Jump to content
Adi

Vreau sa-mi deschid un club

Recommended Posts

Nume club: Cars Club

Nickul meu: Westiee

Level: 4

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a strage mai multi playeri si a face curse + showroom .

Descriere club:

Cars Club

In ce consta acest club:

• Curse de masini.

• Vom testa masinile si le vom nota ca si cei din " Top Gear" .

EX: Loc|Sultan| Time: (..)

Cand ne strangem?

• Ne strangem de 2 ori pe saptamana.

Unde ne strangem?

• Liderul si Subliderul se vor ocupa de asta si vor anunta membri prin intremediul chaturilor /i sau /w

Regulament

• Nu conteaza factiunea in care sunteti .

• Atata timp cat sunteti rivali in timpul sedintelor sau adunarilor nu aveti voie sa va omorati (1 advertisment) .

• La 3 advertismente sunteti demisi .

• Numai playeri cu level 2+ se pot inscrie in club .

• Sunt acceptate toate glumele .

• Nu acceptam cuvinte obscene .

• Advertismentele se scot in caz ca liderul vede schimbari majore .

Inscrieri

• Nick:

• Level:

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play: Da/Nu

Ce castig?

• Castigati distractie si noi prieteni

• Premii consistente pentru eventurile organizate in cadrul clubului .

• Se va premia doar locurile 1 , 2 si 3 .

Members

Westiee

Ledenda

Leader .

Subleader .

Membri .

# - Avertisment .

Link to comment
Share on other sites

Model

Nume club: ArchAngel Drifting club

Nickul meu: Derrek

Level: 11

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a ne distra impreuna.

Descriere club:

50435_360288168441_3299_n.jpg

Clubul este facut pentru distractie,si consta in drifturi cu masini tunate la ArchAngel.

Model de aplicare:

Nick:

Level(minim 3):

Cunostinte(incepator,mediu,avansat):

De ce doresti sa te alaturi clubului?:

Sedintele vor fi anuntate pe forum,preferabil in weekenduri.

Regulament :

La sedinte nu se lasa AFK.

Sa aveti un limbaj decent,atat in cadrul clubului,cat si in afara lui.

Daca aveti ban mai mult de 14 zile sunteti demisi.

Respectati-va colegii,pentru ca la randul vostru sa fiti respectati.

Daca nu sunteti prezenti la 3 sedinte consecutiv,fara sa anuntati sunteti demisi.

Daca sunteti rivali si va atacati in timpul sedintelor sunteti demisi instant.

La 3 avertismente sunteti demisi.

Veti castiga:

Experienta,bani,noi prieteni :P

Membrii

Derrek

Legenda

?-avertisment

Link to comment
Share on other sites

Nume club:Parkour Club

Nickul meu:axelutz

Level: (minim 3)5

De ce vreau sa-mi deschid club:Pentru distractie .

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Regulament

• Nu conteaza factiunea in care sunteti .

• Atata timp cat sunteti rivali in timpul sedintelor sau adunarilor nu aveti voie sa va omorati (1 advertisment) .

• La 3 advertismente sunteti demisi .

• Numai playeri cu level 4+ se pot inscrie in club .

• Nu acceptam cuvinte obscene .

• Advertismentele se scot in caz ca liderul vede schimbari majore .

• Toti suntem egali nimeni nu este mai presus fata de celalalt .

• Aveti voie sa faceti parte si din alte cluburi .

Model de aplicare:

• Nickname:

• Level(minim 4):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului(minim 20 de cuvinte):

• Job secundar:

Evidenta avertismente:

Cand se fac sedinte?

• Sedintele vor fii saptamanale .

Ce castig?

• Prieteni si distractie .

• Premii .

Lista cu membrii:

• axelutz-leader

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Freestyle Bmx Trick's

Nickul meu: heineken.

Level: (minim 3) 20

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru distractie si pentru a invata cat mai multe persoane eu si colegul meu sa faca trick-uri cu bmx.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

OAxM8.png

Freestyle Bmx Trick's e un club dedicat pasionatilor de bmx-uri si scheme/sarituri cu bmx-ul.

