Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest adrnmh

lol ati vazut clasa noua de alianta?www.wow-europe.com:P

merci pt explicatie la nefarian wink.gif

acuma downloadez in disperare toate trailerele care au aparut sa vad ce e cu Naxxramas si gameplay trailer la Burning Crusade tongue.gif

Link to comment

Deci aseara pe Evolva facusem LVL 20 si eram in Goldshire ... Odata nush ce draq ma teleporteaza si ma trezesc sub plansa cu inca vreo 20 de jucatori ,picau si injurau........apoi am iesit din joc si imi dadea o eroare .. akuma reinstalez jocu ...

Va rog imi explicati si mie acest fenomen angry4.gifangry4.gif faza e ca picai .. ajungeai in apa, urcai si picai mai jos ! angry4.gif

Link to comment

La Nefarian impartim raidul in 2 , de preferat 3 tanci la fiecare spawn point, dar am facut-o si doar cu 2. In functie de culorile pe care le avem, impartim clasele in cele doua grupuri. Desi aveti toti Ony scale cloak, ar fi bine sa folositi si un Greater Shadow Protection. Ca rogue intotdeauna am cateva, in cazul in care rogue call ne teleporteaza in fata lui Nef, sa nu fiu one-shotted de Shadow Flame. In rest, practice , practice , practice. smile.gif

Trinket-ul din ZG adauga dmg la base damage, deci e foarte bun. Il recomand cu caldura.

Link to comment

Asa am incercat si noi, dar desi l-am dus de 3 or in phase 2 au ramas prea multi drakonizi ca sa putem face o incercare decenta sad.gif.

Asa stiam si eu de trinketul respectiv, dar ma asteptam sa fie mai impresionant rezultatul unui BS cu el, un rogue de la noi a zis ca a castigat doar 200 dmg in plus ceea ce e cam putin, cred ca o sa ma orientez spre drake fang talisman.

Link to comment

Dupa ce am instalat jocul tot akolo eram :| si ceilalti picau pe langa mine :| ........

Mai erau vreo 5 care pica si injurau .... nu stiu cum m-am invartit dar am picat undeva in spatiu gol ... pe o bucata de pamant .... ceilalti au picat mai departe in jos ... am avut bafta cu healtstone ca m-am teleportat in Emly Forest smile.gif ... ceilalti cred ca si-au facut cont din nou :| naspa ...

Link to comment

am jucat si eu vreo 4 luni wow , m-am lasat din cazua conditiilor proaste de pe servare , dar nah ... nu te poti convinge pana nu vezi cum e sa joci pe oficial , am jucat si acolo , si se simte diferenta de la cer la pamant

nu stiu daca sunt off / on topic , dar vas ruga daca puteti sa imi ziceti si mie un servar bun ,nou (cat de cat ) , exp mic ar fii perfect (asta imi place biggrin.gif ) vers 1.8.0 - 1.8.2 , parca tot as mai juca un pic eusa_whistle.gif

ps: nu imi dati pagina cu serverlist ca o cunosc tongue.gif , daca aveti o recomandare personala si se pot face si conturi , e bine venita , ms biggrin.gif

Link to comment

am jucat si eu vreo 4 luni wow , m-am lasat din cazua conditiilor proaste de pe servare , dar nah ... nu te poti convinge pana nu vezi cum e sa joci pe oficial , am jucat si acolo , si se simte diferenta de la cer la pamant

nu stiu daca sunt off / on topic , dar vas ruga daca puteti sa imi ziceti si mie un servar bun ,nou (cat de cat ) , exp mic ar fii perfect (asta imi place biggrin.gif ) vers 1.8.0 - 1.8.2 , parca tot as mai juca un pic  eusa_whistle.gif

ps: nu imi dati pagina cu serverlist ca o cunosc tongue.gif , daca aveti o recomandare personala si se pot face si conturi , e bine venita , ms biggrin.gif

si eu am renuntat din acelasi motiv .... de 7 ori mi-au fost sterse conturile si nu ca as fi facut eu ceva rau .... faceau upgrade-uri

Link to comment
aici ai mai multe servare , majoriatea se alfa aici , dar din propriea experienta , servarele bune , nu sunt trecute aici , sunt underconver , nu prea stiu multi de ele... , dar mai sunt si cateva exepti , te poti uita la comentari , sunt si unele romanesti poate gasesti tu ceva bunicel , eu sincer nu am rabdare smile.gif
Link to comment

Ce argumente vrei? Staff-ul foloseste un slot wandul un altul, nu te impeidica nimic sa le folosesti pe amandoua,sunt folosite doar pentru stats, si in marea majoritate a cazurilor daca ajungi sa folosesti staful efectiv, adica sa dai cu el, esti cam mort.

@Wagram : chestie de noroc, la noi in 2 kills la Chromie am avut 3 BF shoulders, 2 Taut Dragonhide shoulders + 1 claw of Chromaggus. Cea mai tare guilda de pe server, care il farmeaza pe Neffie de 3 sau 4 luni inca nu a avut nici un drop de Claw si un singur drop de BF shoulders. Oricum o sa fie bataie pe trinketul ala tongue.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...