Jump to content
Adi

Vreau sa-mi deschid un club

Recommended Posts

Nume club: Cars Club

Nickul meu: Westiee

Level: 4

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a strage mai multi playeri si a face curse + showroom .

Descriere club:

Cars Club

In ce consta acest club:

• Curse de masini.

• Vom testa masinile si le vom nota ca si cei din " Top Gear" .

EX: Loc|Sultan| Time: (..)

Cand ne strangem?

• Ne strangem de 2 ori pe saptamana.

Unde ne strangem?

• Liderul si Subliderul se vor ocupa de asta si vor anunta membri prin intremediul chaturilor /i sau /w

Regulament

• Nu conteaza factiunea in care sunteti .

• Atata timp cat sunteti rivali in timpul sedintelor sau adunarilor nu aveti voie sa va omorati (1 advertisment) .

• La 3 advertismente sunteti demisi .

• Numai playeri cu level 2+ se pot inscrie in club .

• Sunt acceptate toate glumele .

• Nu acceptam cuvinte obscene .

• Advertismentele se scot in caz ca liderul vede schimbari majore .

Inscrieri

• Nick:

• Level:

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play: Da/Nu

Ce castig?

• Castigati distractie si noi prieteni

• Premii consistente pentru eventurile organizate in cadrul clubului .

• Se va premia doar locurile 1 , 2 si 3 .

Members

Westiee

Ledenda

Leader .

Subleader .

Membri .

# - Avertisment .

Link to comment
Share on other sites

Nume club:Asociatia vanatorilor LinkMania[ASLM]

Nickul meu:Razvan

Level: (minim 3):6

De ce vreau sa-mi deschid club:doresc sa ofer o sansa playerilor sa faca bani si sa se distreze...

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Acest club este o asociatie defapt,una care consta in vanatoare.Odata pe zi sau la 2 zile,se va organiza o vanatoare in una din padurile San Andreasului,sau intr-un loc ferit,unde nu se pot rani alti playeri

In ce consta aceasta vanatoare.

Membrii se vor imparti in 2 grupe: vanatorii si tintlele.

Tintle vor avea timp 3minute sa se ascunda,iar vanatorii va trebuie sa ii urmareasca si sa ii impuste.In 5minute,trebuiesc vanate cat mai multe tinte,iar cel care omora cei mai multi,va castiga un premiu.

Apoi,cei care au fost tinte,vor primi o arma si vor fi vanatori la randul lor,iar ei vor vana celelalte tinte,deasemnea vor castiga si ei un premiu.

Taxa de participare este de 5k,iar in aceasta taxa se include o arma cu 50gl(desert eagle).Deasemenea,cu 20k puteti sa va faceti un abonament la vanatoare,iar acesta va fi pentru 5vanatori(1 vanatoare in plus,1 arma in plus).

Regulile clubului:

1)Nu aveti voie sa va impuscati intre voi(atunci cand sunteti vanatori).

2)Nu aveti voie sa folositi armele pe care le veti primi pentru vanatoare in scopuri personale(sa va omorati dusmanii)

3)Daca sunteti in factiuni rivale,acest lucru nu va conta la vanatoare,aici toti sunt prieteni.

4)Nu aveti voie sa va suparati ca ati fost alesi tine,si voi veti fi in scurt timp vanatori.

5)Aveti voie sa veniti cu arma proprie,iar atunci un bilet va costa 3k

6)Nu aveti voie sa faceti cereri de inscriere pentru prieteni.

7)Nu aveti voie sa va certati intre voi.

8)Nu aveti voie sa faceti glume proaste.

9)Aveti voie sa faceti parte din mai multe cluburi,atata timp cat va prezentati la sedinte

10)La 3 abateri disciplinare veti fi exclusi din asociatie

Cerinte pentru a deveni membru [ASLM]:

-Sa aveti minim level 3 si o avere de minim 5k

-Sa nu aveti mai mult de 1 warn(daca aveti mai mult de 1warn se intelege ca nu va puteti abtine disciplinar)

-Sa puteti scrie corect din punct de vedere gramatical

-Sa aveti spirit de echipa

Model de aplicatie:

Nick in joc:

Nick pe forum:

Level(minim 3):

Factiune:

Job:

Varsta reala:

Poza cu stats:

Poza cu skilul armelor:

Alte cluburi din care faceti parte:

Memrbii:

1)Razvan-lider

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Bikers Club

Nickul meu:SilenceKiLL

Level: (minim 3) 3

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru o portie de adrenalina in fiecare weekend

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Acest club consta in curse cu motoare care va avea loc doar Sambata si Duminica. Vom avea si un loc unde ne vom strange pentru sedinte (Fosta baza Bikers ) .Putem folosii motoarele fostei factiuni pentru a face galagie pe strazile din San Andreas . Acesta nu este un gang este un club in care oricine pasionat de Motoare poate intra in acest club . Cu siguranta vor fi premii frumusele la cursele ce vor avea loc . Aceasta este o mica parte din descriere...Va asigur ca va fi foarte frumos.

