Jump to content
Adi

Vreau sa-mi deschid un club

Recommended Posts

Guest Al1n..

Nume club:LinkMania Deagle Club

Nickul meu:Al1n..

Level: (minim 3):12

De ce vreau sa-mi deschid club:Cred ca ideea acestui club ar fi acceptata de multi.De asemenea caut o preocupare in plus deoarece imi plac responsabilitatile.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament:

-levelul minim de intrare este 6!

-in cazul in care un membru lipseste de 2 ori de la sedinta consecutiv si nemotivat va fi dat afara din club

-locul in care vor avea loc meeting-urile va fi pe o cladire de langa startower

-nu se permit glume deplasate in acest club si se cere seriozitate

Model de aplicare:

Nick:

Level(minim 6):

De ce vreti sa intrati in club:

Organizare si prezentare club:

Acest club se ocupa cu event-uri de tip deagle.Meeting-urile vor avea loc o data sau de doua ori pe saptamana si se vor desfasura astfel:Dupa ce membrii clubului vor ajunge in locatia stabilita,va avea loc un event deagle 1 vs 1 in care eu voi premia castigatorul.Dupa acesta vor urma dueluri 2 vs 2 echipele realizandu-se atunci pe loc,dupa va fi un last man standing cu deagle,la fel eu premiez castigatorii iar apoi playerii vor face dueluri intre ei sub forma unui pariu aici insa punandu-si proprii bani la bataie.Meeting-urile se vor desfasura in aproximativ 1 ora deoarece este necesara revenirea playerilor in locul de meeting.

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Linkmania Flying Professional

Nickul meu: Bytza

Level: (minim 3) : lvl 25

De ce vreau sa-mi deschid club: sa invatam sa zburam rapid si sigur,un nou loc de distractie si multe peripetii,o activitate noua fata de cea de zi cu zi

*Descriere club:*

*Loc de intalnire*: Pe unul dintre cele 3 Aero LS/SF/LV , de unde vom pleca spre start.

*Cu ce se ocupa clubul?*

1.Clubul se ocupa in special cu cresterea abilitatii de a pilota.

2.Aici invatam sa pilotam intr-un interval de timp , si o anumita viteza.

3.Cel mai bun timp scos , al 2 lea si al 3 lea v-or fi recompensati cu un premiu pe masura.

4.Curse 1 v 1 cu avionul iar apoi in perechi de cate 2 .

5.Prieteni noi , si invatam sa ne respectam reciproc.

6.Cei mai prezenti membrii vor fi recompensati lunar.

*Regulament*

1.Membrii au obligatia de a avea un comportament si un limbaj cat mai adecvat !

2.Nu aveti voie sa va certati pentru premii / avion , in cel mai rau caz cei 2 vor fi demisi.

3.Nu aveti voie sa lipsiti fara sa anuntati in topic , ve-ti primi advertisment la al 2-lea demis.

4.La meeting-uri, membrii nu au voie sa se omoare/atace, chiar daca sunt rivali.

5.Prietenia este pe primul plan , la fel si respectul fata de ceilalti.

6.Aveti voie sa faceti parte din mai multe cluburi.

7.Pe parcurs vor fi adaugate reguli noi daca v-a fi necesar.

8.Nerespectarea regulamentului duce la demitere.

9.Doar cu Dodo aveti voie !

10.Levelul minim de intrare este 6.

11.Fiecare membru v-a avea dreptul la cuvant , iar daca este unul pentru imbunatatirea clubului v-a fi luat in considerare .

12.Este obligatorie detinerea licentei de zbor !

Meeting-urile vor avea loc o data pe saptamana in timpul scolii , iar in vacanta de 2 ori.

-----------

*Model de inscriere:*

Nick in joc:

Level (minim 6):

Factiune:

De ce a-ti ales acest club:

Poza cu /licenses:

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Photo club

Nickul meu: HsmHaOS

Level: (minim 3): 13

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a face prieteni noi , pentru a ma distra!

