa fac sau sa merg in continuare pe two-hand! E o guilda romaneasca pe server, vreo 60 de oameni, insa nu sunt deloc organizati si nu prea ii ajuta pe astia de lvl mic. Eu questurile mai grele le-am facut in party cu strainii! Ptr clasa mea, paladin stiti ceva q bune la lvl 40? De unde pot lua niste rewarduri frumoase? In afara de cel din Razorfen Downs ca il am. Deci... raman two-hand sau sa trec scut si one-hand?

Link to comment

Azi se fac 2 saptamani de cand am inceput sa joc WoW pe server oficial si sunt lvl 41! Am auzit niste pareri ca ar fi bine sa incep sa trec pe scut si arma one-hand! Un sfat... asa sa fac sau sa merg in continuare pe two-hand! E o guilda romaneasca pe server, vreo 60 de oameni, insa nu sunt deloc organizati si nu prea ii ajuta pe astia de lvl mic. Eu questurile mai grele le-am facut in party cu strainii! Ptr clasa mea, paladin stiti ceva q bune la lvl 40? De unde pot lua niste rewarduri frumoase? In afara de cel din Razorfen Downs ca il am. Deci... raman two-hand sau sa trec scut si one-hand?

aici depinde de itemele pe care le ai sau cum vrei tu sa faci.vrei mai multa armura si dmdg mai mic sau invers?

Link to comment

Pana acum am bagat tot in holy si retribution. Aseara am luat si primul meu epic de pe server. Faceam un q in Tanaris, cu piratii aia din care tre sa omori 10 de fiecare si mi-a picat sabia Nightblade! Am pus-o rpd la AH si am dat bid 50 g pe o alta sabie. Eu joc pe "un server pirat "! O guilda romaneasca slab organizata. Suntem vreo 60 de persoane din care 20 cred lvl 60 insa nu prea reusesc sa faca instantele mari fiindca nu-si dau unii dintre ei interesul.

Link to comment
Guest Johnnnyx

waa ba cum va puteti juk jocu asta de copii mici blink.gif ati jukt vreodata Lineage][ cool2.gif astA da jok si ii aproape ca in realitate .... cu wow asta sa faceti ( qleft1.gif WoW )

Link to comment

waa ba cum va puteti juk jocu asta de copii mici blink.gif ati jukt vreodata Lineage][ cool2.gif astA da jok si ii aproape ca in realitate .... cu wow asta sa faceti ( qleft1.gif WoW )

asa a facut un prieten de al meu.i-am spus sa joace WoW,l-a jucat si dupa 2h mi-a spus ca e naspha,ca e pentru copii mici,ca s-a plictisit pe acolo.

A doua zi: Frate scuza-ma da te-am mintit ieri ca eram nervos.E prea complicat jocu,m-ama enervat si te-am mintit.E prea greu mah,in 2h am ajuns lvl 10,pana mea,e greu rau de tot,si ai o groaza de lucururi de facut.30min mi-au luat numai plimbarile pe harta,sa caut mobi si alea.si am inteles ca nu e nici un sfert din harta totala!

cand l-am auzit mi-a crescut inima in mine biggrin.gif

Link to comment

asa a facut un prieten de al meu.i-am spus sa joace WoW,l-a jucat si dupa 2h mi-a spus ca e naspha,ca e pentru copii mici,ca s-a plictisit pe acolo.

A doua zi: Frate scuza-ma da te-am mintit ieri ca eram nervos.E prea complicat jocu,m-ama enervat si te-am mintit.E prea greu mah,in 2h am ajuns lvl 10,pana mea,e greu rau de tot,si ai o groaza de lucururi de facut.30min mi-au luat numai plimbarile pe harta,sa caut mobi si alea.si am inteles ca nu e nici un sfert din harta totala!

cand l-am auzit mi-a crescut inima in mine biggrin.gif

Man ce naiba iti mai merge pe Evolva :| am reinstalat jocu si imi zice Cna't connect to cheat death sv :| am pus winu si am pus jocul tot la fel :| ai idee ?

Link to comment
Guest manusas

pt cei care vor sa joace wow pe servar pirat sunt invitati pe un servar fara lag buguri sau codati , intrati si daca va place ramaneti,

edited

Link to comment
Guest BogdanHC

cand o sa vezi elfi si dark elfi in realitate sa mi-i arati si mie photo.gifphoto.gif

Dark elfi smile.gif ? Probabil night elfi sau blood elfi biggrin.gif

Oricum jocu' e marfa biggrin.gif. Vreau sa mi-l cumpar vara asta...sa-l pot juca in vacanta tongue.gif. Am jucat shi pe servere private, dar m-am saturat. Am un prieten care joaca pe oficial shi mi-a spus sa ma mut shi eu acolo deoarece piratatele nu se compara cu Blizzard xD.

Daca vrea careva filme WoW : www.warcraftmovies.com

Have fun! smile.gif

Link to comment
Guest sandreix

salutare

am o rugaminte pt cei care stiu sa faca site unei guilde cu dkp si tot...

am guilda cu vreo 10 romani pe eu burning blade am inchiriat vent pt 1an si as vrea sa fac si site guilde dar nush cum

daca ma poate ajuta careva dau gold=))

multumesc anticipat

sandrei2005@yahoo.com

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...