Jump to content
Adi

Vreau sa-mi deschid un club

Recommended Posts

Nume club:LinkMania Drift Club

Nickul meu: Ar00N

Level: (minim 3) 19

De ce vreau sa-mi deschid club:Pentru distractie si vreau sa invat si pe altii sa faca drifturi :P

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament

•Cine nu se prezinta la 2 sedinte va fi demis.

•Nu aveti voie sa va jigniti intre voi.

•La 2 advertismente demis.

•Sunteti obligati sa va respectati intre voi.

•Level minim pentru a intra in acest club este 5+.

•Cine nu respecta regulamentul va fi demis.

Cu ce se ocupa acest club ?

LinkMania Drift Club se dedica jucatorilor doritori de drift-uri si curse.In fiecare saptamana vor avea loc 1 sau 2 meeting-uri.Sedintele se vor tine Duminica , si voi stabili si la ce ora.

Model de aplicatie

Nick:

Level(Minim 5):

De ce vreti sa intrati in acest club ?:

Factiunea din care faceti parte ?:

Sunteti de acord sa respectati regulametul (da/nu) ?:

Link to comment
Share on other sites

Nume club:Nos Garages

Nickul meu:Demetriad

Level:4

De ce vreau sa-mi deschid club:Vreau sa-mi deschid acest club pentru a participa la diferite curse si pentru a recruta jucatori capabili

Descriere club:Regulamentul este simplu:nu este permis limbajul obscen sau jignirea celorlalti membri,trebuie sa fii activ odata la 2 zile,absentele pe o durata mai mare de timp trebuie motivate,liderii trebuie respectati,regulamentul trebuie respectat la 2 abateri esti dat afara,masinile clubului trebuie sa fie folosite doar pentru scopurile clublui.

Sedintele se organizeaza in fiecare vineri la ora 20:00 daca lipsesti la mai mult de 2 sedinte nemotivat esti dat afara

Aplicatiile se vor posta pe pagina clubului

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 2):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

Membrii:

Manoliu_Victor-lider

Demetriad-co-lider

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Street Heroes Club

Nickul meu: FuzzyTrick

Level (minim 3): 6

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a imi face prieteni noi si pentru a ne distra impreuna.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd): Este un club pasnic (NO-DM)

Ne ocupam cu distractia playerilor

Sedintele se vor face Vineri la ora 18:00 si Duminica la ora 20:30

La fiecare sedinta fiecare player va primi cate 5k (5000 $)

• In ce consta acest club? : Clubul consta in diverse competitii de run , stunt ...

Regulament

• Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

• Puteti fi si in mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa veniti la intruniri.

• Esti obligat sa-ti respecti colegii indiferent de vechime.

• Nu aveti voi sa va atacati intre voi.

• Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar.

• Ascultati de lider si de co-lider.

• Daca lipsiti la doua intruniri consecutiv sunteti exclusi din club.

• Va puteti invoi cu aplicatia de mai jos

Invoiri:

• Nick :

• Factiune :

• Varsta :

• Data de azi :

• Data in care se va termina invoirea

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 2):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Genul (M/F) :

• Esti de acord sa respecti regulamentul (Da/Nu) ? :

Membrii:

FuzzyTrick - Lider

Beneficii :

Bani

Distractie

Experiente noi

Prieteni buni

Link to comment
Share on other sites

Nume club:Nos Garages

Nickul meu:Demetriad

Level:4

De ce vreau sa-mi deschid club:Vreau sa-mi deschid acest club pentru a participa la diferite curse si pentru a recruta jucatori capabili si pentru a le valorifica potentialul

Descriere club:Regulamentul este simplu:nu este permis limbajul obscen sau jignirea celorlalti membri,trebuie sa fii activ odata la 2 zile,absentele pe o durata mai mare de timp trebuie motivate,liderii trebuie respectati,regulamentul trebuie respectat la 2 abateri esti dat afara,masinile clubului trebuie sa fie folosite doar pentru scopurile clublui,trebuie sa iti respecti mebri indiferent de vechimea lor

Sedintele se organizeaza in fiecare vineri si sambata la ora 20:00 daca lipsesti la mai mult de 2 sedinte nemotivat esti dat afara(motivul trebuie sa fie unul bun si intemeiat)

Aplicatiile se vor posta pe pagina clubului

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 2):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

• Ati citit regulile clubului:Da/Nu

Membrii:

Manoliu_Victor-lider

Demetriad co-lider

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Street Heroes Club

Nickul meu: FuzzyTrick

Level (minim 3): 6

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a imi face prieteni noi si pentru a ne distra impreuna.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd): Este un club pasnic (NO-DM)

Ne ocupam cu distractia playerilor

Sedintele se vor face Vineri la ora 18:00 si Duminica la ora 20:30

Sedintele vor avea loc pe STAR TOWER

• In ce consta acest club? : Clubul consta in diverse competitii de run si skydiving

Regulament

• Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

• Puteti fi si in mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa veniti la intruniri.