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Regulament:

-Toti playerii trebuie sa isi respecte colegii , sa vorbeasca civilizat .

-Sa nu vorbeasca neintrebati la sedinte.

- Sa asculte de leaderi.

- Sa fie cat mai activi

- Sa se ajute reciproc.

-levelul minim pentru inscrieri este level 4

-Playerii pot face parte si din alte cluburi.

-Sunteti rugati sa va prezentati la toate sedintele,cine nu vine si nu este invoit va primi avertisment . La 2 avertismete out!

-Liderii pot scoate avertismentele daca considera ca acel player merita acest lucru.

Model aplicatie:

Nick:

Level:

Poza cu /stats

Esti capabil sa respecti regulamentul?

Alte precizari?

Cu ce se ocupa clubul?: Ne vom plimba prin ls/lv/sf pentru a face poze ( cu f8). La fiecare sedinta cele mai frumoase 3 poze vor fi premiate.Vor mai fi si alte premii de consolare si eventuri pe parcurs.

Unde ne vom intalni? : Ne vom intalni la Gara Sf, Primarie Ls, Aero Ls, Aero Lv

Cand vor avea loc sedintele? Sedintele vor fi o data sau de doua ori pe saptamana.

Model postare poze:

Nick:

Level:

Poza:

Alte precizari: Playerii inscrisi pot face propuneri in legatura cu clubul: eventuri/ schimbare regulament/l locuri pentru a face poze.

In acest club vor fi rankuri ca intr-o factiune:

rank 1- Amator,

rank 2 - Semipro

rank 3- Pro

rank 4-Master

rank 5 :Legend

Cand se va primi rank up se vor da si premii in bani. !!

Pentru a lua rank up trebuie sa indepliniti conditiile:

pentru a lua rank 2: sa fiti de o saptamana in club si sa aveti o poza castigatoare.

Pentru rank 3 - Sa fiti de 2 saptamani in club (de la aplicare) si 2 poze castigatoare si fara lipsa la sedinta (prezenta la 2 sedinte consecutive)

Pentru rank 4-Sa fiti de 2 sapt (decand ati luat rank 3) si sa aveti 3 poze castigatoare

Pentru rank 5 - sa fiti de 2 saptamani in club de cand ati luat rank 4 , sa aveti 3 poze castigatoare si sa puteti conduce clubul in absenta liderului. (Va fi un test pentru acest rank: o sedinta va fi lasata in mainile celui de rank 5)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kay-X

Logo.jpg

Nume club: Dakar Club

Nickul meu: Valksoft

Level: (minim 3) : 7

De ce vreau sa-mi deschid club: Deschid acest club, pentru impatimiti de raliuri, si nu orice fel de raliuri, raliuri cu camioane

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament :

- Jignirile,injuraturile,semnele obscene nu sunt permise in acest club.

- Certurile si bataile sunt interzise in clubul Dakar.

- La intalniri nu se tine cont din ce factiune faci parte, prin urmare nu aveti voie sa va impuscati.

- Doresc seriozitate in acest club.

- Prezenta la sedinte si intalniri este obligatorie, daca nu se poate ajunge se posteaza pe forum.

- Toti membrii vor asculta de lideri.

- DeathMatchu-ul la intalniri este interzis.

-Detinerea licentei de condus este obligatorie.

- Nu se accepta membrii cu level mai mic de 3.

-In lipsa liderilor de la evenimentele si sedintele clubului Dakar, veti asculta de cei cu rank 5.

-Nerespectarea regulilor de mai sus, duce la rank down si respectiv demiterea din club.

Despre Club : Dakar Club este dedicat impatimitilor de raliuri cu camioane si jeepuri, acest club are doua sectiuni in care membrii clubului se pot inscrie pentru raliuri normale, care se vor face cu camioane, jeepuri normale(Landstalker, Huntley, Flatbed), sau raliuri speciale in care se vor folosi vehiculele speciale(SandKing, Dune, etc).