Regulament

1.Nu aveti voie sa va impuscati intre voi cand ne strangem cu totii

2.Respectul conteaza in acest club deci este necesar

3.Puteti fi in orice factiune

4.Certurile / problemele se rezolva numai cu liderul sau co-leaderul

5.Nu aveti voie sa va postati intre voi daca ceva se inampla la o adunare

6. Prezenta la sedinte este obligatorie

Ne respectarea regulamentului poate duce la sactionare sau chiar la demitere

Model de aplicare

Nick in joc:

Nick pe forum:

Level:

Factiune:

Job secundar:

De ce vrei sa fi Biker?:

Cerinte pentru a devenii membru biker:

1. Minim level 3

2. Un comportament cat mai adegvat

3. Sa fiti capabili sa tineti un secret

4. Sa fiti prezenti la toate sedintele clubului

Membrii:

  • SilenceKiLL - Leader
  • Camicaziii - Co-leader

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

Nume club: Echipa de reporteri

Nickul meu: phantastic

Level: (minim 3): 7

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru ca vreau sa unesc toti reporterii si sa facem o treaba mult mai buna decat o face fiecare pe cont propriu.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament membri:

1.Fara anunturi ilegale.

2.Fara glume deplasate.

3.Enjoy!

Abonamente:

Anuntul poate fi difuzat de maxim 5 ori pe zi,asadar:

Abonament pentru ca anuntul sa fie difuzat de 2x/zi timp de 7 zile = 5k

Abonament pentru ca anuntul sa fie difuzat de 3x/zi -/- 14zile = 10k

Abonament pentru ca anuntul sa fie difuzat de 4x/zi -/- 20zile = 20k

Abonament pentru ca anuntul sa fie difuzat de 5x/zi -/- 20zile = 20k

Daca doresti ca anuntul tau sa fie difuzat de 5 ori intr-o zi ( doar intr-o zi ) trebuie sa platesti 2,5k.

Descriere club

Acest club se ocupa cu difuzarea anunturilor.Banii vor ajunge la mine,dupa care vor ajunge la fiecare membru la sedinta.Sedintele se fac de 2x/saptamana ( Luni si vineri ).Si pe langa difuzarea anunturilor ne mai ocupam si cu: Atasarea fotografiilor ce contin peisaje mai speciale iar pt. fiecare poza primiti cate 500$-1k .. depinde de cum decurg lucrurile.

Model de aplicatie:

Nickname:

De ce doresti sa te alaturi echipei de reporteri:

Varsta reala :

Va astept pe toti ! Join us !

Link to comment
Share on other sites

Guest Andreidef

Nume club: LinkMania Motorcycle Club

Nickul meu:Andreidef

Level (minim 3): 13

De ce vreau sa-mi deschid club: Vreau sa deschid acest club pentru a oferii playerilor putina adrenalina si premii pe masura.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Regulament:

-Trebuie sa ascultati de lider sau co-lider altfel riscati sa fiti dati afara din club.

-Daca lipsiti de la o sedinta fara sa anuntati primiti un avertisment iar la 3 avertismente sunteti exclusi din club.(Daca dupa ce primiti 1-2 avertismente observ ca sunteti activi si veniti la sedinte acestea se pot sterge.)

-Puteti face parte din mai multe cluburi.

-Respectati-va colegii.

-Nu se ingaduie un limbaj indecent in club.

In acest club playerii vor avea parte de:

-Curse de motociclete pe distante lungi/scurte cu premii.

-Mici parade prin orasul LS.

-Teste de indemanare.

Sedintele vor avea loc in timpul saptamanii.(Anunt eu data exacta)

Model de aplicatie:

-Nick in joc:

-Level:

-Factiune:

-De ce doresti sa intrii in acest club?:

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Nebunia lu' Salam

Nickul meu: GrEaTBiRD

Level: (minim 3) 5

De ce vreau sa-mi deschid club: Sa scap de monotonia care apare uneori ingame, discractie, meeting'uri, tinand cont ca am si un temperament sangvinic banuiesc ca am si calitatile necesare unui Lider.

