Jump to content
PePe

Nelamurire sanctiune(restrictie)

Recommended Posts

Cum poti sa scrii prostiile astea smoker :)))cati s-au lasat din cauza mea sau a factiunii mele(IRC) tu te auzi? Jucatorii lasati sunt aia restrictionati de sevraj, uita-te pe canalul meu ca am 300 de video cu factiunea IRC si departamentele, numa’ astea au tinut serverul activ si cati jucatori nu au video de genul,  dar s-a intors sevraj sa strice tot, jalnic. Cum poti sa zici ca ai avut incredere in el...?

A stai, noi suntem aja care jucau cate 14ore si voi intrati seara jucati 30minute si va bagati din admin tot ce trebuie si incurcati joaca la baieti, abuzuri... de ce s-au lasat atatia, dau de ce au inceput sa acuze si sa injure jucatorii pe sevraj? Crezi ca degeaba asa? O stii si tu, dar e normal sa ii tina si cineva partea.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bai inteleg sa scrie in cearta asta oamenii care chiar conteaza in comunitatea asta, PePe SmokeR Sevraj oamenii care chiar au facut ceva pentru comunitatea asta. Dar aceest 🗑️ Th3Master ce treaba are? Intreb asa pentru un prieten ca e ultimul de pe forum si ultimul de pe server. 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, smokeR said:

Daca ar fi postat altcineva toate acestea, probabil ca m-as fi straduit sa citesc, dar fiind tu, un jucator "toxic" al server-ului de sa:mp, nu cred ca are rost sa ma stradui. Numai eu stiu de cate ori te-am sanctionat pentru limbajul vulgar avut la adresa altor jucatori, pentru abuzurile pe care le faceai intr-o nesimtire continua si pentru atitudinea ta anti-staff. Ai zis ceva mai sus de respectul fata de mine, eu nu astept respectul unor oameni de joasa speta, respectul il castig prin simplul fapt ca si eu respect la randul meu oamenii cu care am jucat sau colaborat intr-un mod cat mai placut. Se pare ca nu ai inteles un lucru, iar aici ma refer la aducerea in discutie la asa zisele abuzuri ale lui Costin, Costin fiind unul dintre managerii server-ului, un om care isi pierdea ore intregi din timpul lui liber pentru buna desfasurare a activitatii pe server, ore intregi pentru a filma video-uri ce ulterior le posta pe canalul de youtube pentru a promova server-ul, iar tu vi sa spui ca acest om abuza ca isi dadea un elicopter? Pai stai ma omule ca pana la urma nu a dat la nimeni in cap, iar ca manager are tot dreptul sa faca acest lucru.

Scuza-ma ca ma bag in discutia asta, dar fiind si eu unul dintre managerii server-ului de sa:mp, cred ca am si eu dreptul la opinie. Ar fi fost frumos din partea ta sa ii raspunzi civilizat, sa stie cu cine are placerea sa discute(asta doar daca are placerea), pentru ca sincer sa fiu, nici eu nu stiu cine esti si daca cumva ai jucat pe server-ul de sa:mp. Ca tot ai adus in discutie opinia publica, cred ca doar jucatorii de sa:mp ar fi in masura sa isi expuna punctul de vedere, tinand cont ca ei stiu ce se intampla acolo, nu cineva care doar isi da cu presupusul vazand doua trei poze si vorbele unor oameni care au incercat tot timpul sa traga server-ul in jos.

Ca sa fiu sincer cu tine, a fost adus inapoi pentru ca am avut incredere in el si stiam de ceea ce este in stare sa faca, fapte pe care le-a si demonstrat. In comparatie cu multi altii care au fost prin staff, iar aici ma refer la helperi/lideri/admini, el si-a dat interesul ca server-ul sa mearga bine, nu ca altii, iar aici te includ si pe tine care tot timpul ai stiut sa vanezi functii. Sa nu uitam momentul in care Sevraj urma sa fie demis(in trecut), iar tu pe la colturi il faceai in toate felurile pe Spoker doar poate poate pupi si tu o amarata de functie, iar cand ai vazut ca Spoker a ramas in picioare ai inceput cu linguseli de joasa speta. Sa nu uitam ca mereu ti-ai batut joc de departamente, sa nu uitam cati jucatori s-au lasat datorita tie si factiunii tale, care mereu a fost o problema reala pe server. Cu toate astea ti-am acordat inca o sansa la lider, chiar daca aveai reclamatii peste reclamatii pentru abuzuri si non-fp.