Vor avea loc diferite evenimente , cursele care vor fi 1 vs 1, si for fi premiate. Cele sase ranguri sunt: Amateur(rank 1), SemiPro(rank 2), Racer(rank 3), Kingdriver(rank 4), Champion(rank 5) si Master of the road(rank 6).

Modelul de aplicatie :

Nick:

Level (minim 3) :

Factiune:

Ati citit regulamentul? : Da/Nu

Detineti o licenta de condus? (poza cu /licenses) : Da/nu

Sectiunea pentru care ma inscriu: Raliuri normale/ Raliuri speciale.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nume club: Link Mania Gunners club

Nickul meu: HadeS.

Level: (minim 3):8

De ce vreau sa-mi deschid club: Consider ca e o responsabilitate in plus , si vreau sa arat ca sunt responsabil si capabil.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Organizare si prezentare club: Acest club se ocupa cu duelurile intre playeri cu arme. Se vor organiza eventuri cu arme gen: Ak47 , Shotgun , eagle . Multe dueluri intre membrii clanului pe arme , si tot odata in acest club mafiotii se vor antrena pe arme , ca la war-uri sa fie cat mai pregatiti. + Ca acest club este pentru pasionatii de arme , si de dueluri, deasemenea si multe meet-inguri in diferite locatii postate de lider , co - lider. Rank-urile se vor da in functie de duelurile castigate.

Rank-urile vor fi:

Rank 1 ( Incepator)

Rank 2 (Pro )

Rank 3 ( Gunner )

Rank 4 (Master )

Rank 5 (Legend )

Rank 6 ( Big Boss )

Regulament:

-Levelul minim de intrare este 6.

- Sunt interzise injuriile / certurile intre membrii clubului.

- Playerii pot face parte si din alte cluburi.

- La meeting-uri, membrii nu au voie sa se omoare/atace, chiar daca sunt rivali.

-Sunteti rugati sa va prezentati la toate sedintele / meet-ingurile,cine nu vine si nu este invoit va primi avertisment . La 2 avertismete out!

-- Sa fiti cat mai activi!

Model de aplicare:

Nick:

Varsta(in joc):

Varsta(reala):

Level ( minim 6 ):

Detineti o licenta de arme?:

De ce vrei in acest club?:

Link to comment
Share on other sites

Nume club: LinkMania Gladiators

Nickul meu: Ryth

Level: (minim 3): 14

De ce vreau sa-mi deschid club: Doresc sa ofer playerilor o sansa la ceva nou, ceva distractiv, putin mai diferit decat celelalte cluburi existente.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

LinkMania Gladiators

In fiecare weekend, se vor face recrutari pentru acest club. Maxim 10 playeri, minim 5 vor avea sansa sa-i infrunte pe gladiatori(saptamanal), pentru premiul care se va oferi in joc, si pentru un banner personal specializat cu numele sau.O data ce s-au recrutat 10 playeri, acestia vor fi supusi la 3 meetinguri/Saptamana.(Luni,Miercuri,Vineri) Aceste meetinguri consta in infruntarea a 3 gladiatori, alesi de mine : Eu, Otz3larul, sMoKeR. Lunea va fi meeting-ul la care membrii trebuie sa ma infrunte pe mine la o proba(probele vor fi discutate pe parcurs, se vor schimba saptamanal), Miercuri va trebuii ca membrii sa-l infrunte pe Otz3larul, aceasta proba va fi putin mai dificila decat prima, iar vineri va trebui ca membrii sa-l infrunte pe gladiatorul "suprem" sMoKeR, la o proba dificila. Cine indeplineste fiecare proba va primii 1 punct, cine va acumula cele mai multe puncte pana Vineri, dupa infruntarea ultimului gladiator, va fi castigator. (va primii un premiu in joc, + un banner personalizat cu numele, gen "LinkMania Gladiator: Alex")