  • Informatii


  • Bmx puteti sa luati de la spawn LS/SF/LV, Bike Rent SF si de la baza muntelui Chiliad.
  • Vor fi meeting-uri si sedinte. La meeting-uri veti primii doar prima pentru prezenta si nu trebuie sa postati daca veniti sau nu. La sedinta in schimb trebuie sa anuntati.
  • Minim level 5 pentru a aplica.
  • Odata sau de doua ori pe saptamana, eu si colegul meu vom face diverse trick-uri si le vom posta pe forum. Primul care ajunge la toate locatiile pe care noi le-am pus, primeste o suma de bani.

  • Regulament


  • La fiecare intalnire trebuie sa aveti un limbaj decent.
  • Nu aveti voie sa va certati sau sa va atacati/omorati sub nici o forma.
  • La intalniri trebuie sa aveti bmx, in caz ca suntem multi vor fi folosite si celelalte biciclete de la Car Rent SF.
  • Daca aveti arma SMG(mp5) inainte de fiecare sedinta sa aruncati arma pentru a evita neplaceri.

  • Model de aplicatie

  • Nick:
  • Level:
  • Factiune:
  • De ce doriti sa va alaturati acestui club?:
  • Experienta in acest domeniu(incepator,mediu,avansat):

  • Lista membrilor
  • heineken - Leader
  • The_Game - Leader

Parkour Club - respins, sunt prea putine locuri unde poti sa iti desfasori activitatea

ArchAngel Drifting club - acceptat, sper sa nu incepi clubul si porma sa il lasi asa.

Perp,scuze ca ma bag dar ArchAngel club e la fel ca Star Mania.

Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

Nume club:LinkMania Tuning Club

Nickul meu:Al1n_TM

Level: (minim 3)16

De ce vreau sa-mi deschid club:Vreau o ocupatie in plus pe server.Imi place sa am responsabilitati

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)Clubul se ocupa in general cu tuninguri!(din banii mei)La fiecare sedinta se realizeaza eventu-ri de genul:showroom,curse 1vs1.

Regulament:Orice player care aplica trebuie sa detina un level 5+.Fiecare membru acceptat va fi testat.Testele constand in cunoasterea locurilor de tuning.Cei care lipsesc de la sedinta fara un motiv intemeiat vor fi demisi instant.Daca nu puteti veni postati pe forum.

Sedintele vor avea loc de 2 ori pe saptamanasi vor fi postate cu o zi inainte.La fiecare sedinta,in functie de durata in club membrii primesc prime.

Model de aplicatie:

Nick:

Nick pe forum:

Level(minim 5):

Factiune:

De ce vrei sa intri in club:

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Kart Club

Nickul meu: HaGy

Level: (minim 3) 6

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a ne distra impreuna.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd) Clubul se ocupa cu organizarea de meetinguri cu kart-uri. La sedinta, toti playerii isi vor inchiria cate un kart si vom face diferite curse gen LS-LV, LS-SF, LV-SF, etc. La sfarsit, castigatorii vor fi premiati.

Regulament:

1. Minim level 2.

2. Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

3. Puteti fi si in mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa va prezentati la meetinguri.

4. Fara atacuri intre membri.

5. Cine nu asculta de Leader sau de Co-Leader va fi demis.

6. Cine lipseste la 3 sedinte fara sa anunte motivul va fi demis.

Model De Inscriere:

• Nick:

• Level:

• Factiune:

• Esti de acord sa inchiriezi un kart?:

Lista Membrii:

HaGy - Leader

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Sanchez Club

Nickul meu: Semos

Level: 11

De ce vreau sa-mi deschid club: pt a ma distra si a experimenta lucruri noi :D

Descriere club:

In ce consta acest club:

-Concursuri cu motoare (sanchez)

-Curse si pariuri intre membri

Cand ne vom intilni?

-Ne vom intalni de odata sau de 2 ori pe saptamana ori pe saptamana

Ce vom face?

-Vom face concursuri si drumuri de cross

-Vom merge pe diferite trasee

Unde ne strangem?

-Ne vom strange pe muntele chiliad unde veti gasi motoare

Regulament !!!

•Nu conteaza in ce factiune sunteti, atunci cand anunt intervalul orar la care ne adunam nu aveti voie sa va atacati intre voi sau sunteti exclusi din club

• Daca nu ascultati de mine (lider) sunteti exclusi din club

• Bunul simt si respectul reciproc sunt esentiale in acest club. Daca lipsiti la trei intruniri consecutiv sunteti exclusi din club

•Nu vor exista jigniri intre membrii clubului.

•Membrii nu asculta decat de lider sau co-lider.