 

Are voie sa faca acest lucru atunci cand este la wanted? sa isi gaseasca o pozitie mai buna ca sa ne poate omorÎ, orice alt player normal nu ar putea sa faca una ca asta, deja ne-ati pus si etichete, dc sunt toxic? ca ma exprim liber? nu va convine chestia asta cand cineva are ceva de spus, are si dreptate, voi ce faceti? Nu il luam in seama, il lasam sa vorbeasca de unul singur si asa noi avem destule pe cap, nu ma incurc cu un player micut ca si el. Te stradui sa citesti aparent, pai stai putin eu daca vin cu o idee, ma omiteti intentionat  sau ce vrei sa spui? a e th3master nu-l bagam p'asta in seama nu isi permite sa ne ocupe timpul cu prostiile lui, da sunt anti-staff din cauza asta, limbaj vulgar ,sa nu imi spui ca tu nu injuri sau oricine altcineva, abuzurile? Faceam ceva gresit pe langa ceea ce faceti voi? sa fim seriosi, am vazut la voi cum se fac aceste abuzuri, eu dc sa nu fac? daca owner-ul si ceilalti din staff isi permit chestia asta, nu vad care este problema, faceti gura mare cand altcineva va copiaza si ajunge sa aiba mai multe decat voi? Bun Costin isi rupea din timpul lui personal aici nu zic nu, dar, daca nu se filmeaza, nu face live-uri si asa mai departe, nu cred ca trebuie sa abuzeze de o functie pt a isi teleporta masini elicoptere si asa mai departe, nu ma vad pe mn sa imi dau fly sa ma urc pe star sa imi spawnez un elicopter si sa fug, daca asta ti se pare ceva normal atunci eu sunt ala prostul aici si nu am inteles cum stau lucrurile.

4 minutes ago, zReloaD_69 said:

Bai inteleg sa scrie in cearta asta oamenii care chiar conteaza in comunitatea asta, PePe SmokeR Sevraj oamenii care chiar au facut ceva pentru comunitatea asta. Dar aceest 🗑️ Th3Master ce treaba are? Intreb asa pentru un prieten ca e ultimul de pe forum si ultimul de pe server. 

Puteai sa ma faci GUNOI si fara acel emoji, comentez pt ca am ceva de spus si se pare ca ii irita chestia asta, tu tot pupincurist ai ramas, sunt ultimul pe server si ultimul pe forum, dar macar am respect fata de mine si nu pup in cur pe altcineva.

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, Th3Master a spus:

Are voie sa faca acest lucru atunci cand este la wanted? sa isi gaseasca o pozitie mai buna ca sa ne poate omorÎ, orice alt player normal nu ar putea sa faca una ca asta, deja ne-ati pus si etichete, dc sunt toxic? ca ma exprim liber? nu va convine chestia asta cand cineva are ceva de spus, are si dreptate, voi ce faceti? Nu il luam in seama, il lasam sa vorbeasca de unul singur si asa noi avem destule pe cap, nu ma incurc cu un player micut ca si el. Te stradui sa citesti aparent, pai stai putin eu daca vin cu o idee, ma omiteti intentionat  sau ce vrei sa spui? a e th3master nu-l bagam p'asta in seama nu isi permite sa ne ocupe timpul cu prostiile lui, da sunt anti-staff din cauza asta, limbaj vulgar ,sa nu imi spui ca tu nu injuri sau oricine altcineva, abuzurile? Faceam ceva gresit pe langa ceea ce faceti voi? sa fim seriosi, am vazut la voi cum se fac aceste abuzuri, eu dc sa nu fac? daca owner-ul si ceilalti din staff isi permit chestia asta, nu vad care este problema, faceti gura mare cand altcineva va copiaza si ajunge sa aiba mai multe decat voi? Bun Costin isi rupea din timpul lui personal aici nu zic nu, dar, daca nu se filmeaza, nu face live-uri si asa mai departe, nu cred ca trebuie sa abuzeze de o functie pt a isi teleporta masini elicoptere si asa mai departe, nu ma vad pe mn sa imi dau fly sa ma urc pe star sa imi spawnez un elicopter si sa fug, daca asta ti se pare ceva normal atunci eu sunt ala prostul aici si nu am inteles cum stau lucrurile.

