Jump to content
Adi

Votati Primarul

Recommended Posts

Dupa analiza profunda asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

Erick

Andreidef

sMokeR

ExTrEm

cAmIcAzIII

billo

Veti vota dupa urmatorul model

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Aveti timp de votare pana pe 01.07.2011.

ATENTIE

Frauda se pedepseste cu excluderea candidatului din tur. Voi verifica log-urile zilnic, deci va sfatuiesc sa nu incercati sa va cumparati voturile.

Succes !

Daca cei dintre candidati transfera sume mai mari de 10k sunt descalificati

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrDexter

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare un jucator fidel acestui server, este cu capul pe umeri, serios si cred ca se va tine de treaba. Din punctul meu de vedere acest player este cel mai capabil din lista de mai sus.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : shp4nky

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il vad cel mai competent dintre toti candidatii,a mai fost inainte de wipe in aceasta functie.Pe langa acestea,este foarte activ si consider ca isi va face treaba.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : K1dduletz

Factiunea din care faceti parte : Underground Street Tunning

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : O persoana de incredere si un player vechi in comunitate. Consider ca e singurul de pe lista de candidati capabil pentru functia asta.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sevraje

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un tip foarte de treaba, sigur o sa faca fata acestei provocari avand in vedere ca are rabdare si ii ajuta mereu pe cei care au nevoie de o anumita informatie!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Semos

Factiunea din care faceti parte: LSPD

Level (minim lvl 3) :7

Primarul pe care il votati :EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :e cel mai competent pentru functia asta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mitzu

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player serios , ajuta playerii la nevoie :) ! Merita aceasta functie ! Sunt de parere ca a facut destule pentru comunitate incat sa aibe votul meu ! :) In concluzie , votul meu merge catre EricK .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Alex

Factiunea din care faceti parte :SMURD

Level (minim lvl 3) :6

Primarul pe care il votati :Andreidef

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Cred ca are spirit organizatoric,stie sa se descurce in diferite situatii,este un om corect,fata de ceilalti candidati cred ca el e potrivit.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : TayLorrrr

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, respectat , cu bun simt si cred ca este cel mai devotat pentru aceasta functie de Primar

Link to comment
Share on other sites

Guest Haarp

Nick-ul (in joc) : Gainward

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Vreau sa votez pe Erick ca primar deoarece este un membru vechi in Samp are experienta si esta foarte activ pe server.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bogdan

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : ExTrEm

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este o persoana de treaba , o persoana activa , serioasa si care isi duce munca pana la capat. Este fidel acestui server si cred ca ar merita sa iasa primar. Este cel mai potrivit dintre toti cei de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : TheFlow

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E activ, nu ironizeaza playerii, munceste singur, nu cere la ceilalti si merita cu adevarat sa fie primar. Plus ca e si membru vechi.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : StrawHat

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Merita aceasta functie, este o persoana careia ii plac fortele de ordine si munca legala , are multa experienta pe server asa ca va face treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : D3v1L

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player capabil, activ , respectat si cunoscut pe server si sunt sigur ca va face treaba buna in aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Guest gumix

Nick-ul (in joc) : HeLLIsH

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Extrem

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player care asculta si are rabdare cu incepatorii de pe Linkmania Lands si este foarte demn de aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Refflex

Factiunea din care faceti parte :Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : pentru ca este o persoana intelegatoare, ajuta playeri la nevoie si cred ca va fi un leader exemplu ! O mai fost si in altele factiuni inainte si dat dovada de un leader intelegator , eu cred ca ar merita acest loc ... Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mihai.U

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player activ,capabil,de treaba,care merita functia aceasta.Asculta de toata lumea si indruma.Este un player vechi,cu experienta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Pacco_Manzotti

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din punctul meu de vedere,EricK e un player serios,activ,il stiu de ceva timp,si sunt sigur ca ar face treaba buna ca primar,datorita tariei de caracter

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Dedrick_Writh

Factiunea din care faceti parte : Police Departament

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player devotat serverului,a ajutat playerii la nevoie si este foarte activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Accent

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player cu vechime , cunoscut , capabil , serios ,nu isi bate joc de munca lui , nu se lasa luat peste picior , stie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Loko.

Nick-ul (in joc) : Loko .

Factiunea din care faceti parte : Civil .

Level (minim lvl 3) : 3 .

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un membru foarte bun al comunitatii. Este serios, respectos care ajuta playerii cu drag. Prin urmare cred ca EricK este capabil de aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Criss

Factiunea din care faceti parte : License Faction

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pe langa faptul ca este un jucator foarte activ si care se implica acolo unde este nevoie, il cunosc cel mai bine dintre toti candidatii si cred ca este cel mai potrivit pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

[Nick-ul (in joc) : RiscX

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : consider ca este un jocator de treaba si stie sa comunece. Nu m-a refuzat niciodata cand am avut nivoie de un sfat si este activ. Are si un level mare si a mai fost pe server si inainte,deci are experienta in acest server.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jones

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Sunt sigur ca se va descurca deoarece a mai avut Lider iar promisiunile facute daca va ajunge primar sunt unele minunate, sper ca le va pune si in practica, este si un player de treaba care cred ca a ajutat foarte mult playerii de level mic cu bani si restul de nevoi care le-au avut , din cauza acestor motive eu il votez pe el . Va urez succes si celorlalti participanti la candidatura

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sTyler

Factiunea din care faceti parte :-

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : EricK este un player cu vechime, este activ, este serios, vorbeste frumos, deci este un player capabil si cred ca merita aceasta functie de primar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...