Exemplu de probe (Saptamanal se vor schimba probele)

Primul gladiator : O cursa cu o masina la alegere, pe un traseu bine gandit, versus gladiatorul Ryth

Al 2-lea gladiator : Va fi o proba de arme, intr-un loc ales de liderul clubului, armele vor fi alese tot de lider, versus gladiatorul Otz3larul

Al 3-lea gladiator : A 3-a proba va fi putin mai dificila, va trebui infruntat cel mai de temut gladiator, sMoKeR, incercand sa-i fie furata masina, si de a incerca sa fie omorat

Cerinte pentru a deveni un gladiator

Minim level 6

Detinerea licentei de arme,zbor si condus.

Activitate constanta

Seriozitate si multa implicare

Regulament

O data ce ai facut parte din club, ai dreptul de a reveni dupa 2 editii (2 saptamani)

Prezenta obligatorie la meetinguri

Daca ai o problema de rezolvat, o urgenta sau alte cele anunti liderul.

Un comportament cat mai decent, fiti intelegatori, nu vreau discutii, certuri, cuvinte urate.

Model de aplicare

Nick:

Level:

Varsta:

De ce doresti sa intrii in acest club?:

Poza cu /licenses

Pentru cei acceptati in club, va fi o sansa la ceva mai nou, mai distractiv. Vor fi detalii despre meetinguri pe forum, pentru cei acceptati, unde se va tine meetingul, cum trebuie sa fie prezenti, etc.

The Gladiators : Ryth, Otz3larul, sMoKeR

Link to comment
Share on other sites

Nume club: NRG Stunt Club

Nickul meu: Defragus

Level: (minim 3) 28

De ce vreau sa-mi deschid club: Vreau sa deschid acest club deoarece imi place sa ii invat pe altii sa faca stunturi cu NRG-uri.Desigur distractia nu va lipsi.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

In ce consta acest club:

- Stunturi cu NRG

- Eventuri tip: cine ajunge primul la mine, castiga

- Invatati stunturi noi pe care inca nu le stiti

- Veti primi premii in functie de cat de repede reusiti sa faceti un stunt

- Veti primi la unele sedinte mai speciale,userbar si alte surprize

- Sedintele vor fi inregistrate si transmise live pe xfire

Regulament:

- Level minim 3

- Daca nu sunteti prezenti la maxim 2 meetinguri sunteti demisi.

- Nu aveti voie sa va jigniti colegii, sa faceti glume proaste, etc.

Model de aplicare:

Nick:

Level:

Factiunea din care faceti parte:

De ce doriti sa va alaturati clubului:

Locuri unde vor avea loc meetinguri:

- Desert LV

- Baraj LV

- Groapa LV

- LV - oras

- SF - oras/chiliad

- LS - docuri/plaja

- LS/SF - padure

Beneficii:

- prieteni

- bani

- distractie

Link to comment
Share on other sites

A mai fost un club de genul si nu a avut succes , dar iti voi da o sansa timp de 2 saptamani sa vedem cum te descurci. Club acceptat

Imi cer scuze, dar clubul la care te referi inca exista si se activeaza in ea.

Ar fii aiurea sa existe doua cluburi cu aceeasi tema. Dar tu stii...

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Nume club:LinkMania Drift Club

Nickul meu: Ar00N

Level: (minim 3) 19

De ce vreau sa-mi deschid club:Pentru distractie.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament

•Cine nu se prezinta la 2 sedinte va fi demis.

•Cine vorbeste urat cu membrii va fi demis.

•La 2 advertismente demis.

•Sunteti obligati sa va respectati intre voi.

•Level minim pentru a intra in acest club este 3+.

•Obligatoriu licentele de port arma si condus.

•Cine nu respecta regulamentul va fi demis.

Cu ce se ocupa acest club ?