Puteai sa ma faci GUNOI si fara acel emoji, comentez pt ca am ceva de spus si se pare ca ii irita chestia asta, tu tot pupincurist ai ramas, sunt ultimul pe server si ultimul pe forum, dar macar am respect fata de mine si nu pup in cur pe altcineva.

Nu trebuie sa te fac eu gunoi, te ai facut singur de la faza in care intrii pe server si incepi sa te legi de nevasta lu sevraj, un gest putin jegos daca ma intrebi pe mine, nu pup pe nimeni in cur, doar ca tu nu stii ce inseamna sa ai un prieten pentru ca nimeni nu te suporta ca esti un copil putin semiparezat. Eu spre deosebire de tine ies afara cu baietii de pe samp si am o relatie foarte buna cu toti, asteptam momentul in care o sa ai si tu tupeu sa iesi in lumea reala si nu o sa fii smecher in spatele tastaturii. Bafta gunoiule 😉

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zReloaD_69 said:

Nu trebuie sa te fac eu gunoi, te ai facut singur de la faza in care intrii pe server si incepi sa te legi de nevasta lu sevraj, un gest putin jegos daca ma intrebi pe mine, nu pup pe nimeni in cur, doar ca tu nu stii ce inseamna sa ai un prieten pentru ca nimeni nu te suporta ca esti un copil putin semiparezat. Eu spre deosebire de tine ies afara cu baietii de pe samp si am o relatie foarte buna cu toti, asteptam momentul in care o sa ai si tu tupeu sa iesi in lumea reala si nu o sa fii smecher in spatele tastaturii. Bafta gunoiule 😉

Daca ma luam de nevasta lui, acum aveam restrictie ca toti ceilalti, cred ca imi petrec timpul mai mult pe afara decat la calculator, dar tu n-ai de unde sa stii chestia asta, bun iti este prieten, normal ca il aperi chiar daca a gresit, dar cand dovezile sunt mai mult decat suficiente, nu isi poate cunoaste vina? La ce incerci sa il mai acoperi? Atunci cand se poate face asta, il poti sustine suta la suta, dar cand nu mai are unde sa fuga, sa isi accepte sanctiunea la fel ca toti ceilalti, iar tu sa nu mai latri aiurea aici, Bafta catelusule 😉

P.S. Am sa te etichetez ca un player toxic, asa cum smoker a facut cu mine si nu am sa imi mai pierd timpul sa iti dau tie atentia mea.

Link to comment
Share on other sites

va cam place să vă luați de o persoană anume la greu.. însă în staff e o comunitate formată de in special din sevraj, Spoker, smoker, costin (îi mentionez pe ei ca sunt principalii responsabili) și nu mi se pare corect sa te iei doar de cineva pentru o decizie (sau mai multe in cazul de față ) greșite deoarece toți au fost de acord cu aplicarea lor. ca il înjuri pe Sevraj ca el posteaza regulamente de tot rahatul nu inseamna ca le-a luat singur. scopul principal e ca serverul de samp moare și nu se ia nicio măsură. încă de la început au fost câteva mișcări greșite ce a dus gradual la scăderea jucătorilor. ne încurcăm in sisteme și în regulament, comunitatea se mândrește cu vechimea pe care o are însă cine o conduce nu e capabil să găsească acest echilibru. acuma sa nu credeti ca bat câmpii aiurea însă îl cunosc bine pe Pepe și nici el nu e un jucător model de urmat, însă își dorește binele comunității 