•Nerespectarea acestiu regulament dupa la advertismente/demitere.

•La 3 advertismente membrul va fi demis.

Inscrieri

-Nick:

-Level(minim lvl 3) :

-Factiune:

-Dece doresc sa ma alatur clubului:

-Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

Ce castig ?

-Distractie si noi prieteni

-Premii

PS : O sa am nevoie de ajutorul unui admin level 4+ pt a ne spawn-a niste motoare.

PS2 : De asemenea, as dori sa infiintez un IRC al clubului daca se poate. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Dice Club

Nickul meu: Smiley

Level: (minim 3) 20

De ce vreau sa-mi deschid club: Am vazut ca toata lumea joaca barbut si m-am gandit sa deschid un club.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd) :

smcav8.jpg

Dice Club este un club exclusiv dedicat jocului de barbut si jocurilor de noroc ce implica zarurile.

  • Informatii :


  • Dice-urile le puteti lua de la orice 24/7 prin comanda /buy 4.
  • Vor fi meeting-uri si sedinte. La Meeting-uri o sa ne intalnim intr-o zona stabilita de mine si o sa jucam barbut si alte jocuri. La sedinta vom discuta problemele / sugestiile referitoare la club si nu numai. Lipsa la sedinta de pedepseste cu Avertisment
  • Vom facem runde in 2 sau 3 jucatori .
  • Minim level 5 pentru a aplica.
  • De 4-5 ori pe saptamana o sa stabilim Meeting-uri si odata pe saptamana o sedinta. Fiecare castigator este premiat cu o suma de bani. O sa jucam si pentru bani dar si pentru distractie.

  • Regulament :


  • La fiecare intalnire trebuie sa aveti un limbaj decent.
  • Nu aveti voie sa va certati sau sa va atacati/omorati sub nici o forma.
  • Trebuie sa aveti minim 50.000$ in banca.
  • La Meeting trebuie sa aveti Dice.
  • Nu este permis sa va injuratii daca pierdeti sau sa incepeti sa va ofticati.

  • Model de aplicatie :

  • Nick:
  • Level:
  • Factiune:
  • De ce doriti sa va alaturati acestui club?:
  • Experienta in acest domeniu(incepator,mediu,avansat):
  • Credeti ca sunteti in stare sa respectati regulile clubului ? :
  • Cate warn-uri detineti in prezent ? [ Precizati si motivele , in caz ca aveti warn ] :

  • Lista membrilor :
  • Smiley - Leader
  • Fantoma - Co-Leader

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Click101

Nume club: Taxi Company Club.

Nickul meu: Click

Level: (minim 3) 8

De ce vreau sa-mi deschid club: Eu ma indragit mult factiunea Taxi. Acum , pentru ca numai exista si au apartut aceste Cluburi , profit de oportunitatea de a incerca sa ma apropii

de ce a fost odata factiunea Taxi Company.

Descriere club

In ce consta acest club?

• Acest club este o unire a tuturor taximetristilor de pe server. Am auzit de foarte multe ori pe server "Ce pacat ca a disparut factiunea Taxi..." , de aceea , acum , incerc sa ma apropii putin de acea factiune.

• Voi mentiona de la bun inceput ca acest club , in cazul in care va fii aprobat , va fii intocmai ca si factiunea care a fost odata. Aceasi seriozitate , aceasi strictete.

Ocupatii

• Organizarea taximetristilor de pe server sub forma unui club unitar , in care sa se ia decizii impreuna.

• Aplciarea sub forma serioasa a jobului de taximetrist.

• Oferirea de ajutor la evenimente organziate de admini/playeri , in zone indepartare , prin oferirea de transport gratuit.

Sedinte

• Sedintele se vor tine in zilele de sambata , de la ora 20:00 la ora 20:30 / 21:00 , timp in care se vor clarifica probleme , conflicte , se vor acorda rankuri , se vor acorda salariile , de asemenea in functie de rank si se vor anunta eventualele schimbari in club (Noi veniti , Demiteri , Modificati in regulament , etc.)

• Locatiile sendintelor sunt in HQ-urile Taxi Company , LS , SF sau LV. Locatiia fiind stabilita inainte de sedinta.

Regulament.

1. Limbajul vulgar atrage de la sine sanctiuni , pana la demitere.

2. Respectati-va colegi si membri cu rank superior.

3. In acest club , jobul taxi este absolut necesar. Daca veti fii prinsi fara acest job , veti primi warn up , pana la demitere , daca este cazul.

