Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

http://www.abortretryfail.com/equ/kills/neffiedead1.jpg

Pai mie nu mai imi venea de mult sa intru in MC, dar plangeau restul ca nu au gear destul de bun ptr BWL.

Sambata am facut onyxia, 3 bossi in aq20, drakes si chrommie in BWL si full MC clear smile.gif

Asa ca ieri si azi au fost doar Neffie tries, dupa un wipe la 37% si unu la 19% am reusit sa il dam jos. Super fain encounter, desi destul de greu ptr ca vreo 10 oameni nu au Ony cloack smile.gif

Link to comment

' date='May 17 2006, 01:27 AM'] http://www.abortretryfail.com/equ/kills/neffiedead1.jpg

Pai mie nu mai imi venea de mult sa intru in MC, dar plangeau restul ca nu au gear destul de bun ptr BWL.

Sambata am facut onyxia, 3 bossi in aq20, drakes si chrommie in BWL si full MC clear smile.gif

Asa ca ieri si azi au fost doar Neffie tries, dupa un wipe la 37% si unu la 19% am reusit sa il dam jos. Super fain encounter, desi destul de greu ptr ca vreo 10 oameni nu au Ony cloack smile.gif

cat as vrea sa fac si eu asta cu guild meu tampit sad.gif

Link to comment

Sambata am facut onyxia, 3 bossi in aq20, drakes si chrommie in BWL si full MC clear

Adrenaline rush, cunosc sentimentul. biggrin.gif

Cat va ia sa faceti un MC clear? Cel mai bun timp al nostru a fost 2 ore si 50 de minute, fara extra buffs , iar BWL 4 ore. Abia saptamana trecuta am reusit sa il dam jos pe Rag inainte de sons, pana atunci se oprea la 2-3%, sa mori de ciuda nu alta. sad.gif

Oricum, se cunoaste "the confidence boost", pun pariu ca nu mai aveti probleme cu attendance la raiduri, asa e? smile.gif

Link to comment

MC il facem sub 3 ore jumate daca lumea nu doarme smile.gif sambata cand vb ta a fost adrenaline rush desi raidul s-a terminat pe la 2 noaptea lumea mai vroia sa faca ZG tongue.gif si am scos si cel mai bun timp pana acum in MC , cam 3 ore plus minus 5 min.

Da, faptul ca am trecut de broodlord deja a adus mai multa lume la raiduri in BWL, iar ieri cand l-am facu pe Neffie a fost prima data cand aveam oameni care vroiau sa vina si nu mai aveau loc. Oricum inca nu putem sa facem BWL in o singura zi, ne ia 2-3 zile depinde cate wipeuri stupide luam ca nu se concentreaza lumea. Sper sa il facem si noi cat de curand in o singura zi, altfel nu avem sanse sa incepem AQ40.

Link to comment

O mica sugestie , daca imi e permis: pune oamenii de pe acum sa lucreze la NR gear, rogue, paladin, hunter, warrior, pentru a putea incerca Huhuran cu sanse reale din prima intalnire. Eu spre exemplu am 260 NR unbuffed, 320 cu Aspect of the Wild, e o cifra rezonabila pt encounter. Noi am fost intarziati in lupta asta de lipsa NR-ului, si a trebuit sa fac presiuni pe alocuri. Hunters, paladins si non-tanking warriors pot pune pe ei setul de Sandstalker, adunati materiale de pe acum, o sa aveti nevoie de cat mai mult NR, frenzy-ul e absolut devastator.

Link to comment

Da stiu ca ne trebuie o gramada de NR de la Huhu in sus, dar nu stiu daca o sa facem AQ40 pana la urma, nu prea vrea lumea, avand in vedere ca o sa vina Naxx cat de curand, si au zis ca mai bine ne apucam de farming la CR, avand in vedere ca in Naxx cade tier3 se pare ca is mai motivati. Plus ca o sa ne ia cam o luna sa farmam BWL de acum incolo, iar pentru primii bossi din AQ40 daca o sa ne apucam de el nu e nevoie de NR prea mult. Plus ca green dragons inca nu am apucat sa vad smile.gif ii executa guildele mari la cateva minute de la spawn smile.gif

Link to comment

Am jucat vreun an de zile pe servere pirat si cum niste amici din tara, cu care jucam impreuna pe acelasi servere pirat, isi cumpara jocul original ma gandesc si eu sa mi-l cumpar. Are vreo importanta daca mi-l trimite cineva din Romania cu cateva luni de zile de jucat platite tot in Romania? Ma simt aiurea ca o sa incep lvl 1... adica o sa am si eu un rost printre playerii care acum sunt lvl 60 sau 70 cat e maxim acum? As vrea sa joc cu un spellcaster puternic. Pe serverele piratate am incercat si dus la lvl 60 warrior,paladin, shaman, druid. De cele mai multe ori am jucat cu druidul fiindca mi-a placut mie mai mult clasa asta. As incerca un warlock... as vrea sa incerc ceva cu vraji tari. As juca si cu un warrior insa nu-si da heal si chestia asta ma cam sacaie. Niste sfaturi? Daca vreti sa-mi dati cateva explicatii puteti sa o faceti aici. Daca ati avea timp sa ma lamuriti mai multe chestii dati-mi un PM cu id de YM si ma puteti lamuri acolo pls! Ma adresez celor care joaca sau au jucat pe oficial si au prins ceva din tainele jocului!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...