  • LinkMania 2
Link to comment
Share on other sites

E lipsa de respect sa l acuzi pe sevraj ca e de vina pentru scaderea numarului de playeri. Omu asta pentru varsta care o are om in toata firea cu familie s a implicat si jucat ca un copil de 13 ani pe server. Niciun alt admin nu a avut activitatea lui si implicarea pentru server, si o spune unu care stie ce se intampla in spatele cortinei. Sa l acuzi ca face un ciubiuc pentru timpu care il dedica? Pai toate serverele fac bani de la scripter la owneri. Cine isi mai pierde timpu la 28-30 de ani in ziua de azi sa faca un server pt uni de 14-15 ani care intra sa injure si sa se creada zei fara sa aibe si ei de castigat ceva? De ce sa pierzi zeci de ore sa scrii sisteme si sa iti dedici timpu daca nu ai de castigat ceva, sa nu il aud pe vreunu ca spune 4 fun ca nu avem 14 ani sa facem asta. Si pe langa asta cand nici scripteru nu trage cu tine nu se pupa treaba. Va pupa fratele si va zic eu care spun lucrurilor pe nume si ce se intampla in spatele cortinei.. n am eu nimic de castigat in orice caz

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Claudiuu a spus:

Donații pe server sunt dar dacă tu ridici economia aia la un nivel unde nu mai poți să te ridici deoarece mașinile, casele, etc sunt prea scumpe iar din joburi nu faci tu banii aia, omul ajunge sa doneze ca să facă ceva, pai și mă gândesc eu acum, chestia aia nu se numește pay to win? Iar chestia cu vândutul de avere pe sub mana ție chiar ti se pare un lucru bun? Fix astfel de lucruri aduce serverul in jos, favorizări și etc, da ok vrei shop pe server nicio problema dar balansează economia cum trebuie, daca omul vrea sa doneze o face de plăcere, nu o face forțat că nu are de ales și nu vinzi afaceri, case, mașini pe bani avand in vedere că nu se afla in shop. 

 

Fara suparare, Claudiu are dreptate. Din punctul meu de vedere, economia e la pamant eu abia am revenit pe server dupa o pauza de 4 ani de zile si totusi cand am aflat ca doar de ceva timp e deschis server-ul si de la 300 de playeri am ajuns la 100/sub 100, e grav! Alti jucatori au apelat la un anumit limbaj/reclama doar sa primesca ban permanent din cauza nemultumirilor fata de ce se intampla pe server. Server-ul fara wipe nu o sa isi revina si uite asa, nu ne invatam minte sa echilibram ecnonomia server-ului, stam cu factiuniile , nici acum nu avem lideri la factiuni, cum sa ramana jucatorii pe server? ps: vreau in yakuza, cum intru? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, EmeriCk a spus:

Fara suparare, Claudiu are dreptate. Din punctul meu de vedere, economia e la pamant eu abia am revenit pe server dupa o pauza de 4 ani de zile si totusi cand am aflat ca doar de ceva timp e deschis server-ul si de la 300 de playeri am ajuns la 100/sub 100, e grav! Alti jucatori au apelat la un anumit limbaj/reclama doar sa primesca ban permanent din cauza nemultumirilor fata de ce se intampla pe server. Server-ul fara wipe nu o sa isi revina si uite asa, nu ne invatam minte sa echilibram ecnonomia server-ului, stam cu factiuniile , nici acum nu avem lideri la factiuni, cum sa ramana jucatorii pe server? ps: vreau in yakuza, cum intru? 

Pai cand eram 300+ nu s-au bagat lideri , Costin astepta 100 like-uri pe youtube sa bage lider la Grove .

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, JoySkeet said:

Pai cand eram 300+ nu s-au bagat lideri , Costin astepta 100 like-uri pe youtube sa bage lider la Grove .

Aici da, el facuse o greseala, dar totusi a incercat sa isi creasca canalul prin server sa poata creste serverul el prin ' YouTube '. Pacat doar ca nu a reusit si a plecat in momente grele….

