Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

nenea .. intelege ca cei de la blizzard incearca sa scoata ceva banutzi pe mulca lor .. si ca momentan joaca peste 3.7 miloane de oameni e ceva banutz ... daca ar face LM un astfel de server candeste`te la cati ar juca ... ca totusi ... LM e destul de cunoscut ... sa zicem ca f multzi romani .. si chiar straini ... o astfel de schema poate fi data in judecata .. 14.gif14.gif

lol ai ramas in urma cu 3.7 milioane. sunt nici mai putin nici mai mult de 6.000.000 de jucatori blink.gif

Link to comment

nenea .. intelege ca cei de la blizzard incearca sa scoata ceva banutzi pe mulca lor .. si ca momentan joaca peste 3.7 miloane de oameni e ceva banutz ... daca ar face LM un astfel de server candeste`te la cati ar juca ... ca totusi ... LM e destul de cunoscut ... sa zicem ca f multzi romani .. si chiar straini ... o astfel de schema poate fi data in judecata .. 14.gif14.gif

smile.gif mda.... vad ca nu se poate sad.gif , asta e... dar exista o posibilitate de a cumpara '' o licenta de sv ? '' sau vb in plus happy.gif ?

Link to comment
Guest BogdanHC

Si eu am un paladin lvl 31 pe Neptulon. La PvE ma descurc chiar bine...imi fac treaba shi ca offtank, tank si healer, insa cand e vorba de PvP e ... :| . Ma plimbam prin Shimmering Flats, faceam ceva questuri insa dintr-o data imi apare in fata un undead mage lvl 38. Imi da sheep, da un pyroblast, urmat de un fire blast si ma lasa cu viata extrem de putina...incerc sa-i dau Hammer of Justice dar "resist"... sad.gif . Mai imi da un toiag in cap shi m-a omorat. Nici timp de Divine Protection n-am mai avut. Sper sa se schimbe situatia cu level 34, cand pot invata Divine Shield. :|

Link to comment
Guest Blaidy

mda.... vad ca nu se poate  , asta e... dar exista o posibilitate de a cumpara '' o licenta de sv ? '' sau vb in plus  ?

o licenta de server nush daca vand, dar dara ar vinde licenta ar costa pe putin 100,000$ tu nu ai 2 mil sa cumperi jocu original si vrei sa dai 100,000$ pe putin ? 24.gif

Link to comment
Guest JuiceBoy

De unde ai screenul acela? De curiozitate, te rog. (Surge our progress topic, cumva? biggrin.gif)

Grupurile din raid le poti rezolva si cu sistemul de la blizzard, drag and drop.

Pai ... sa stii ca nu de azi ma tot holbez pe forumu acesta... am luat videourile cu Vaeltras si asta ultimu cu Surge... si apoi mi`am adus aminte ca aveam cont la linkmania, pentru ca jucasem inainte CS 1.6 la greu qleft1.gif ... [acu nici nu mai ma uit la el eusa_naughty.gif ] acu mi`a atras atentia WoW wub.gif e mai entertaining ca si restu... zic eu icon_peace.gificon_peace.gifoccasion14.gif

Link to comment

Pai ... sa stii ca nu de azi ma tot holbez pe forumu acesta... am luat videourile cu Vaeltras si asta ultimu cu Surge... si apoi mi`am adus aminte ca aveam cont la linkmania, pentru ca jucasem inainte CS 1.6 la greu qleft1.gif ... [acu nici nu mai ma uit la el eusa_naughty.gif ] acu mi`a atras atentia WoW wub.gif e mai entertaining ca si restu... zic eu icon_peace.gificon_peace.gifoccasion14.gif

lol tu bagi WoW si CS in aceeasi oala? vezi ca warrior trage mai bine cu AK-47 iar magu e bunicel cu deagle tongue.gif

Ma daca nu stii cu ce se mananc jocu si in general MMORPG nu stiu cat de mult o sa iti placa,acum depinde si de tine

Link to comment
Guest ControlGamer

hello ..nush daca stie cineva. dar vreau sa invat si eu tot ce stiu ceilalti gm de pe alte servere sa faca. adik sa fixez buguri...sa fac chestii,....most important e sa stiu sa repar bugurile stie cineva cumva pls UNDE POT INVATA SI EU SA FAC CHESTIILE ASTEA. pentru ca pe servere asta se cere. ca sa le setezi serverul noobilor si sa le repari bugurile biggrin.gif VA IMLPOOOOOOR sincer va rog

Link to comment

voi ignora ultimele 2 posturi,dar totu-si vreau sa spun ceva sa inteleaga toata lumea,si ca sa nu iau un ban permanent o sa vb frumos: incetati sa postati lucruri legate de orice servere care nu au legatura cu cele blizzard,de orice lucruri care nu au fost implementate pe servere oficiale si de orice fel de date care nu au fost anuntate de catre Blizzard.Stiu ca multi dintre cei care posteaza aici joaca pe servere private,dar totpicul nu este dedicat acestui lucru.Este facut pentru a strange toata comunitatea playerilor WoW de pe LinkMania si sa ne ajutam reciproc cu sfaturi,pareri despre charuri si lucruri asemanatoare.Inca odata pentru toata lumea: NU MAI POSTATI LUCRURI CARE NU AU LEGATURA CU SERVERE OFICIALE!

--------------------

Eu am renuntat la warrior meu de lvl 47 si m-am apucat sa joc cu priestu.Este singura clasa cu,care nu am jucat pana acum si se pare ca imi place chiar foarte mult.

As avea si eu nevoie de niste sfaturi legate de priest,de la lvl mic pana la lvl mare,si cel mai folositor ar fi un talent build ca nu prea stiu unde sa bag punctele alea pe acolo.Banuiesc ca trebuie sa ma axez pe heal?

Link to comment

Am un paladin lvl 23 si nush ce ar fi mai bine, sa continui cu el sau sa fac un orc shaman. Multi zic ca paladinu nu e bun la pvp dontknow.gif

paladinu nu prea e bun la nimic pentru ca este un hibrid.adica incearca sa combine mai multe clase,dar nu cu ablitatile acestora,putin din fiecare,iar asta este destul de nasol.

Pai orc shaman este mult mai bun decat paladinul,dar orcul este la hoarda.acum depinde si de tine ce clasa te reprezina si daca iti place hoarda

Link to comment

bah sunteti batuti in cap!??

@ dark expansionu nici nu a aparut ....:|

@ control ...joaca pe orriginale ....

niste ideii pt un priest?

Deci pe sv care joc sunt mounturi care : Costa 2000 dar sunt pe portocaliu adika nu le pot folosi si cand am intrebat akolo de ce ? Au zi ca imi tre un abdon ( o arhiva care se dezarhiveaza in joc ) si aia e tot , merge :|

Link to comment
Guest bobi83x

Depinde daca vrei pvp:shaman daca vrei pve mage,da sa stii ca alianta e easy mode in instante datorita bafurilor de paladin.

Oricum alianta pierde cu caru cam peste tot wsg ab av din cauza nnoobbiilloorr.

Link to comment

Deci pe sv care joc sunt mounturi care : Costa 2000 dar sunt pe portocaliu adika nu le pot folosi si cand am intrebat akolo de ce ? Au zi ca imi tre un abdon ( o arhiva care se dezarhiveaza in joc ) si aia e tot , merge :|

BA FRATE TU ESTI CHIAR TAMPIT??? NU MAI POSTA DACA NU ARE LEGATUA CU SERVERE OFICIALE!! NU INTERESEAZA PE NIMENI! DACA NU AI BANI SA JOCI PE BLIZZ MUNCESTE SAU TACI! sef.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...