LinkMania Drift Club se dedica jucatorilor doritori de drift-uri si curse.In fiecare saptamana vor avea loc 1 sau 2 meeting-uri.

Model de aplicatie

Nick:

Level(Minim 2):

De ce vreti sa intrati in acest club ?:

Poza cu /licenses:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nume club: Russian roulette Club

Nickul meu: Hades.

Level: (minim 3): 8 [ rp de 9]

De ce vreau sa-mi deschid club: Ca sa incerc ceva nou , ce n-a mai fost pe server , consider ca sunt capabil sa conduc un club , si voi fi corect cu toti membrii.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Descriere: Russian roulette este cunoscutul joc practicat de rusi mai ales , cu pistolul la tampla. Se va desfasura astfel: Fiecare o sa aiba zaruri si jumatate hp , cine da cu zarul mai mare supravietuieste , celalalt va murii ! Se va folosii pistolul eagle , si se vor face numeroase eventuri pe tema aceasta , si multe meet-inguri in Las Venturas !

Regulament:

* Nu aveti voie sa jigniti membrii clubului , altfel veti fi demisi !

* Cine lipseste de 2 ori de la meet-inguri va fi demis !

* Nu aveti voie sa va impotriviti rezultatului ruletei!

* Nu veti cere rank up , altfel veti fi demisi!

Model aplicare:

Nick:

Level:

Experienta :

Varsta:

Rank-uri:

Rank 1: outsider

Rank 2: Loyal

Rank 3: Corleone

Rank 4: Mafioso

Rank 5 : Consigliere

Rank 6 (Leader): Don

Link to comment
Share on other sites

Nume club: WateRacer

Nickul meu: okuris

Level: 9

De ce vreau sa-mi deschid club: Am o pasiune nebuna pentru salupe,vapoare, si vreau sa ne strangem un grup de oameni uniti prin aceiasi pasiune, aceea pentru vapoare, cat si pentru distractie maxima!

Descriere club:

WateRacer,

Este un club destinat celor care renunta la mersul cu bicicleta,motorul,masina si incearca o calatorie placuta in largul marii.Vor avea loc concursuri, eventuri diverse, curse cu vapoarele, vom discuta impreuna, vom rezolva probleme, vom propune sugestii pentru un club reusit in care singurele lucruri vitale sunt:distractia in propria piele si "mersul" pe apa.

Membrii clubului -

okuris

Regulamentul clubului WateRacer.

1. Este obligatoriu bunul simt.

2.Orice problema nascuta in club, moare tot in club.

3.Sunt interzise vorbele urate la adresa unui jucator orice rank ar avea, dar si jucatorilor din afara clubului.

4.Prezenta la sedinta este obligatorie.

5.Cine lipseste la 2 sedinte, este demis.

6.Este obligatoriu nivelul minim 3.

7.Licenta de condus barca este obligatorie.

8.Cine nu respecta regulamentul va fi demis.

Cerinte pentru a deveni un membru al clublui WateRacer:

1.Nivelul minim 3+.

2.Sa cunosti si sa respecti regulamentul.

3.Sa detii licenta de condus barca.

Alte informatii.

1.In fiecare saptamana va avea loc o sedinta(un meeting).

2.Locul de desfasurare al meeting-urilor va fi ales in general langa apa.

Castiguri:

-Prieteni;

-Distractie;

-Bani;

Model de aplicare.

-Nick :

-Level (minim 3) :

-Factiunea din care fac parte :

-Varsta:

-Aveti bun simt ? [da/nu]:

-Sunteti de acord cu regulamentul clubului? [da/nu]:

Link to comment
Share on other sites

Guest Fringe.

Nume club:LinkMania Weapons Club

Nickul meu:Cora

Level: (minim 3):13

De ce vreau sa-mi deschid club:Sa ajut playeri noi si sa imi fac mai multi prieteni

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):Aceste club se ocupa cu duele in diferite arme.Ne adunam la meetinguri in fiecare saptamana si organizam cate 2-3 eventuri cu diferite arme,castigatorul luand diferite premii.Armele le voi da eu sau Co-Liderul!

