Jump to content
Adi

Votati Primarul

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : LoLz0r

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 6 ( 278/28 )

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Am acordat acest vot lui Billo datorita activitatii sale pe server cat si pe forum.Este un membru vechi al comunitatii care este in stare sa coordoneze o echipa , nefacand diferente intre playeri.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : GangXploR3

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , a mai fost si lider The Mafia si se descurca zic eu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest BaLLsoFFuRRy

Nick-ul (in joc) : BaLLsoFFuRRy

Factiunea din care faceti parte : Civili

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un baiat de treaba, care te ajuta atunci cand i ceri ajutorul, un player vechi cu experienta, stie ce face.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kENNyyy

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player foarte activ , joaca de foarte mult timp pe acest server , se implica , un adevarat prieten si mai merita inca o sansa .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :k0sty

Factiunea din care faceti parte :civil

Level (minim lvl 3) :8

Primarul pe care il votati :EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player de valoare si activ si foarte prietenos, mai ales ca este serios, capabil de aceasta functie.Sper sa fie ales.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : r0bert

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un jucator capabil sa duca aceasta functie singur pe picioare. Consider ca este cam singurul dintre participanti sa faca acest lucru. Erick merita.

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Nick-ul (in joc) : Vlad

Factiunea din care faceti parte :SMURD

Level (minim lvl 3) :6

Primarul pe care il votati : ExTrEm

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Extrem este un jucator vechi in comunitate cu o mare experienta pe server, te ajuta la nevoie si sunt sigru ca el merita cel mai mult aceasta functie de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :TommyAngelo

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati :Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un jucator fidel acestui server,il stiu de mult timp,e serios cand tre sa fie,cred ca merita aceasta functie de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :aNNdreI

Factiunea din care faceti parte : Grove StreeT

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Il cunosc de mult si imi place felul lui de a-si gestiona timpul si are spirit de conducator al primariei

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul : EleMeNt

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level : 5

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se mare cel mai capabil sa preia aceasta functie. Este foarte activ , se implica foarte mult si cred ca merita si el o sansa. Si billo zic eu ca ar merita, daar el a fost primar + ca a avut si game master.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : lucyano

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il doresc pe Billo ca primar deoarece este un jucator vechi si cu respect si stie ce sa fac si cum sa se comporte cu cetateni;si in al doilea rand nu as vedea pe altcineva mai bun si mai destept decat el

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Woozie

Factiunea din care faceti parte : National Guard

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator vechi, capabil cu destula experienta pentru a-si putea duce mandatul la bun sfarsit fara a avea nici cea mai mica problema.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Tudor_Cernat

Factiunea din care faceti parte : Civili

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Motivul pentru care votez cu Billo este acela ca el este un om cu un caracter solid si drept. Beneficiaza de seriozitate si este un om cinstit si pe langa asta are experienta si vechime.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : TRK

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un pleyer competent, cinstit, are spirit de echipa, nu are plangeri, ajuta pe toata lumea, are experienta si este foarte vechi in aceasta comunitate si merita sa ocupe acest post

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : forT

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe sMokeR deoarece este un player vechi, serios, are experienta si consider ca este capabil pentru aceasta functie. Sa aiba si el 2 voturi macar ca oricum nu castiga :D

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : vLN0994

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : votez cu billo pentru ca este un player capabil si merita sa ocupe acest post ..este un player vechi are experienta este serios capabil cu spirit de echipa ... este un player cinstit si foarte bun .. din partea mea merita votul si postul de primar ...Succesuri .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : heineken.

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez cu billo pentru ca merita acest post si mereu a fost o persoana de treaba. Ceilalti candidati nu merita votul meu pentru ca uni dintre ei au injurat si au jucat cu s0beit . Votati billo pentru un oras mai bun !

edit: Se pare ca toti voteaza pe prietenia si habar n-au ceea ce au facut 2-3 candidati pe vechiul mod .

Edited by heineken.
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mr.Dennis

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , cu experien?? , ?i am observat în arhiv? c? a mai fost primar deci cred c? este cel mai potrivit s? primeasc? aceasta func?ie !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : alecs

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati :Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez erick pentru ca este un baiat cu capu pe umeri si stie ce face..Este si un player cunoscut.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mugur

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Consider ca este un player vechi al acestei comunitati, este un bun prieten si in acelasi timp si un bun lider ... consider ca este cel mai potrivit pentru aceasa functiea

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ingerul_Decazut

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati :Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare potrivit pentru aceasta functie deoarece a mai fost si inainte de wipe si nu am auzit sa nu fi facut treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HkR

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati :Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez pe Erick deoarece este un player vechi , care nu a facut probleme .Consider ca este cel mai capabil din lista de mai sus , este cel mai cu capul pe umeri

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sNs

Factiunea din care faceti parte :PD

Level (minim lvl 3) :8

Primarul pe care il votati :Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare mai matur , si mai potrivit dintre candidati a mai fost primar si s-a descurcat bine

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Undefined

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati :Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Erick este un player mai vechi si este si o persoana capabila dar si de treaba si sunt convins ca va face treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Edy

Factiunea din care faceti parte : fbi

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : nu are rost sa insir 'nspe motive penibile , doar incercati dupa campanie sa cereti ajutorul fiecarui canditat si sa vedeti cine raspunde si in ce fel , hf

a, da, si vechime , va face treaba buna alea , alea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...