4. Nu creati probleme politistilor. Suntem un club pasnic si legal , orice problema reclamata se poate sfarsi tragic.

5. Nu folositi arme aiurea. Dupa cum am mentionat si mai sus , suntem un club pasnic. In caz de autoaparare , aveti voie sa folositi armele , dar numai cele legale!

6. Puteti lua pauze a cate 10 minute , de maxim 3 ori pe zi. Aceste pauze se pot lua numai cu acordul liderului.

7. Odata ce luati pauza / iesiti din joc , rog foarte serios sa aduceti taxi-urile la HQ , sau sa le bubuiti. Daca veti fii prinsi ca lasati un taxi aiurea , veti fii sanctionati.

8. Reparatiile si benzina sunt platite din bani vostri. Nu cereti bani pentru benzina sau repararii , altfel veti fii sanctionati corespunzator.

9. Trebuie s-a va pastrati calmul si s-a va concentrati in timpul unei curse. Stim cu toti ca sunt si clienti mai ... , dar asta este , trebuie sa ii acceptam.

10. Nu provocati certuri pe canalul clubului. De asemenea , nu v-a omorati intre voi. Orice abatere se va sanctiona dupa caz.

11. Nu aveti voie sa conduceti in stare de ebrietate. Orice sofer prins in asemenea stare , va fii sanctionat corespunzator.

12. Masinile de taxi vor fii folosite in interesul factiunii. O masina a factiunii poate fii folosita in alte scopuri doar cu acordul liderului.

13. Fare-ul va fii cuprins intre 1$ - 70$ , in timpul saptamanii si 1$ - 100$ in timpul weekendu-lui. Daca se va observa un alt fare , se va sanctiona corespunzator.

14. Activitatea este vitala. Daca nu puteti intra cateva zile , anuntati inainte.

15. Limuzina se poate lua de la rank 3+. Daca veti fii prins cu ea fara rank-ul corespunzator , sanctiunea va fii pe masura.

16. Daca v-a dati demisia , iesiti din club sau sunteti dati afara , fara a fii in acest club pentru minim 5 zile , veti fii sanctionati cu Black List pentru o saptamana sau mai mult , dupa caz.

Warn Sistem & Sanctiuni

• Sistemul de Warn este , cred eu , cel mai mare ajutor pe care il puteti primi.

• Acest sistem , diminueaza clar pedepsele.

Warn I

• Se acorda in cazurile :

Limbaj fata de un membru / civil. Prins fara job. Utilizarea unei arme legale , fara sa fii fost atacat (Tragere , dar nu omor. ). Pauze neanuntate sau intarziate. Prins in stare de ebrietate. Masini folosite cu alte scopuri fara acord. Fare aiurea. Inactivitate. Folosirea Limuzinei fara rank. Detinerea de wanted 4+.

Warn II

• Se acorda in cazurile :

Limbaj grav fata de membru superior. Prins fara job dupa atentionare. Ucidere cu arma legala fara sa fii fost atacat. Folosirea unei arme ilegale , precum si uciderea cu ea. Condus excesiv in stare de ebrietate. Runner (Sa fugi de politie in caz ca ai wanted). Pacaleli (Iei autobuzu , pui fare maxim , zici ca e un test si dupa lasi lefter civili care se zbat dupa fiecare dolar.). Nesimtire. Detinerea de wanted 6+.

Warn III

• Se acorda in cazurile :

LImbaj extrem de grav fata de lider / sub-ldier. DM cu orice tip de arma (DM insemnand uciderea de mai multe ori a unei sau mai multor persoane. Runner excesiv sau Kamikazee. Pacaleli excesive. Nesimtire in exces.

• Warn I se poate considera o atentionare.

• Warn II este deja un semn de atentionare majora , si inseamna ca trebuie reglat ceva. •

• Warn III inseamna demitere clara.

