Jump to content
Adi

Vreau sa-mi deschid un club

Recommended Posts

Nume club : [ SC ] Jokey Joe

Nickul meu : Mih@y.

Level : 8

De ce vreau sa-mi deschid club : Deoarece vreau sa readuc o ramura a divertismentului acestui server pe picioare si vreau sa ma distrez alaturi de alti playeri facand stunturi , curse , glume etc.

Descriere club : Vom face stunturi curse concursuri

Acest club se ocupa cu stunt-uri si curse atat cu motoare cat si cu masini . Vom face meeting-uri, concursuri, etc.

Unde ne vom strange ?

Ne vom strange acolo unde voi anunta eu pe forum .

Regulament :

1. La fiecare sedinta, membrii trebuie sa se prezinte in locul specificat de lider pe forum, atunci cand acesta anunta sedinta.

2. Cine nu vine la meeting, primeste avertisment. Daca anunta pe forum ca nu poate ajunge, nu esti nici o problema.

3. Membrii nu au voie sa se jigneasca intre ei.

4. La meeting-uri, membrii nu au voie sa se omoare/atace, chiar daca sunt rivali.

5. Daca 2 membri din club se cearta, sau nu respecta regulamentul, nu vor posta problemele lor pe forum, ci imi vor da mie pe PM detalii + poze doveditoare.

6. Cand un membru acumuleaza 2 avertismente, acesta va fi demis din club.

7. Daca un membru are un avertisment, ca sa scape de el, trebuie sa castige la meeting, sau sa se prezinte la 2 sedinte consecutiv.

8. Numarul maxim de membri in club va fi de 15.

Model de inscrieri :

Nick : -

Level : -

Factiune : -

De ce doriti sa va alaturati acestui club ? : -

Membrii :

Mih@y. - Lider

the0d0r - Co -Lider

Link to comment
Share on other sites

Nume club : [ FOO

] Alkatratz‘alcapon

Nickul meu : Mih@y.

Level : 8

De ce vreau sa-mi deschid club : Deoarece vreau sa readuc o ramura a divertismentului acestui server pe picioare si vreau sa ma distrez alaturi de alti playeri facand stunturi , curse , glume etc.

Descriere club : Vom face stunturi curse concursuri

Acest club se ocupa cu stunt-uri si curse atat cu motoare cat si cu masini . Vom face meeting-uri, concursuri, etc.

Unde ne vom strange ?

Ne vom strange acolo unde voi anunta eu pe forum .

Regulament :

1. La fiecare sedinta, membrii trebuie sa se prezinte in locul specificat de lider pe forum, atunci cand acesta anunta sedinta.

2. Cine nu vine la meeting, primeste avertisment. Daca anunta pe forum ca nu poate ajunge, nu esti nici o problema.

3. Membrii nu au voie sa se jigneasca intre ei.

4. La meeting-uri, membrii nu au voie sa se omoare/atace, chiar daca sunt rivali.

5. Daca 2 membri din club se cearta, sau nu respecta regulamentul, nu vor posta problemele lor pe forum, ci imi vor da mie pe PM detalii + poze doveditoare.

6. Cand un membru acumuleaza 2 avertismente, acesta va fi demis din club.

7. Daca un membru are un avertisment, ca sa scape de el, trebuie sa castige la meeting, sau sa se prezinte la 2 sedinte consecutiv.

8. Numarul maxim de membri in club va fi de 15.

Model de inscrieri :

Nick : -

Level : -

Factiune : -

De ce doriti sa va alaturati acestui club ? : -

Membrii :

Mih@y. - Lider

the0d0r - Co -Lider

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Downhill Club

Nickul meu: Uliu

Level: 8

De ce vreau sa-mi deschid club: Vreau sa alung monotonia .

Descriere club:

DOWNHILL CLUB

¬Downhill club este un club ce se ocupa cu practicarea renumitului downhill.Vom face dh pe muntele Chilliad cu biciclete , motociclete , atv , uneori si cu masini.

¬Regulament:

1. Sa va respectati colegii.

2. Sa nu adresati injurii , sau alte tipuri de jigniri.Daca aveti vreo problema ma contactati.

3. Daca nu puteti sa ajungeti la intalnire imi veti trimite mesaj privat pe forum cu motivul.

¬Cerinte:

-minim level 3 .

-sa cunoasteti regulamentul .

¬Model de aplicare:

Nickname (joc / forum)

Level:

Factiunea din care faceti parte:

De ce doriti sa faceti parte din acest club ?

Edited by Pustullyk
Link to comment
Share on other sites

Dice.jpg

Nume club: Master Dice (M.D)

Nickul meu:

Level (minim 3): 3

De ce vreau sa-mi deschid club: Sa imi fac prieteni si sa fac mai popular jocul acesta.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

• In ce consta acest club? Acest club se va desfasura in Gara din San Fierro in fata magazinului 24/7 de unde puteti lua Dice.

Clubul consta in distractie.

Aici va puteti face si prieteni.

Regulament

Puteti fi din orice factiune cand aplicati.

Sa nu va insultati intre voi.(trebuie sa aveti un limbaj decent)

Daca nu veniti la 3 sedinte nevotivati sunteti scosi din Club sau primiti un avertisment Verbal.

La Meting trebuie sa aveti dice neaparat.

Nu este permis sa va atacati sau sa va injurati in caz ca pierdeti.

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 3):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

Membrii:

Bortos-Lider

HsmHaos-Colider

Edited by Bortos
Link to comment
Share on other sites

Nume club: Kill and Win

Nickul meu: FocuS

Level (minim 3): 6

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a imi face prieteni noi si a mai scapa de plictiseala din unele zile .

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

• In ce consta acest club? Acest club se va desfasura prin organizarea de dueluri ( dueluri 1 vs 1, 2 vs 2 etc. vom face echipe si ne vom duela pe la poalele muntelui chillad ). Ne vom strange cel putin o data pe saptamana, vom avea un irc prin care sa putem discuta probleme / sugestii / discutii legate de acest club. Castigatorii vor primii si un premiu. Vor fi postate poze de la fiecare meeting organizat.Armele le vor primi de la un mafiot/admin cu care voi vorbi eu.

Regulament

• Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

• Puteti fi si in mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa veniti la intruniri.

• Esti obligat sa-ti respecti colegii indiferent de vechime.

• Nu aveti voi sa va atacati intre voi.

• Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar.

• Ascultati de lider si de co-lider.

• Daca lipsiti la doua intruniri consecutiv sunteti exclusi din club.

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 4):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

Membrii:

FocuS - Lider

Edited by focustar
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...