Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Enjoy the f***** game ...

is this spam ?

man pls nu te mai baga in seama ca nu te duce pe tine capu de discutii serioase.du-te si mai baga o manea ceva si inchina-te la guthah ca nu avem nevoie de specimene ca tine.

on-topic: in medie joc 2h pe zi in timp sapt si cam 4-5 in week-end.nu pot sa fac mai mult de 3-4lvl(in ceeel mai fericit caaz!)

Link to comment
Guest spikeiq

Da exista si servere emulate marfa pt wow:

Cel mai adevarat si cel mai nou server de wow

*** ---- pentru cont

iar la set realmlist trecetzi : **** ----------> Dati si voi mai departe pls !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Hadrian
Link to comment

Da exista si servere emulate marfa pt wow:

Cel mai adevarat si cel mai nou server de wow

****** ---- pentru cont

iar la set realmlist trecetzi : *****Dati si voi mai departe pls !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ban permanent.INVATA SA NU MAI FOLOSESTI WAREZ UNDE NU TREBUIE!!! hair.gif

blink.gif Tu esti moderator cumva?

Edited by Hadrian
Link to comment

@No named: /ignore

@Mister Devil:

Chiar imi pierdusem speranta ca un admin super zelos sa vina sa si faca putina curatenie pe aici. Din nefericire a trebuit sa fie inca unul dintre acei copii care habar nu au sa administreze un forum, si care fac abuz de suspend/ban, fara a deschide ochii si a se comporta obiectiv. Multumesc pentru suspendul de doua zile, mi-ai intarit parerea proasta pe care o am despre "forum kiddies". Acel "f***ing* a fost menit pentru a cauza o reactie din partea cuiva , care sa curete un pic acest "topic oficial". Se pare ca doar cuvantul meu a atras atentia, ipocrizia fiind atat de mare, incat desi acest topic viermuieste la propriu de pirat/privat/warez, a fost facut "sticky". In cazul asta nici nu ma mira ca cel care l-a facut sticky esti chiar tu.

Poate ar trebui sa iti mai arunci cate un ochi din cand in cand pe regulile forumului, si sa actionezi in consecinta, inainte de a gratula "mici spameri" (sic!) cu suspend. Pus la perete? Poate nu iti este evident inca faptul ca orice om matur iti va analiza reactia va considera ca te-ai pus singur intr-o situatie jenanta. Warez thread facut sticky pe un forum care se considera un bastion al legalitatii si corectitudinii software.

In incheiere, o singura intrebare, dupa care imi astept linistit suspend/ban, dupa discretia si atotcuprinzatoarea judecata a mariei voastre:

Cine ti-a dat tie admin pe forumul asta?

Link to comment

Am si eu o intrebare mia cam fost lene sa citesc toate paginile asa ca spunetim si mie de unde iau jocul si in ce consta jocul...imi trebue cont ceva ce contine bla bla biggrin.gifblink.gifblink.gifblink.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment

@LTK: E cam greu de explicat in ce consta jocul. Este un MMORPG(massive multyplayer online role playing game). Scopul pricipal este sa cresti in nivel, pentru asta trebuie sa faci questuri si sa omori creaturi. In joc mai sunt multi jucatori cu care poti sa ataci un loc pe care altfel ar fii imposibil. Sunt multe chestii ce nu pot fi explicate. Il poti cumpara de pe internet: www.Gameshop.com, dupa ce primesti jocul trebuie sa iti faci un cont. Partea proasta este ca abonamentul lunar este destul de scump. Sper sa te fi lamurit cat de cat.

Link to comment

Am si eu o intrebare mia cam fost lene sa citesc toate paginile asa ca spunetim si mie de unde iau jocul si in ce consta jocul...imi trebue cont ceva ce contine bla bla biggrin.gifblink.gifblink.gifblink.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

jocul il iei de pe www.gameshop.ro.este 1.200.000 si contine o luna de joc gratuit si 10 zile pentru un prieten.

Contul se face pe www.wow-europe.com,iar serverul ti-l alegi cand intri in joc.

De mentionat ca are foarte foarte multi playeri,in jur de 6.000.000 numai pe oficiale,dar gandeste-te cati joaca pe servere private.Jocul este foarte frumos,ai n posibilitati de a te distra cu prietenii sau,de ce nu,solo.

Daca mai ai intrebari(legate de joc intreaba aici),daca sunt legate de servere(private) da un PM,in nici un caz nu intreba aici biggrin.gif .

p.s:am deschis un topic care este de un an pe prima pagina!coool...i'm so happy occasion14.gif

Link to comment

Cei care jucam pe server oficial cand apare Burning Crusade vom fi nevoiti sa cumparam si patchul asta extins? Sau va fi un patch nou pe care il va face automat jocul? Am auzit ca jocul va aparea cu titulatura Burning Crusade avand jocul vechi + patchul asta nou! Acum nimeni nu mi-a spus ceva exact! Daca vom fi nevoiti sa cumparam Burning Crusade sunt curios cum vom juca WoW in continuare pe servere! Cineva care ma poate lamuri pls!

Link to comment

O sa poti sa joci in continuare pe servere, chiar si daca nu vei cumpara add-onul. Nu incerc sa postez aici detalii si explicatii, sunt destul de multe si amanuntite pe situl oficial

Probabil noul content va fi downloadat ca oricare alt patch, insa doar cei ce vor cumpara noul add-on vor putea accesa noile zone din joc (ex Outlands cu flying mounts ) restul vor juca in continuare in aceleasi zone. Oricum pretul va fi pe undeva pe la 30 de euro, nu merita sa nu ii platesti daca vrei sa joci in continuare, platesti mai mult in timp pe taxa lunara decat banii respectivi si vei juca doar jumatate din joc daca nu il cumperi.

Aici gasesti FAQ referitoare la noul add-on

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...