Modele

Model de aplicare

• Nume in joc :

• Nume pe forum :

• Level (minim 2) :

• Nume real :

• Varsta :

• Factiune (Daca aveti , daca nu , puneti - ) :

• De ce doresc sa ma alatur Clubului Taxi Company ? :

• Am luat la cunostinta Regulamentul [DA/NU] :

• Am luat la cunostinta Warn Sistem-ul si Sanctiunile posibile [DA/NU] :

Model de reclamatie

• Nick :

• Nick-ul celui pe care il reclam :

• O scurta descriere a situatiei :

• Dovezi (Poze , Filmari , Link-uri , etc.) :

Model de demisie

• Nick :

• Motiv :

• Alte detalii :

Model de inactivitate

• Nick :

• Durata :

• Motiv (Daca se poate spune , daca nu , ramane Privat )

Rank-uri

• Rank 1 - Se acorda la intrarea in club. Semnifica clar perioada de proba.

• Rank 2 - Se acorda dupa o saptamana de la intrare. Marcheaza trecerea perioadei de proba.

• Rank 3 - Se acorda dupa doua saptamani de la intrare.

• Rank 4 - Se acorda dupa doua saptamani de la acordarea de rank 3.

• Rank 5 - Se acorda numai si numai sub-ldierului.

• Rank 6 - Se acorda liderului.

Salarii

• Rank 1 - 5000$

• Rank 2 - 10000$

• Rank 3 - 15000$

• Rank 4 - 25000$

• Rank 5 - 30000$

• Rank 6 - 50000$

Alte detalii

• Absolut orice jucator se poate inscrie in acest club.

• Regulile de aplicare de la factiuni NU se aplica si aici. Momentan.

• Cele mentionate mai sus se aplica numai membrilor acestui club. Ceilalti taximetristi sunt de capul lor. Se pot alatura oricand , daca indeplinesc conditiile.

• Declar oficial ca m-am inspirat din Regulamentul Taxi Company din arhiva. Nu am copiat ca un nesimtit , ci am luat o idee si am modificat-o dupa mentalitatea mea si dupa normele unui club. Modelele sunt proprii. Daca sunt conincidente , nu este vina mea. Eu leam facut dupa cum am considerat ca este mai bine.

• Acest club , in cazul in care va fii aprobat , se va comporta intocmai ca factiunea Taxi Company. Aceasi seriozitate , aceasi activitate , acelasi scop.

• Chatul oficial al acestui club se afla pe canaele IRC , Canalul 10. Parola o veti primi indata ce sunteti acceptati in acest club.

• Acest club , in caz ca va fii acceptat , are deja spawn-urile setate , LS SF LV. De asemenea , vehiculele nu vor fii o problema.

• Anunt imediat ca in prima sedinta voi alege un al doilea lider sau un sub-lider , care va fii mana mea dreapta.

• Daca veti fii acceptati pe forum , veti fii contactati in joc pentru un test.

• Testul consta in doua parti.

• Prima parte consta in intrebari din regulament. Vor fii acordate 4 intrebari din tot regulamentul. Fiecare intrebare valoreaza doua puncte. Doua puncte sunt acordate din oficiu. Punctajul maxim este de 10 puncte. Punctajul minim pentru admintere este de 6 puncte. Daca aveti sub 6 puncte , sunteti respunsi.

• A doua parte consta in asa-numitul "traseu". Candidatul este supus sa mearga in 4 locatii diferite , in timp cat mai scurt. Fiecare locatie in timp bun valoreaza 2 puncte. Doua puncte sunt acordate din oficiu. Punctajul maxim este de 10 puncte. Punctajul minim pentru admintere este de 6 puncte. Daca aveti sub 6 puncte , sunteti respunsi.

Au durat doua ore sa fac acest club. Sper sa merite.

Nu ma astept sa primesc acest bonus , dar ar fii furmos sa imi faceti forum , nu topic , pentru a putea organiza aceasta informatie , pentru ca este foarte multa si o sa fie cam aiurea sa fie toata pusa intr-un loc.

Daca nu se poate , inteleg. Decat nimic , merge si un topic.

Astept un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Reporterii LinkMania

Nickul meu: HaGy

Level: (minim 3) 7

De ce vreau sa-mi deschid club: Consider acest club un plus pentru cei incepatori si cei de level mic.

Descriere club

In ce consta acest club ?

• Acest club se ocupa cu tot ce tine de job-ul de reporter. Voi incerca sa fac ceva organizat si frumos. Fiecare player care va intra aici, va ramane cu o amintire frumoasa legata de acest club. Membrii clubului vor beneficia de salarii si prime consistente, in functie si de activitate.