Descriere club:

Regulament

1. Puteti fi in orice factiune si in orice club cand faceti aplicatia.

2. Ce se vorbeste, ce se discuta in interiorul clubului ramane aici.

3. La adunarile care se vor face nu aveti voie sa va impuscati intre voi, daca suneti din factiuni rivale.

4. Orice neintelegeri, certuri intre membrii clubului vor fi rezolvate de catre Lider sau Co-Lider ingame.

5. O absenta la o adunare se marcheaza pe forum cu un avertisment (^), 2 avertismente duc la demitere.

6. Daca ati fost respinsi, mai puteti aplica peste 5 zile, nerespectand aceasta regula nu veti mai putea aplica niciodata.

Cu ce se va ocupa club-ul.

La fiecare adunare , ne vom strange intr-un bar unde vom discuta facem glume pe baza de manele mai mult sau mai putin. Dupa aceea vom aduna 5-7-15-20 de masini ALBE cu care vom "patrula" pe strazile LS-ului spunand mesaje prestabilite odata la cateva minute pe /(s)hout cu scopul de a aduna si alti membrii. Nu avem un numar limitat de membrii. La sfarsitul fiecarei adunari o sa se faca un event cu premiu in bani. Fiecare adunare va dura 30-45 minute, asta o data sau de 2 ori pe saptamana.

Membrii:

GrEaTBiRD - Leader

sNs - Co-Leader

Model de aplicatie:

*Nick:

*Level(Minim 2):

*Factiune:

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu. Daca raspunzi negativ, fa o precizare!

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte):

Link to comment
Share on other sites

Nume club: LinkMania Motorcycle Club

Nickul meu:Andreidef

Level (minim 3): 13

De ce vreau sa-mi deschid club: Vreau sa deschid acest club pentru a oferii playerilor putina adrenalina si premii pe masura.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Regulament:

-Trebuie sa ascultati de lider sau co-lider altfel riscati sa fiti dati afara din club.

-Daca lipsiti de la o sedinta fara sa anuntati primiti un avertisment iar la 3 avertismente sunteti exclusi din club.(Daca dupa ce primiti 1-2 avertismente observ ca sunteti activi si veniti la sedinte acestea se pot sterge.)

-Puteti face parte din mai multe cluburi.

-Respectati-va colegii.

-Nu se ingaduie un limbaj indecent in club.

In acest club playerii vor avea parte de:

-Curse de motociclete pe distante lungi/scurte cu premii.

-Mici parade prin orasul LS.

-Teste de indemanare.

Sedintele vor avea loc in timpul saptamanii.(Anunt eu data exacta)

Model de aplicatie:

-Nick in joc:

-Level:

-Factiune:

-De ce doresti sa intrii in acest club?:

respins

Nume club: Nebunia lu' Salam

Nickul meu: GrEaTBiRD

Level: (minim 3) 5

De ce vreau sa-mi deschid club: Sa scap de monotonia care apare uneori ingame, discractie, meeting'uri, tinand cont ca am si un temperament sangvinic banuiesc ca am si calitatile necesare unui Lider.

Descriere club:

Regulament

1. Puteti fi in orice factiune si in orice club cand faceti aplicatia.

2. Ce se vorbeste, ce se discuta in interiorul clubului ramane aici.

3. La adunarile care se vor face nu aveti voie sa va impuscati intre voi, daca suneti din factiuni rivale.

4. Orice neintelegeri, certuri intre membrii clubului vor fi rezolvate de catre Lider sau Co-Lider ingame.

5. O absenta la o adunare se marcheaza pe forum cu un avertisment (^), 2 avertismente duc la demitere.

6. Daca ati fost respinsi, mai puteti aplica peste 5 zile, nerespectand aceasta regula nu veti mai putea aplica niciodata.

Cu ce se va ocupa club-ul.

La fiecare adunare , ne vom strange intr-un bar unde vom discuta facem glume pe baza de manele mai mult sau mai putin. Dupa aceea vom aduna 5-7-15-20 de masini ALBE cu care vom "patrula" pe strazile LS-ului spunand mesaje prestabilite odata la cateva minute pe /(s)hout cu scopul de a aduna si alti membrii. Nu avem un numar limitat de membrii. La sfarsitul fiecarei adunari o sa se faca un event cu premiu in bani. Fiecare adunare va dura 30-45 minute, asta o data sau de 2 ori pe saptamana.

Membrii:

GrEaTBiRD - Leader

sNs - Co-Leader

Model de aplicatie:

*Nick:

*Level(Minim 2):

*Factiune:

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu. Daca raspunzi negativ, fa o precizare!