• Esti obligat sa-ti respecti colegii indiferent de vechime.

• Nu aveti voi sa va atacati intre voi.

• Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar.

• Ascultati de lider si de co-lider.

• Daca lipsiti la doua intruniri consecutiv sunteti exclusi din club.

• Va puteti invoi cu aplicatia de mai jos

Invoiri:

• Nick :

• Factiune :

• Varsta :

• Data de azi :

• Data in care se va termina invoirea

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 2):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Genul (M/F) :

• Esti de acord sa respecti regulamentul (Da/Nu) ? :

Membrii:

FuzzyTrick - Lider

Beneficii :

Bani

Distractie

Experiente noi

Prieteni buni

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Street Heroes Club

Nickul meu: FuzzyTrick

Level (minim 3): 6

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a imi face prieteni noi si pentru a ne distra impreuna.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd): Este un club pasnic (NO-DM)

Ne ocupam cu distractia playerilor

Sedintele se vor face Vineri la ora 18:00 si Duminica la ora 20:30

Sedintele vor avea loc pe STAR TOWER sau pe Chilliad dar depinde de voi...

• In ce consta acest club? : Clubul consta in diverse competitii de skydiving , sarituri de pe Chilliad ( cu parasuta sau cu masina ) , stunturi bmx , parkour si freerunning sau in plimbari prin diferite trasee care sigur te vor mai linisti ...

Regulament

• Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

• Puteti fi si in mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa veniti la intruniri.

• Esti obligat sa-ti respecti colegii indiferent de vechime.

• Nu aveti voi sa va atacati intre voi.

• Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar.

• Ascultati de lider si de co-lider.

• Daca lipsiti la doua intruniri consecutiv sunteti exclusi din club.

• Va puteti invoi cu aplicatia de mai jos

Invoiri:

• Nick :

• Factiune :

• Varsta :

• Data de azi :

• Data in care se va termina invoirea

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 2):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Genul (M/F) :

• Esti de acord sa respecti regulamentul (Da/Nu) ? :

Membrii:

FuzzyTrick - Lider

Beneficii :

Bani

Distractie

Experiente noi

Prieteni buni

Link to comment
Share on other sites

Nume club:LM Sanchez Club

Nickul meu:Ar00N

Level: (minim 3):20

De ce vreau sa-mi deschid club:Pentru cat mai multa distractie

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):Acest club se va ocupa cu curse , meeting-uri si sedinte.

Regulament:

•Nu conteaza in ce factiune sunteti, atunci cand anunt intervalul orar la care ne adunam nu aveti voie sa va atacati intre voi sau sunteti exclusi din club

•Daca nu ascultati de mine (lider) sunteti exclusi din club

•Bunul simt si respectul reciproc sunt esentiale in acest club. Daca lipsiti la trei intruniri consecutiv sunteti exclusi din club

•Nu vor exista jigniri intre membrii clubului.

•Membrii nu asculta decat de lider sau co-lider.

•Nerespectarea acestiu regulament dupa la advertismente/demitere.

•La 2 avertismente membrul va fi demis.

Informatii despre club:

1.In fiecare saptamana va avea loc cate un meeting.

2.La fiecare sedinta sa va prezentati cu cate un sanchez.

3.Daca ati fost respinsi , veti putea aplica peste 3 zile.

4.Sedintele se vor stabilii in weekend.

Model de aplicare:

Nick:

Level:

Orasul din care proveniti

Factiunea din care faceti parte:

Poza cu /stats:

Link to comment
Share on other sites

Guest valentyn01

Nume club: Boxing Club

Nickul meu: VaLeNtin.

Level: 6

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru distractie, alungarea plictiselii, socializare intre playeri!

Descriere club: Se intelege din nume :)

Despre noi :

• Acest club se adreseaza tuturor jucatorilor pasionati de box. Activitatea noastra principala este de a organiza meciuri de box intr-un loc bine stabilit unde vom organiza meciuri 1 vs. 1.

•Vom organiza saptamanal cate un campionat de box stil piramida!

•Castigatorii vor fi premiati!

Regulament :

• Puteti face parte si din alt club!

• Nu aveti voie sa va omoarati intre voi la sedinte!