Edited by way2mad
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Claudiuu a spus:

Donații pe server sunt dar dacă tu ridici economia aia la un nivel unde nu mai poți să te ridici deoarece mașinile, casele, etc sunt prea scumpe iar din joburi nu faci tu banii aia, omul ajunge sa doneze ca să facă ceva, pai și mă gândesc eu acum, chestia aia nu se numește pay to win? Iar chestia cu vândutul de avere pe sub mana ție chiar ti se pare un lucru bun? Fix astfel de lucruri aduce serverul in jos, favorizări și etc, da ok vrei shop pe server nicio problema dar balansează economia cum trebuie, daca omul vrea sa doneze o face de plăcere, nu o face forțat că nu are de ales și nu vinzi afaceri, case, mașini pe bani avand in vedere că nu se afla in shop. 

 

Tu ai o problema cu economia, job urile sunt scrise de sevraj de aproximativ o luna jumate +/- dar nu stie nimeni chestiile astea, sevraj se chinuie sa readuca economia pe picioare de foarte mult timp, dar cum a spus messi mai sus cand scripter ul nu trage cu tine e putin mai greu, asta sa te lamuresc si pe tine ca vad ca ai un fix cu economia. Si poate haterii vor spune ca ii tin partea lui sevraj. Sunt multii altii pe discord care au vazut sisteme scrise dar pacat ca nu avem scripter =))) de la @BuBu @Buricul Pamantului @Faz @PlasticTube @Liviubaws  @s1mple @Messi  @smokeR. Mereu au fost probleme de genul pe care nu poti sa le rezolvi din parte playeriilor ca agresiv nu stiu cum becali thefrustrare asta care zice domne ca de ce nu da ti wipe si cand se da wipe de ce a ti dat wipe? Tot staff ul trage spre imbunatatirea server ului. Si cei care nu fac parte din el au intrat si au testat “update uri” si au dat o parere pentru jocul vostru mai placut, dar asta a fost mereu problema comunitatii ca nu stiti sa apreciati ce vi se ofera. Va pup! 

Link to comment
Share on other sites

Acum 32 minute, PePe a spus:

Nu deviati de la subiect, hai sa ramanem in cercul desenat prima data, sevraj.

Nu deviam, ideea e ca tu imi spui mie ca sevraj e ala rau, cand defapt avem alti oamenii care au daunat comunitatii si care ne au adus in punctul in care sa avem 70 de jucatori online din nou, ti am prezentat in reply ul de mai sus beneficiile lui sevraj pe server, dar si inutilitatea lui Spoker pe server. Asa ca nu arunca cu noroi in sevraj pe nedrept. 

Link to comment
Share on other sites

Ba arunc, pe drept. De fapt am si spus de N ori si nu numai eu, dar repet, cei de care zici ca sunt “toxici” si “gunoaie” sunt de fapt aia care dadeau lucrurile pe fata si in final restrictionati de sevraj, pentru ca NU daunau serverului in sine, ci de fapt daunau lui sevraj.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Inițial nu voiam și nici in momentul de față nu vreau sa comentez despre situație, însă vreau să-mi exprim punctul de vedere in legătura cu “persoanele toxice” cum a folosit un vechi coleg și prieten. Nu știu câți dintre voi ați observat, suntem un grup de persoane intr-un număr limitat (unele mai bune, altele mai rele) printre aceste persoane se regăsesc și acești “toxici” ( Nu sunt și nu am fost de acord niciodată săi numesc așa ) Ei bine “dragi tovarăși” uitați ca acești “toxici” au fost și vor fi mereu pe LinkMania indiferent ca serverul a avut zile negre ei au fost acolo și nu s-au dat bătuți de la a continua pe server după atâtea wipe-uri și promisiuni... Da, acești toxici au menținut LinkMania in VIAȚA pe când jucatori noi veniți pe comunitate și-au luat jucăriile și au plecat cum s-ar spune. S-a încercat ceva la început, nu contest a fost o strategie buna din mai mute puncte de vedere însă cineva din staff a folosit sintagma “Ăștia vechi să-și pună pofta in cui, playeri noi au prioritate la funcții” ( Nu spun asta din frustrare deoarece mi-aș fi dorit funcție, din potriva chiar ma obținut una la redeschidere. Însă problema GRAVĂ la linkmania este ca nu își poate menține jucătorii și aici sunt mai mulți factorii, dacă am sta să-i spunem pe toți nu ar încăpea in 3 pagini. Repet NU am nimic cu nimeni, nu vreau sa ma bag. însă mi-am spus punctul meu de vedere in legătura cu situația serverului. Succes va doresc 😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ma @Rothschild dar pe langa toate cele spuse din prima pagina, nu vad motivul pentru care sevraj sa imi stearga reclamatiile sa musamalizeze si sa imi dea restrictie 🙂 tocmai de asta s-a dus serverul, ma repet a 14a oara, pentru ca lui sevraj cand nu ii place caracterul unui jucator, il baneaza.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

