Jump to content
Adi

Votati Primarul

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : BlackSite

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe erick pentru ca eu cred ca va fi un bun presedinte si este si foarte activ si merita

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Otz3larul

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de mult timp, am fost coleg cu el in mai multe factiuni si cred ca se va descurca pe postul de primar. Billo a mai detinut aceasta functie, cred ca merita si altii o sansa sa se afirme.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : THC

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Andreidef

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : am acordat acest vot lui Andreidef datorita activitatii sale pe server, comportamentul sau fata de playeri si cred ca e un jucator cinstit, care nu ar face diferente intre jucatori si s-ar tine de treaba

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Berky

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca este un player activ,serios si cu experienta al acestui server si eu vreau ca el sa fie primaru' serverulu' LinkMania .

Link to comment
Share on other sites

[Nick-ul (in joc) : Oblivion

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Serios/Activ/Capabil/Cinstit .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Deejayk8

Factiunea din care faceti parte: The Mafia

Level (minim lvl 3): 8

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de mult timp, am lucrat mult cu el si stiu ca este capabil pentru aceasta functie si dintre candidati cred ca el s-ar descurca cel mai bine, este un om de cuvant si stiu ca va ajuta serverul in fuctia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): moses

Factiunea din care faceti parte: Ballas

Level (minim lvl 3): 7

Primarul pe care il votati: EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cel mai potrivit pentru aces job. Activ , face fata problemelor si stie cum sa gestioneze situatiile . Este un om cu capul pe umeri , care are rabdare cu toti.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FullSpeed

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cred ca o sa faca o treaba buna deoarece este activ si cu capul pe umeri,vechi si este cel mai competent din lista pentru a detine functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HEdy

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Consider ca este capabil sa detina titlul de primar deoarece este un tip de treaba, serios, punctual si care se tine de cuvant in acelasi timp

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ShapeShifter

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player capabil, activ , un bun prieten ,serios , stie sa vorbeasca sa comunice cu playeri,deci el este cel mai potrivit si merita aceasta functie !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sRs

Factiunea din care faceti parte : Civiloid

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, activ, are multa experienta dat fiind faptul ca a mai fost lider de 2 ori , un baiat modest, de treaba stiu ca ar face o treaba buna in scaunul de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Nae

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cred k e cel mai potrivit dintre cei care mai candideaza, este un player vechi, activ si cu multa experienta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Panther

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai sunt multe cuvinte de lauda pe care pot sa le spun despre element, este un om cu care poti discuta multe chestii , inainte sa faca ceva intai gandeste , este matur in gandire si cred ca indeplineste toate conditile pentru functia de primar .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : PreMiuM

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din cate am vazut este un player care ar merita aceasta functie , deoarece e foarte activ , serios , si parerea mea ar fi ca s-ar descurca foarte bine daca ar fi ales ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Westiee

Factiunea din care faceti parte : Civil .

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player care isi merita functia , a mai fost GM + ca este foarte matur din puctul meu de veder si mai este si activ .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ares

Factiunea din care faceti parte : LF

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jocator vechi, care stie sa se descurce in situatii neprevazute, stie sa conduca un grup de playeri, e serios atunci cand trebuie si are simtul umorului.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kvL

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Consider ca este cel mai capabil om dintre candidati , in momentul acesta , pentru a ocupa aceasta functie . Este foarte activ si nu o sa dezamageasca .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Gravity

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un player ce merita aceastsa functie de primar , cinstit , serios, cu bun simt , capabil etc. , are toate calitatile pentru a detine aceasta functie ! Promite si Face !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ShaKaLoo

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe billo deoarece este activ, capabil sa detina aceasta functie, are spirit de echipa nu are plangeri stie sa tina la gluma tot timpu te ajuta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: is.insane

Factiunea din care faceti parte: Civil

Level: 6

Primarul pe care il votati: billo

Motivul pentru care il votati: Este un jucator matur, are experienta pe acest server, a fost lider si cred ca nu va avea nicio problema in acest post. Dintre toti el merita cel mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : VicenTzo

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez billo pentru ca este cel mai capabil din toti candidati , este capabil , activ are spirit de echipa si este corect.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Andreea.

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Eu il votez pe Billo, deoarece parerea mea e singurul candidat perfect pentru aceasta functie. Este un membru vechi al comunitatii, este foarte activ in game si pe forum. Este o persoana de incredere.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Balo

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) Il votez pe billo pentru ca este un player activ si capabil pentru aceasta functie,a mai fost primar si s-a descurcat foarte bine,merita functia.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): SlowLy.

Factiunea din care faceti parte: Hitman

Level (minim lvl 3): 10

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) Il votez pe billo deoarece merita aceasta functie. Este un player vechi in aceasta comunitate si cred ca are destula experienta.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Hori_Pop

Factiunea din care faceti parte: Scoala

Level (minim lvl 3): 5

Primarul pe care il votati: EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Cred ca este un om capabil sa detina aceasta functie,de gm,deoarece a mai detinut-o si a facut treaba.Billo este la fel de capabil dar a mai fost primar si merita si altii o sansa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...