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte):

nu-mi pare ceva serios si care sa tina, dar hai fie de la mine, va dau o sansa

Link to comment
Share on other sites

1zn7g9w.jpg

Nume club: LinkMania Street Dance

Nickul meu: Casio

Level: 8

De ce vreau sa-mi deschid club: Sa ma distrez alaturi de toti playerii pasionati si pentru a oferii tuturor playeriilor spectacole de dans.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Regulament:

- Sunteti obligati sa va respectati colegii indiferent de factiune.

- Este strict interzis injuriile intre membrii clubului.

- Puteti face parte din mai multe cluburi.

- Nu lipsiti de la antrenamente, spectacole sau sedinte fara a anunta. La 2 avertismente sunteti demisi.

Voi adauga noi regului daca este necesar.

Model de aplicare:

Nick in joc:

Nick pe forum:

Level: (minim level 3)

De ce vrei sa intrii in acest club?:

Poti respecta regulile acestui club? Da/Nu:

Acest club se ocupa cu cautarea si promovarea unor noi talente in acest domeniu. ( Dansuri sportive, Hip-Hop, R&B etc. )

Vor fi 2-3 antrenamente pe saptamana, una sau doua sedinte + un spectacol la sfarsitul fiecarei saptamani pentru toti playerii.

Antrenamentele, sedintele si spectacolele vor si anuntate pe forum sau prin ajutorul unui reporter. Spectacolele se vor tine in aer liber si intrarea va fi libera.

Vor fi 3 persoane in juriu pentru a desemna cel mai bun dansator al saptamanii si pentru al premia.

Membrii:

Casio - Profesor de dans (lider)

Voi face si o preselectie pentru a anunta un nou lider.

- Clubul nostru face un apel primariei pentru a ne oferii 2-3 bodyguarzi pentru a oferii paza la spectacole si un autocar necesar transporturilor de "vedete" si spectatori - ( in cazul in care suntem acceptati. )

Link to comment
Share on other sites

•Nume club: "Smoke, adrenalin and broken wheels" Club

Nickul meu: Edy

Level (minim 3): 6

De ce vreau sa-mi deschid club: pentru a ma distra , a scapa de monotonie si a cunoaste oameni noi , in + , consider ca sunt un bun organizator

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

• In ce consta acest club? acest club consta in curse pe terenuri accidentate sau normale de distante diferite + stunturi facute DOAR cu masini . unele curse se pot desfasura cu rotile sparte . acest club se caracterizeaza prin seriozitate si prin distractie si caterinca , dar in limita bunului simt . vor avea loc doua sedinte anuntate cu 2 zile inainte ( o mini sedinta miercuri si una sambata sau duminica )

Regulament

• Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

• Puteti fi si in mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa veniti la intruniri.

• Esti obligat sa mentii o anumita decenta in limbaj si sa nu faci spam

• Nu aveti voi sa va atacati intre voi, indiferent de factiunea in care faceti parte , daca incalcati aceasta regula , sunteti exclusi din club

• Ascultati de lider si de co-lider.

La 2 advertismente , sunteti exclusi din club

Advertismentele se pot obtine prin :

- absentarea de la sedinte fara a anunta

- limbaj murdar ( aici depinde de gravitate )

- neascultarea liderilor

• Ce castig ?

- distractie maxima

- prieteni noi

- si premii in bani daca veti castiga vreun turneu de curse

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 4):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

Membrii:

Edy - Lider

Star_kidd - Co-Lider

Link to comment
Share on other sites

Nume club : Rap's my life

Nickul meu : Tech

Level : 10

De ce vreau sa-mi deschid club : Iubesc rap-ul si cum mai este inca un club am putea face battle-uri intre cluburi . Ar fi frumos . Sa ne antrenam membrii sa fie cei mai buni si apreciati de juriu .

Descriere club :

Rap's my life

Regulament :

1. Este un club in care se practica rap-ul , jignirile fac parte din club asa ca nu va postati intre voi . Daca nu puteti respecta aceasta regula nu mai aplicati !