• Prezenta la sedinte este obligatorie

• Pentru fiecare absenta nejustificata veti primi un avertisment

• La 3 avertismente acumulate sunteti dati afara

Cerinte :

• Comportament adecvat

• Level minim: 4

• Sa fiti FairPlay

Model de aplicatie :

• Nick:

• Level:

• Varsta:

• Factiune:

• Ce te atrage la acest club?:

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Street Parkour Club[sPC]

Nickul meu: El3mEnT

Level: (minim 3) : 26

De ce vreau sa-mi deschid club: Sa cunosc oameni noi, sa ma distrez alaturi de membrii clubului, sa trezesc adrenalina membrilor.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament :

-Trebuie sa dati dovada de colegialitate.

-Prietenia si intelegerea membrilor este mai presus ca orice, certurile intre voi pot duce la demiterea din club.

-Trebuie sa fiti cat mai activi pe server.

-Lipsa de la sedinta nemotivata duce la avertisment, in caz de 2 avertismente sunteti demisi fara discutii.

-Dati dovada de fairplay si seriozitate.

-O data respinsi, veti putea aplica dupa 1 saptamana.

Despre Club : Street Parkour Club[sPC] este un club care va stimula adrenalina fiecarui membru, in fiecare saptamana se vor tine sedinte, la care vom avea concursuri si intreceri de parkour prin toata harta. O sa anunt pe forum sau in joc, unde va avea loc fiecare sedinta. Interesul este sa ne distram si sa avem parte de lucruri extreme. Prin lucruri extreme ma refer ca vom cobora de pe cladiri inalte, sarituri de pe o cladire pe alta in timp record, incercari de ne urca pe case "imposibile", si tot asa... Deasemenea alte idei de concursuri si locuri de intalnire vor putea fi propuse si de ceilalti membrii.

Modelul de aplicatie :

Nick:

Level (minim level 2):

Varsta:

De ce ai ales acest club ?:

Ai citit regulamentul si l-ai luat la cunostinta ?:Da/Nu

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Street Parkour Club[sPC]

Nickul meu: El3mEnT

Level: (minim 3) : 26

De ce vreau sa-mi deschid club: Sa cunosc oameni noi, sa ma distrez alaturi de membrii clubului, sa trezesc adrenalina membrilor.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament :

-Trebuie sa dati dovada de colegialitate.

-Prietenia si intelegerea membrilor este mai presus ca orice, certurile intre voi pot duce la demiterea din club.

-Trebuie sa fiti cat mai activi pe server.

-Lipsa de la sedinta nemotivata duce la avertisment, in caz de 2 avertismente sunteti demisi fara discutii.

-Dati dovada de fairplay si seriozitate.

-O data respinsi, veti putea aplica dupa 1 saptamana.

Despre Club : Street Parkour Club[sPC] este un club care va stimula adrenalina fiecarui membru, in fiecare saptamana se vor tine sedinte, la care vom avea concursuri si intreceri de parkour prin toata harta. O sa anunt pe forum sau in joc, unde va avea loc fiecare sedinta. Interesul este sa ne distram si sa avem parte de lucruri extreme. Prin lucruri extreme ma refer ca vom cobora de pe cladiri inalte, sarituri de pe o cladire pe alta in timp record, incercari de ne urca pe case "imposibile", si tot asa... Deasemenea alte idei de concursuri si locuri de intalnire vor putea fi propuse si de ceilalti membrii.

Modelul de aplicatie :

Nick:

Level (minim level 2):

Varsta:

De ce ai ales acest club ?:

Ai citit regulamentul si l-ai luat la cunostinta ?:Da/Nu

Retrag, va rog sa ma scuzati, mi-am adus aminte ca nu voi mai putea sa activez o perioada si nu are rost sa il creez clubul acum...Scuzati pentru +1...

Link to comment
Share on other sites

mCOUc.png

" Rap-ul este un gen muzical ce apar?ine mi?c?rii culturale Hip-Hop, ap?rut la începutul anilor '70 în SUA. Popular, etimonul acestui cuvânt este abrevierea structurii engleze?ti rhythm and poetry. Defapt rap-ul este un stil de via?a, adoptat de cei ce recunosc realitatea a?a cum este ?i nu privesc lumea printr-o pereche de ochelari roz. Se diferen?iaz? de celelalte stiluri de muzic? prin modul direct de exprimare, in acelasi timp clar si necenzurat. Dea lungul anilor s-a format o ideologie complet gre?it? despre raperi, precum c? ei ar fi vinova?i de toate crimele ?i conflictele stradale, defapt ei sunt o comunitate pa?nic? care nu atât cât particip? la aceste f?r?delegi, ci le descrie."