• Prin acest club, playerii pot beneficia de anumite plusuri:

- Isi pot face publicitate prin echipa de reporteri

- Ziarul "LinkMania Lands"

- Live-uri , reportaje oferite de membrii clubului

Unde ne vom intalni pentru sedinta ?

• Voi posta pe forum cu 2 zile inainte de data planificata pentru sedinta. La sedinta se vor stabili, lucruri, probleme, sugestii legate de club.

Regulament

• Puteti fi si in mai multe cluburi cand aplicati, dar sunteti obligati sa va respectati cerintele ce tin de club.

• Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar intre voi.

• Trebuie sa va respectati intre voi, indiferent de vechime.

• La 2 avertismente sutneti demisi autoamt.

Nota: Regulamentul va fi editat de mine pe parcurs.

De asemenea, clubul va avea si un Pachet de Anunturi. Acesta va fi editat si actualizat de mine dupa ce voi primi acordul de a deschide clubul.

In plus, am vorbit deja cu KiD in legatura cu un lucru: daca clubul imi va fi acceptat, el imi va creea un irc doar pentru cei ce detin job-ul de News Reporter.

Model de aplicatie :

• Nick:

• Level (minim lvl 5):

• Factiune:

• Am luat la cunostinta regulamentul:

Link to comment
Share on other sites

Guest Click101

Nume club: Taxi Company Club.

Nickul meu: Click

Level: (minim 3) 8

De ce vreau sa-mi deschid club: Eu ma indragit mult factiunea Taxi. Acum , pentru ca numai exista si au apartut aceste Cluburi , profit de oportunitatea de a incerca sa ma apropii

de ce a fost odata factiunea Taxi Company.

Descriere club

In ce consta acest club?

• Acest club este o unire a tuturor taximetristilor de pe server. Am auzit de foarte multe ori pe server "Ce pacat ca a disparut factiunea Taxi..." , de aceea , acum , incerc sa ma apropii putin de acea factiune.

• Voi mentiona de la bun inceput ca acest club , in cazul in care va fii aprobat , va fii intocmai ca si factiunea care a fost odata. Aceasi seriozitate , aceasi strictete.

Ocupatii

• Organizarea taximetristilor de pe server sub forma unui club unitar , in care sa se ia decizii impreuna.

• Aplciarea sub forma serioasa a jobului de taximetrist.

• Oferirea de ajutor la evenimente organziate de admini/playeri , in zone indepartare , prin oferirea de transport gratuit.

Sedinte

• Sedintele se vor tine in zilele de sambata , de la ora 20:00 la ora 20:30 / 21:00 , timp in care se vor clarifica probleme , conflicte , se vor acorda salarii si prime si se vor anunta eventualele schimbari in club (Noi veniti , Demiteri , Modificati in regulament , etc.)

• Locatiile sendintelor sunt in HQ-urile Taxi Company , LS , SF sau LV. Locatiia fiind stabilita inainte de sedinta.

Important : Salariile se vor acorda in timpul sedintelor. De asemenea , salariile sunt acordate dupa activitate.

Regulament.

1. Limbajul vulgar atrage de la sine sanctiuni , pana la demitere.

2. Respectati-va colegi si liderul / sub-lideri.

3. In acest club , jobul taxi este absolut necesar. Daca veti fii prinsi fara acest job , veti primi warn up , pana la demitere , daca este cazul.

4. Nu creati probleme politistilor. Suntem un club pasnic si legal , orice problema reclamata se poate sfarsi tragic.

5. Nu folositi arme aiurea. Dupa cum am mentionat si mai sus , suntem un club pasnic. In caz de autoaparare , aveti voie sa folositi armele , dar numai cele legale!

6. Puteti lua pauze a cate 10 minute , de maxim 3 ori pe zi. Aceste pauze se pot lua numai cu acordul liderului / sub-liderului.

7. Odata ce luati pauza / iesiti din joc , rog foarte serios sa aduceti taxi-urile la HQ , sau sa le bubuiti. Daca veti fii prinsi ca lasati un taxi aiurea , veti fii sanctionati.

8. Reparatiile si benzina sunt platite din bani vostri. Nu cereti bani pentru benzina sau repararii , altfel veti fii sanctionati corespunzator.

9. Trebuie s-a va pastrati calmul si s-a va concentrati in timpul unei curse. Stim cu toti ca sunt si clienti mai ... , dar asta este , trebuie sa ii acceptam.

