Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Care poate sa-mi spuna si mie cum poti ajunge in Moonglade? ca pe picior nu poti ajunge ca e inconjurat de munti inalti!

Druidul primeste spell de teleport in moonglade restul claselor trebuie sa treaca felwood dupa care trb sa treaca prin pasajul cu furlogi long road vezi la druid trainer daca nu ai cumva un quest ceva pentru un fel de teleport nush sa-ti zic exact inca n-am jucat druid ca m-am cam saturat de casteri

Link to comment

mda ii face Ony pe toti

wow e 2mil(30zile) ?si dupa cat platesti?

daca ar fi pe lm un srv de wow,mentionez,LEGAL,cu taxa si toate cele eu m-as baga

Cumperi jocul primesti gratuit 30 zile dupa care este 13e/luna sau 66.79/6 luni

Cat despre onixya...da zboara smile.gif)

Onixya daca o sa joci indeajuns te vad eu prin Molten Core Blackwing lair AQ vezi acolo biggrin.gif

anyway vezi ca mai exista filme tari nu mai stiu exact adresele dar try here astia s-ar putea sa aiba sunt guild nr1. de pe ravencrest si joaca 20/24 7/7 http://borkedguild.net

Link to comment

@Boby - nu este si nu va fi server legal de WoW in afara de cele Blizz, e politica lor de la primul joc online care l-au lansat. Dar chiar nu vad diferenta, cu ce te-ar ajuta ? Jocul deja a ajuns pe la 120 RON (cu 30 de zile incluse), iar un card pentru 2 luni de zile te costa alti aprox 110 RON plus ca daca platesti prin card iesi si mai ieftin.

@speedd4 - daca ai zice si ce add-on poate ai primi si link. Daca nu te intereseaza un add-on anume, intra pe Curse-Gaming si gasesti tot ce vrei.

Link to comment

pai ...srv LM in colaborare cu bilzzard

ar fi pt toti mai usor de exemplu sa platesti prin intermediu facturii(pt cont)

daca sar face un astfel de server multa lume sar baga si cred ca taxa aia de 2 luni ar fi mai mica!da ce sai faci cei de la blizzard sunt incapatanati si vor sa aiba doar ei servere legale!

Link to comment

daca sar face un astfel de server multa lume sar baga si cred ca taxa aia de 2 luni ar fi mai mica!da ce sai faci cei de la blizzard sunt incapatanati si vor sa aiba doar ei servere legale!

mi se pare logic "eu am programat jocul eu am server si atat"

daca nu aveau clienti poate , POATE faceau dar de ce sa faca cand au atatia clienti oricum?

Link to comment

mi se pare logic "eu am programat jocul eu am server si atat"

daca nu aveau clienti poate , POATE faceau dar de ce sa faca cand au atatia clienti oricum?

pai mda din punctu tau de vedere ,dar tu joci pe oficial,ar fi interesant sa vedem punctul de vedere a cuiva care nu joaca WOW!

Link to comment

mda cam are dreptate Speedy[XVI-Hasdeu] este politica celor de la blizzard ca si la Warcraft 3 cand il jucam nu iti mergea sa joci pe net decat daca aveai jocul original de asta miam luat original,noroc ca la WoW exista servere private. bananadance2.gif ,scuze de postul anterior inutil

P.S.Am un elf druid lvl 15 poate sa-mi spuna cineva cum pot ajunge in Moonglade ca e inconjurat de munti? eusa_pray.gif

Link to comment

mda cam are dreptate Speedy[XVI-Hasdeu]  este politica celor de la blizzard ca si la Warcraft 3 cand il jucam nu iti mergea sa joci pe net decat daca aveai jocul original de asta miam luat original,noroc ca la WoW exista servere private. bananadance2.gif ,scuze de postul anterior inutil

P.S.Am un elf druid lvl 15 poate sa-mi spuna cineva cum pot ajunge in Moonglade ca e inconjurat de munti? eusa_pray.gif

citeste mai sus ca ti-am expicat cum cu moonglade

ai racial spell pe langa heartstone exista vraja de druid care te duce in moonglade

cat despre servere nici mie nu-mi convine taxa eu unu muncesc deci ma doare sa dau 13e / luna (sort of) dar daca chiar vrei sa joci ii dai ! daca nu ii ai too bad

Link to comment

citeste mai sus ca ti-am expicat cum cu moonglade

ai racial spell pe langa heartstone exista vraja de druid care te duce in moonglade

cat despre servere nici mie nu-mi convine taxa eu unu muncesc deci ma doare sa dau 13e / luna (sort of) dar daca chiar vrei sa joci ii dai ! daca nu ii ai too bad

Am citit ce ai scris mai sus de cand lai scris.Dar ,eu am un quest "Lessons Anew" in care imi cere sa merg in moonglade da nu-mi da vraja ,oare la alt quest iti da vraja?daca da sa-mi zica cineva de la ce NPC il iau?multumesc anticipat

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...