TL;DR

Se observa un pattern aici: @Sevraj e bun cand deschide server-ul, il urca si il tine cat de cat competitiv. Cand se intampla ceva rau, @Sevraj e de vina.

E a doua oara intr-un timp relativ scurt cand incercati sa-i spargeti oalele in cap pentru te miri ce motive. Si culmea, se regasesc in asta aceleasi persoane toxice care nu au adus nimic constructiv niciodata. Aveti impresii de 'veterani' dar tot ce faceti este sa va plangeti, sa injurati, sa o ardeti smecherasi si importanti. Ceva constructiv vreodata? Nem ..

Nu stau sa va insir, dar lasati ipocrizia asta ieftina. Ati fost toxici, ati facut numai prostii si ati adus numai probleme, niciodata solutii. Sunteti motivul pentru care nu ramane niciun jucator nou sa joace la noi, pentru va sunteti voi veterani si ii luati peste picior non-stop. Ati stiut doar sa va plangeti de tot ce inseamna regulamente, economie, functii, reclamatii, rezolvari, etc. 

Sincer, trecand peste aberatiile voastre, situatia e simpla. Forum-ul nu ii apartine lui Sevraj, asa ca ce face aici trebuie sa fie in conformitate cu regulile impuse. In schimb, server-ul este al lui, asadar face ce vrea. A fost baiat cu voi si v-a lasat sa va jucati, basca v-a mai si permis sa luati functii cu toate ca stia ca la un moment dat va veti da arama pe fata. Asta a fost greseala lui. Eu unul nu v-as fi lasat sa mai jucati pe server deloc, si incheiam acolo orice discutii. Dar asa e, cand esti bun esti luat de prost.

 

PS: @Sevraj aveai dreptate de la inceput, o ardeam eu cavalerul dreptatii ca sa nu-i banezi etc. My bad. 

PS2: @PePe, nu ti-e putin rusine asa? O arzi pe corectitudine cand tu ti-ai dat /heal din train la FC!? Really man?

Edited by Liviubaws
  • Like 1
  • Upvote 1
  • Confused 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te contrazic, am fost peste masura constructivi si am adus solutii, contra a fost tot sevraj, dovezile sunt pe forum cu zecile pe pagina de “sugestii”! De ce vorbesti in necunostiinta de cauza?

Cine se crede veteran si ia peste picior generatia noua? Eu nu am vazut vreun caz! Si ce ai vrut sa zici cu “v-a lasat sa luati functii” ? A luat cine a dovedit ca merita, exemplu de alt abuz si manevra sunt eu, care am fost scos din functia de lider pe motiv ca “a folosit injectie cand fugea de cops” wtf!? Asta s-a folosit de cand e serveul din 2008, nu era nici un regulament, facea parte din joc... 🙂 

P.S: ai vazut generatia noua “luata peste picior de veterani” cat sunt in IRC spre exemplu? Ca au fost ajutati de Roth si Pabu, toti au sanse nu? Ai vazut cati aveam in clanul Old School Team de i-am invatat sa joace si rupeau “veteranii” din alte clanuri? A stai nu ai vazut asta, ca tu nu ai timp de joc, intri doar cate o tura sa faci caterinca pe /wt

Nu mai vorbiti in necunostiinta de cauza.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Burn 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, Sevraj a spus:

Brate tu votezi cu psd-u sa mor.