10. Nu provocati certuri pe canalul clubului. De asemenea , nu v-a omorati intre voi. Orice abatere se va sanctiona dupa gravitate.

11. Nu aveti voie sa conduceti in stare de ebrietate. Orice sofer prins in asemenea stare , va fii sanctionat corespunzator.

12. Masinile de taxi vor fii folosite in interesul factiunii. O masina a factiunii poate fii folosita in alte scopuri doar cu acordul liderului / subliderului..Daca nici-unul nu este on , mergeti pe risc.

13. Fare-ul va fii cuprins intre 1$ - 70$ , in timpul saptamanii si 1$ - 100$ in timpul weekendu-lui. Daca se va observa un alt fare , se va sanctiona corespunzator.

14. Activitatea este vitala. Daca nu puteti intra cateva zile , anuntati inainte.

15. Limuzina se poate lua doar cu acordul liderului/subliderului. Daca dispare si sunteti prinsi , se va sanctiona dur.

16. Daca v-a dati demisia , iesiti din club sau sunteti dati afara , fara a fii in acest club pentru minim 5 zile , veti fii sanctionati cu Black List pentru o saptamana sau mai mult , dupa caz.

Warn Sistem & Sanctiuni

• Sistemul de Warn este , cred eu , cel mai mare ajutor pe care il puteti primi.

• Acest sistem , diminueaza clar pedepsele.

Warn I

• Se acorda in cazurile :

Limbaj fata de un membru / civil. Prins fara job. Utilizarea unei arme legale , fara sa fii fost atacat (Tragere , dar nu omor. ). Pauze neanuntate sau intarziate. Prins in stare de ebrietate. Masini folosite cu alte scopuri fara acord. Fare aiurea. Inactivitate. Folosirea Limuzinei fara rank. Detinerea de wanted 4+.

Warn II

• Se acorda in cazurile :

Limbaj grav fata de membru superior. Prins fara job dupa atentionare. Ucidere cu arma legala fara sa fii fost atacat. Folosirea unei arme ilegale , precum si uciderea cu ea. Condus excesiv in stare de ebrietate. Runner (Sa fugi de politie in caz ca ai wanted). Pacaleli (Iei autobuzu , pui fare maxim , zici ca e un test si dupa lasi lefter civili care se zbat dupa fiecare dolar.). Nesimtire. Detinerea de wanted 6+.

Warn III

• Se acorda in cazurile :

LImbaj extrem de grav fata de lider / sub-ldier. DM cu orice tip de arma (DM insemnand uciderea de mai multe ori a unei sau mai multor persoane. Runner excesiv sau Kamikazee. Pacaleli excesive. Nesimtire in exces.

• Warn I se poate considera o atentionare.

• Warn II este deja un semn de atentionare majora , si inseamna ca trebuie reglat ceva. •

• Warn III inseamna demitere clara.

Mentiune : Aceste sanctiuni se aplica daca este o reclamatie care sa dovedeasca sau daca implicitul acuzat a fost prins de catre liedr / sub-lider.

Modele

Model de aplicare

• Nume in joc :

• Nume pe forum :

• Level (minim 2) :

• Nume real :

• Varsta :

• Factiune (Daca aveti , daca nu , puneti - ) :

• De ce doresc sa ma alatur Clubului Taxi Company ? :

• Am luat la cunostinta Regulamentul [DA/NU] :

• Am luat la cunostinta Warn Sistem-ul si Sanctiunile posibile [DA/NU] :

Model de reclamatie

• Nick :

• Nick-ul celui pe care il reclam :

• O scurta descriere a situatiei :

• Dovezi (Poze , Filmari , Link-uri , etc.) :

Model de demisie

• Nick :

• Motiv :

• Alte detalii :

Model de inactivitate

• Nick :

• Durata :

• Motiv (Daca se poate spune , daca nu , ramane Privat )

Alte detalii

• Absolut orice jucator se poate inscrie in acest club.

• Regulile de aplicare de la factiuni NU se aplica si aici. Momentan.

• Cele mentionate mai sus se aplica numai membrilor acestui club. Ceilalti taximetristi sunt de capul lor. Se pot alatura oricand , daca indeplinesc conditiile.

• Declar oficial ca m-am inspirat din Regulamentul Taxi Company din arhiva. Nu am copiat ca un nesimtit , ci am luat o idee si am modificat-o dupa mentalitatea mea si dupa normele unui club. Modelele sunt proprii. Daca sunt conincidente , nu este vina mea. Eu leam facut dupa cum am considerat ca este mai bine.