Rap Battle Club sau [RBC] este singurul club de muzica Rap de pe comunitatea Linkmania, implicit de pe server-ul Linkmania's SA:MP Lands. Aceasta idee mi-a venit cu mult timp in urma, mai exact in timpul unei vizite la cinema cand am avut ocazia sa urmaresc filmul "8 Mile". In acest club vor intra toti doritorii de muzica Rap si nu numai!

SlTMw.png

- Membrii acestui club nu au voie sa se injure (decat in confruntari), sa se omoare fara motiv sau sa discrimineze,in caz contrar vor fi demisi.

- Membrii acestui club sunt obligati sa nu vina cu arme la meeting-uri.

- Membrii acestui club trebuie sa respecte decizile liderului sau ale co-liderului in timpul meeting-urilor.

- Membrii acestui club sunt obligati sa respecte decizia co-liderului in cazul in care liderul nu poate participa la meeting-uri.

- Membrii acestui club, in special rivalii, sunt obligati sa se comporte exemplar in timpul meeting-urilor

1BF49.png

- Trebuie sa ai minim level 2.

- Trebuie sa detii minimile cunostiinte despre rap.

- Trebuie sa iti respecti colegii si implicit liderul si co-liderul

- Trebuie sa ai un comportament exemplar.

uPGbC.png

Nick:

Level:

De ce vrei sa intri in acest club? (minim 10 cuvinte):

VAAGw.png

Vor fi minim 3 meetinguri pe saptamana anuntate cu o zi inaintea lor. Meeting-urile vor dura 40 de minute! Un meeting va fi format din 3 etape a cate 12 minute. Prima etapa consta intr-un concurs de recunoastere a compozitorului (Voi scrie 2 versuri dintr-o melodie iar acestia trebuie sa zica cine este compozitorul/cine o canta). A doua etapa consta intr-un concurs de recunoastere a unui vers (Voi scrie 3 cuvinte din 4, iar acestia trebuie sa zica al 4-lea cuvant). Ultima etapa consta in creativitatea membrilor (Voi zice un cuvant iar acestia trebuie sa-l includa intr-unul din 2 versuri create de ei).

P.S: In cazul in care clubul imi va fi aprobat as vrea sa pot continua aici activitatea.

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Clanu Mustata

Nickul meu: GigiMustata2

Level: 3

De ce vreau sa-mi deschid club: Eu cu fratele meu si inca niste pireteni am hotarat sa deschidem acest club pentru a ne imbogati, a-i ajuta pe alti si cel mai important: a ne distra.

Descriere club:

Regulament:

1. Respecta-i pe ceilalti, indiferent de rank, scandalurile in acest club nu sunt acceptate, se rezolva prin PM la lider.

2. Nu ataca niciodata un membru din acest club.

3. Supune-te rankurilor mai mari.

4. Respecta-i si pe ceilalti de pe server nu numai din club.

Meeting-uri:

In fiecare saptamana va fi meeting duminica la ora 8. Unde se vor discuta problemele clubului, activitatea membrilor, salariile, primele si in cele din urma se vor da rank-up.

Cu ce se ocupa clubul:

Clubul acesta defapt este un club de bodyguarzi, oferim paza si protectie oamenilor. Un exemplu ar fi primarul Alyyn7 care la un event a solicitat Clanul Mustata sa-i ofere protectie si sa pazeasca eventul.

Rank-uri:

Acest club are rank-uri pentru a fi mai usor de organizat. Iar unele rank-uri ofera avantaj asupra rank-urilor mai mici.

Boss - Lideru factiunii, el conduce tot.

Co-Boss - Este al doilea om dupa lider, cand lideru este absent, Co-Boss-ul conduce totul.

Capitan - Capitanul formeaza un grup pe care ii conduce pentru a duce treburile pana la capat cu usurinta. Acesta trebuie sa gaseasca clienti care sa-i solicite ajutor iar apoi sa-si trimita grupul in ajutorul clientului.

Enforcer - El face toata treaba murdara, cand clientul este in pericol, Enforcer-ul sare in ajutor indiferent de situatie. In lipsa capitanului din grup, enforcerul poata sa gasesca clienti pe care sa-i ajute.

Asociat - Este nou in club, primeste ordin de la orice rank mai mare. Deoarece e nou in club acesta va fi folosit mai mult ca sofer sau la alte job-uri usoare si nu actioneaza decat in grup unde se afla cel putin un Enforcer.

Log-uri:

Fiecare capitan/enforcer trebuie sa faca log-urile cand a terminat de ajutat orice client pentru a vedea care grup a lucrat mai mult si va lua prima la sfarsit de saptamana, la meet-ing.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...