Nu frate, doar ca eu am mai trecut prin asta acum 2 ani și nu mai vreau 😇

Am ajuns într-un punct in care nu ma mai interesează ce face X și Y. 

Daca o continuați așa ajungeți sa va dați in cap in 2020 din cauza unui joc. Stați dracu potoliți și nu va mai certați ca ajungeți la știrile de la ora 5inci 🤭

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sevraj said:

Cand iti vad numele imi vine sa trag apa la toaleta, dar tot ai fost lider pe server cu mine la conducere. Stai si plangi pe forum ca ai luat ban, eu ma duc sa-mi testez rob-u ala blanao si diseara fac live si dau /fastevent pe server.

Te-a traumatizat carnat, vad ca imi dai si reactii d'alea nasoale la fiecare post =))

https://ro.wikipedia.org/wiki/Psihologie

Iti recomand un control amanuntit. Ai nevoie

 

@41nd @Kitte @Lancelot daca eu adresam afirmatia asta la adresa unui membru al staffului eram banat permanent si pe alt cont, dar viceversa?

Este inadmisibil sa scrii asa ceva pe public avand o functie in staff-ul linkmania. Oricat de mult esti suparat, nu scrii asa ceva public la adresa nimanui.

 

 

Vazand mai multe reply-uri de la tine... tin sa cred ca baietii astia au dreptate in privinta ta... Ai o roata cate nu se mai invarte cum trebuie sus...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, -Cristi- said:

https://ro.wikipedia.org/wiki/Psihologie

Iti recomand un control amanuntit. Ai nevoie

 

@41nd @Kitte @Lancelot daca eu adresam afirmatia asta la adresa unui membru al staffului eram banat permanent si pe alt cont, dar viceversa?

Este inadmisibil sa scrii asa ceva pe public avand o functie in staff-ul linkmania. Oricat de mult esti suparat, nu scrii asa ceva public la adresa nimanui.

 

 

Vazand mai multe reply-uri de la tine... tin sa cred ca baietii astia au dreptate in privinta ta... Ai o roata cate nu se mai invarte cum trebuie sus...

Tu vorbesti prost, cand sunt toti contra tine cum sunt toti pe sevraj, trebuie sa il intelegi. Daca nu ai nimic bun de spus nu spune. Nu te mai baga si tu fara motiv, nu esti implicat. Doar pui o opinie de rau.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Sevraj said:

 ... Te inteleg.

Faza e ca nu prea ai ce sa intelegi... Multe asteptari nu am de la tine 🙂 

Nu te cunosc de ieri de azi... asa ca stai linistit. Stiu cine esti si ce-ti poate capu. Poate te pricepi sa faci un server de GTA... dar iti mai trebuie si alte calitati in afara de asta... Si duci lipsa de ele

Link to comment
Share on other sites

Am fost lider pentru ca mi-au dat baietii care se ocupau, tu aveai doar functie, nu tu mi-ai dat. 
“Frumoase” vorbe aici in public, @41nd el mi-a dat restrictie pentru ca am zis o parere scurta ca se duce in jos serverul, iar el uite cum vorbeste, cum e balanta asta?

P.S: sevraj, am luat liderul ala prea pe merit si pe activitatea enorma a factiunilor ce o detineam alaturi de baietii buni 😉, refuzand gradul de admin(nu cu admin mentineam activitatea, ci cu functia de lider).

Link to comment
Share on other sites

Acum 33 minute, PePe a spus:

Am fost lider pentru ca mi-au dat baietii care se ocupau, tu aveai doar functie, nu tu mi-ai dat. 
“Frumoase” vorbe aici in public, @41nd el mi-a dat restrictie pentru ca am zis o parere scurta ca se duce in jos serverul, iar el uite cum vorbeste, cum e balanta asta?

P.S: sevraj, am luat liderul ala prea pe merit si pe activitatea enorma a factiunilor ce o detineam alaturi de baietii buni 😉, refuzand gradul de admin(nu cu admin mentineam activitatea, ci cu functia de lider).

între tine și aia doi sa preferat răul mai mic. el nu ți-a dat nimic, nici nu cred ca a avut un cuvant de spus... Costin era team lider

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...