Jump to content
Adi

Votati Primarul

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Hamsik

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ,il cunosc de multa vreme si cred ca s-ar descurca bine in aceasta functie.Cred ca este cel mai capabil din lista aceasta.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : shoarecs

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : cAmIcAzIII

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte vechi, foarte activ si cred ca s-ar descurca foarte bine in aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RainingBlood

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este capabil sa detina aceasta functie, este matur, stie de gluma, dar in acelasi timp este si foarte responsabil, este vechi in comunitate si are bani sa plateasca angajatii :D

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): DaddyYankee

Factiunea din care faceti parte: UST

Level (minim lvl 3): 6

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): E un player vechi in comunitate, o persoana de incredere etc. Personal cred ca va face o treaba buna daca va deveni primar, deci.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Iuonak_Diaz

Factiunea din care faceti parte : San Fiero Rifa

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este capabil sa detina aceasta functie, este matur, este un player vechi,a mai fost si inainte de wipe . Merita votul meu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : robybu

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : camicaziii

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): un player vechi, care a dat dovada in trecut ca este un player matur. zic ca ar merita sa faca un pas in fata cu aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): RydeR

Factiunea din care faceti parte:civil

Level (minim lvl 3): 13

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de mult timp, am fost cu el in diferite factiuni si stiu cum este + mi se pare cel mai capabil pt functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Guest Dragos.

Nick-ul (in joc) : Dragos

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Extrem

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A venit momentul sa ne arate ce poate. Este un player cu vechime in comunitate si merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Anubis

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Billo mi se pare cel mai capabil de aceasta functie, este cel mai vechi din comunitate, este foarte serios,matur si intelegator.Stiu sigur ca v-a ajuta playerii cu orice si va face o treaba foarte buna in functia de primar.Deci ai votul meu !.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Madalin

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il stiu de mai mult timp un baiat care stie ce sa faca ca GM , respectiv primar . Este foarte intelegator , capabil , matur , serios ... deci are votul meu .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Clau

Factiunea din care faceti parte :-

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : ExTrEm

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare un jucator fidel acestui server, este cu capul pe umeri, serios si cred si este un tip care se tine de treaba. Din punctul meu de vedere acest player este cel mai demn din cei de mai sus .

:nanana:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Nesta

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai potrivit pentru aceasta functie. Este un player foarte respectat pe server..

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HaHaHa

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai potrivit pentru aceasta functie. Este un player foarte vechi si merita aceasta functie din plin.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...