Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Ce parere aveti de Draenei? mi se pare o rasa cam urata pt alinata,dar la hoarda au pus ceva mai frumos.e bine ca au mai echilibrat din punct de vedere al esteticului biggrin.gif

ash da Draenei pt blood elfs sau Gnome pt Blodd elf:D

btw dak am un Goblin Igniter de ce trag incet??(adk trag 1 data la 10-30sec)

skillu de wand e la 95/105

EDIT:am uitat sa zik k nu e de la lag

Link to comment

Ptr cei care joaca de mult pe oficial. Mi-am facut un human paladin si de la lvl mic chiar daca am scut nu da deloc block! Asa ca pe la lvl 5-6 am trecut pe two-hand si joc asa dupa ce un paladin de lvl 43 imi zicea ca are doar 9% block la levelul lui. Vreau sa-mi fac un paladin care sa dea si mult damage insa sa dea si bine block cu scutul! In ce sa-mi investesc punctele din talente si care e smecheria de da asa putin block?

Link to comment
Guest ControlGamer

io am incercat pe czone dar cand intru in joc nu vrea sa se conecteze....nu stiu dc...si pe evolva nu mai pot face un acont sad.gif( zice wrong login sau ceva de genu asta.

Link to comment
Guest ControlGamer

eu joc pe un server privat cu xp rate mare. dare nici chiar asa. un druid elf avea lvl 1 iar eu 10. peste 3 ore eu aveam lvl 21 iar el 41. cea ce este imposibil. nu vrea sa zica cum a facut..cica sa fac quest ca iti da xp mare. NU ITI DA IN HALUL ACESTA DE MARE.imi puteti spune si mie vreun hint unde sa fac questuri pt lvl mai mare? a...si cum ajung pe moonglade?..sunt night elf druid lvl 21.

Link to comment
Guest ControlGamer

am lvl 32 si am si cat form si aquatic form si bear form si travel form. cica e un spell sa il inveti ca sa ajungi in moonglade nush.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...