Jump to content
Adi

Votati Primarul

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) :TwiNkie

Factiunea din care faceti parte :The Triads

Level (minim lvl 3) :3

Primarul pe care il votati :Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Mi se pare cel mai capabil dintre toti participanti , un player vechi si in primu rand mai matur decat ceilalti .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lea.

Factiunea din care faceti parte : UST.

Level (minim lvl 3) : 7.

Primarul pe care il votati : Billo.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Acord acest vot lui Billo, deoarece cred ca este unul dintre candidatii perfecti pentru functia de primar, fiind activ in game cat si pe forum. Este un membru vechi al comunitatii care a aratat de-a lungul timpului ce poate si sunt de parere ca ar mai merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Matusa Goa

Nick-ul (in joc) : Matusa

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este player al acestei comunitati vechi , a fost gm si in trecut primar , cred ca el este cel mai potrivit !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : robbin

Factiunea din care faceti parte : scoala

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca merita. Nu ca as avea ceva impotriva celorlalti, dar, dintre candidati, pe erick cred ca-l cunosc cel mai bine si nu am niciun motiv sa nu-l votez.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul : Star_kidd

Factiunea din care faceti parte : 'Underground Street Tuning'

Level : 12

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Erick deoarece este un player vechi, capabil si respectat. A dovedit de-a lungul timpului ca stie ce face si merita din plin aceasta sansa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : filtzeR

Factiunea din care faceti parte : Triade

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player fidel serverului, un player care a mai avut functia de gm inainte de wipe, un player care sigur va face fata cu brio acestei functii. Dintre candidati mi se pare cel mai capabil.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Casio

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player matur, este un player vechi, capabil, mereu isi face treaba cum trebuie, are multa experienta acumulta si cred ca este un player ideal pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : The_StaR

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati: EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Consider ca acest candidat merita votul meu eoarece este un player activ,capabil, respectat si care la randul lui respecta pe cei din jur.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Hbk

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : billo este un player foarte vechi, a mai fost GM si il consider foarte capabil si sunt sigur ca se va descurca foarte bine in aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lavinutza

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un pleyer vechi capabil si foarde demn de aceasta functie ar fi buna daca ar conduceo el + ca nu are plageri legate de limbaj sau non fp sia fost nedreptatit cand i sa luat gm-ul ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nick-ul (in joc) : Ionut

Factiunea din care faceti parte : Police Departament

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi cu experienta si cred ca merita aceasta functie+ca a mai fost gamemaster pe o perioada foarte mare si a aratat ca poate.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : The_Game

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dupa parerea mea este cel mai capabil din lista de candidati,a mai fost Gamemaster si s-a descurcat foarte bine,si sigur va face o treaba buna si ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Nasri

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : ExtreM

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator serios, activ, cu experienta asupra jocului, care poate schimba orasul si merita acesta incercare ca primar al orasului.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bedezeu

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cred ca este cel mai matur dintre toti candidatii, a avut multe functii pe server si cred ca s-a descurcat destul de bine. Este vechi pe server si totodata foarte activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Crosshair

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Motivul pentru care il votez pe Billo este acela ca: Billo este un om cu un caracter solid si drept. Este serios si cinstit si pe langa asta are experienta si vechime.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alex911

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player matur, este un player vechi, capabil, mereu isi face treaba cum trebuie, are multa experienta acumulta si cred ca este un player ideal pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mr.Razvy

Factiunea din care faceti parte : Grove street

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player cu bunul simt, si merita pe deplin aceasta functie :D

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cosmin

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati: Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe erick deoarece este un membru vechi si destul de activ care se implica si ajuta lumea.

Link to comment
Share on other sites

Guest Seven Souls

Nick-ul (in joc) : LoVeLess

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez cu billo ,deoarece il cunosc si este un tip matur,cu capul pe umeri si a mai fost lider si la The Mafia si la Pd,si are experienta in a fi lider.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : topaZz

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este o persoana capabila pentru acest post de primar, este foarte organizat si experimentat. Are potential, are vechime, stie ce face si cum face.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Goodfella

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator cu vechime, capabil si activ atat pe forum cat si in-game.A mai avut si in trecut functia de Game Master deci consider ca are si experienta necesara pentru acest post.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Monster

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player capabil,glumet si vechi in comunitate care,dupa parerea mea, s-ar descurca cel mai bine ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lynx

Fac?iunea din care face?i parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il vota?i : EricK

Motivul pentru care il vota?i (Minim 20 de cuvinte) : Deoarece mi se pare c? este cel mai capabil si cred ca i?i merit? pe deplin locul ?i este foarte activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alyyn7

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Billo deoarece este un jucator activ, are experienta mai mare fata de ceilalti,este dispus sa ajute oricand ii ceri ajutorul si nu este cu nasul pe sus, nici cand a fost GM nu s-a laudat sau ceva de genu`.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :KiD

Factiunea din care faceti parte :hitman

Level (minim lvl 3) :11

Primarul pe care il votati :Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :A demonstrat ca e capabl sa conduca o factiune in trecut si nu vad de ce nu ar fi si acum.E activ, serios, dintre toti candidatii mi se pare cel mai potrivit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...