Regulament:

1.Este obligatoriu ca orice membri sa se respecte intre ei.

2.Orice problema se rezolva in interiorul clubului.

3.Limbajul vulgar este sanctionat.

4.Prezenta la sedinta este obligatorie.

5.Cine lipseste la 2 sedinte este demis.

6.Trebuie sa ascultati de Lider si CoLider

7.Cine nu respecta regulamentul va fi demis.

Cerinte pentru a deveni membru al clubului LinkMania Weapons Club

1.Nivelul minin 3.

2.Sa cunoasteti regulamentul.

3.Sa aveti un limbaj adecvat.

Informatii despre club:

1.In fiecare saptamana va avea loc cate un meeting.

2.Locuri de meeting vor fi alese de Lider sau Co-Lider(preferabil langa Burger)

Model de aplicare:

Nume:

Level:

Factiunea din care faceti parte:

Aveti capacitatea de a respecta regulamentul(DA/NU):

Beneficii:

Premii in bani.

Prieteni noi.

Lider:Cora

Co-Lider:Tzon

Link to comment
Share on other sites

Nume club:LinkMania Entertainment Club

Nickul meu:El3mEnT

Level: (minim 3):25

De ce vreau sa-mi deschid club:Vreau ca toti ce vor aplica la acest club sa se distreze, sa se simta bine alaturi de ceilalti membrii, sa se relaxeze, prin diversele eventuri,probe,concursuri,etc.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):Asa cum spune si numele, va fi spectacol,show,distractie,diverse lucruri combinate la un loc. La fiecare sedinta va fi alt ceva, lucruri noi ca fiecare membru sa nu isi piarda entuziasmul si dorinta de a mai fi o parte din acest club. Vor avea loc curse de masini,bmx-uri,motoare, last car standing, showroom, concursuri de dice, sarituri de la inaltimi foarte mari cu parasuta, competitii de tip room service, glume intre noi, bancuri,duele de deagle, ruleta ruseasca cu knife sau deagle, last man standing cu arme sau fara(acestea trei vor fi doar la finalul sedintei pentru a nu pune membrii sa se reintoarca), parade prin fiecare oras, concursuri de pescuit, inot, maratoane. In concluzie toate genurile puse la un loc.

Regulament:

1.Bunul simt trebuie sa fie prezent la fiecare.

2.Lucrul in echipa si simtul umorului, sunt cele mai apreciate.

3.Certurile,disputele,neintelegerile, nu sunt tolerate si trebuie rezolvate alaturi de lider/co-lider.

4.Prezenta la sedinte este obligatorie, in caz ca nu va puteti prezenta, trebuie motivata absenta in topic sau pm.

5.La 2 absente neanuntate sunteti demisi.

6.Incalcarea acestor reguli duc la demitere.

Cerinte pentru a deveni membru:

1.Nivelul minim:6

2.Licente pe care trebuie sa le aveti:condus,pescuit,zbor,arme(cea de zbor este optional).

3.Sa cunoasteti regulamentul clubului.

4.Sa fiti activi si seriosi.

Informatii despre club:

1.Saptamanal va avea loc cate un meeting.

2.La fiecare sedinta va fi alt ceva, cu ce trebuie sa veniti o sa va zica liderul/co-liderul pe /w.

3.Daca ati fost respinsi, veti putea aplica peste 1 saptamana din nou.

Model de aplicare:

Nick:

Level:

Varsta:

Oras:

Factiunea din care faceti parte:

Job secundar:

Timp acordat jocului:

Sunteti de acord si veti respecta regulamentul clubului(DA/NU):

Beneficii:

Distractie.

Premii in bani.

Noi experiente.

Prieteni noi.

Lideri:El3mEnT si PhilL

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...