• Acest club , in cazul in care va fii aprobat , se va comporta intocmai ca factiunea Taxi Company. Aceasi seriozitate , aceasi activitate , acelasi scop.

• Chatul oficial al acestui club se afla pe canaele IRC , Canalul 10. Parola o veti primi indata ce sunteti acceptati in acest club.

• Acest club , in caz ca va fii acceptat , are deja spawn-urile setate , LS SF LV. De asemenea , vehiculele nu vor fii o problema.

• Anunt imediat ca in prima sedinta voi alege un al doilea lider sau un sub-lider , care va fii mana mea dreapta.

• Daca veti fii acceptati pe forum , veti fii contactati in joc pentru un test.

• Testul consta in doua parti.

• Prima parte consta in intrebari din regulament. Vor fii acordate 4 intrebari din tot regulamentul. Fiecare intrebare valoreaza doua puncte. Doua puncte sunt acordate din oficiu. Punctajul maxim este de 10 puncte. Punctajul minim pentru admintere este de 6 puncte. Daca aveti sub 6 puncte , sunteti respunsi.

• A doua parte consta in asa-numitul "traseu". Candidatul este supus sa mearga in 4 locatii diferite , in timp cat mai scurt. Fiecare locatie in timp bun valoreaza 2 puncte. Doua puncte sunt acordate din oficiu. Punctajul maxim este de 10 puncte. Punctajul minim pentru admintere este de 6 puncte. Daca aveti sub 6 puncte , sunteti respunsi.

Link to comment
Share on other sites

Nume club:LinkMania's Old Boys

Nickul meu:Semos

Level: 11

De ce vreau sa-mi deschid club:pt a ma distra alaturi de alti playeri

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Acest club este consta in cursele cu masini.Se vor tine curse, vor fi premiate.

Model de aplicare:

Nick:

Level:

Factiune:

De ce vreau sa ma alatur clubului?:

Regulament:

Membrii nu se vor omora la sedinte.

Nu vor exista jigniri intre membrii clubului.

Prezenta la sedinte e obligatorie.

Neprezentarea la sedinte duce la avertisment(la 3 sunteti demisi).

Comportament decent atat pe server, cat si la intrunirile clubului.

Sedintele vor fi tinute in weekend de catre lider sau co-lider(doar cu aprobarea liderului).

Link to comment
Share on other sites

Guest Click101

Nume club: Linkmania Taxi Club

Nickul meu: Click

Level: 8

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a uni taximetristi de pe server.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Acest club este o unire a catorva taximetristi.

Model de aplicare

Nick:

Level:

Factiune:

Varsta:

De ce vreau sa ma alatur clubului?:

Regulament:

LImbajul vulgar atrage de la sine sanctiuni.

DM-ul este interzis.

Prezenta la sedinte e obligatorie.

Un comportament adegvat este aboslut obligatoriu.

Fara spam pe chatul clubului. (IRC 10).

Incalcarea acestor reguli duc catre sine la avertisment. La 3 avertismente iesiti din club.

Sedintele se vor tine in weekend , sambata , intre orele 20:00-20:30.

Daca pana acum , ceva evoluat si complex a fost respins , incerc pentru ultima data , cu ceva simplu.

P.S: Voi dezvolta acest club pe parcurs , dupa dorintele membrilor.

//warn up

Edited by KiD
Link to comment
Share on other sites

Nume club: Taste the drift !

Nickul meu: Amarokk

Level: (minim 3): 12 ( pot sa dau up pana la 16 cred )

De ce vreau sa-mi deschid club: Imi place sa fac drift-uri + vreau sa dezvoltam ideea de drifting.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament:

Fara injurii

Fara DM

OBLIGATORIU prezenta la sedinta ( daca nu,anuntati )

Preferabil sa va prezentati la sedinte cu Elegy.

Model de aplicare:

Nick:

Factiune:

De ce vrei sa intri in club?:

Ce inseamna pentru tine drifting?:

Ne ocupam in special cu drifting-ul,masina de baza va fi elegy urmata de hotring A si masini precum sultan,uranus,turismo s.a.m.d.

Sedintele se vor tine NUMAI duminica , ora se poate schimba dar va fi in jurul orelor 12-14.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...