2. Sa aveti un comportament cat mai civilizat .

3. Copilariile nu sunt acceptate in acest club .

4. De asemenea trebuie sa respectati toti membrii indiferent daca este lider / co-lider .

5. Daca faceti parte din 2 factiuni rivale nu va impuscati , atacati intre voi .

Meeting-uri :

1. Ne vom intalni intr-un loc stabilit de mine momentan . Eu voi anunta locul/data/ora meeting-ului cu o zi inainte .

2. Probabil ca la fiecare meeting voi da si ceva premii [ Voi organiza battle-uri intre membri . Cei mai buni membri vor fi alesi ca juriu alaturi de mine ]

3. Durata unui meeting poate varia .

Puteti aplica dupa urmatorul model :

Nick :

Level :

Factiune :

De ce doriti sa intrati in club ? :

Sunteti de acord ca daca nu veti respectati regulamentul veti fi demisi ? :

Membrii clubului :

#Tech - Lider

P.S : Caut un co-lider activ . Cine doreste sa imi trimita doar un PM pe forum .

Link to comment
Share on other sites

Nume club : Rap's my life

Nickul meu : Tech

Level : 10

De ce vreau sa-mi deschid club : Iubesc rap-ul si cum mai este inca un club am putea face battle-uri intre cluburi . Ar fi frumos . Sa ne antrenam membrii sa fie cei mai buni si apreciati de juriu .

Descriere club :

Rap's my life

Regulament :

1. Este un club in care se practica rap-ul , jignirile fac parte din club asa ca nu va postati intre voi . Daca nu puteti respecta aceasta regula nu mai aplicati !

2. Sa aveti un comportament cat mai civilizat .

3. Copilariile nu sunt acceptate in acest club .

4. De asemenea trebuie sa respectati toti membrii indiferent daca este lider / co-lider .

5. Daca faceti parte din 2 factiuni rivale nu va impuscati , atacati intre voi .

Meeting-uri :

1. Ne vom intalni intr-un loc stabilit de mine momentan . Eu voi anunta locul/data/ora meeting-ului cu o zi inainte .

2. Probabil ca la fiecare meeting voi da si ceva premii [ Voi organiza battle-uri intre membri . Cei mai buni membri vor fi alesi ca juriu alaturi de mine ]

3. Durata unui meeting poate varia .

Puteti aplica dupa urmatorul model :

Nick :

Level :

Factiune :

De ce doriti sa intrati in club ? :

Sunteti de acord ca daca nu veti respectati regulamentul veti fi demisi ? :

Membrii clubului :

#Tech - Lider

P.S : Caut un co-lider activ . Cine doreste sa imi trimita doar un PM pe forum .

Este deja un club identic http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=413674&st=75

Link to comment
Share on other sites

Guest Tenea

Nume club:LinkMania's Racers

Nickul meu:HawX

Level:3

De ce vreau sa-mi deschid club:pt a ma distra alaturi de alti playeri

Descriere club:

Regulament:

1.La fiecare meeting, membrii se vor prezenta la locul indicat de lider cu o masina.

2.NU vor exista jigniri intre membrii clubului.

3.Puteti participa indiferent de factiune.

3.Daca lipsiti la meetin primiti avertisment.

4.La 3 avertismente sunteti demisi.

In ce consta acest club? : Acest club se ocupa cu , cursele pe serverul Linkmania's SAMP Lands.

Se vor organiza curse in diferite locatii si vor fi premiate.

Sedintele vor avea loc seara, ce mai probabil in weekend.

Model de inscriere:

Nick:

Level(minim 2):

Factiune:

Sunt deacord cu regulamentul:Da/Nu

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Street Bikers

Nick: Lee0

Level: 4

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a ne distra facand scheme cu bmx'ul si a invata toti trucuri noi.

Descriere club:

STREET BIKERS

-In ce consta acest club:

1. In special in trick'uri cu bmx'ul

2. In a ne distra,normal :)

-Unde ne strangem?:

1. In parcarea din fata pariurilor (sub autostrada suspendata)

2. In Skate Park

- Regulament:

1.Nu conteaza factiunea din care faceti parte.(dar nu vreau sa vad lupte intre factiuni rivale la sedinte)

2.Aveti dreptul la 4 avertismente care se dau pentru lipsirea de la sedinte, LA 4 AVERTISMENTE SUNTETI DATI AFARA!

3.Level'ul nu este important,deci poate intra oricine.

-Model de aplicare:

1.Nick:

2.Level:

3.Factiune:

4.Job:

5.Alte cluburi din care faceti parte:

Membrii:

1.Lee0 - Leader

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Kill Or Be Killed

Nickul meu: Goodfella

Level: (minim 3): 8 (azi probabil voi lua level 10)

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a-mi face prieteni noi, a ma distra alaturi de playerii serverului si pentru a aduce un plus de diversitate.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Cu ce se ocupa clubul?

Acest club se ocupa cu organizarea a diferite evenimente( dueluri 1 vs 1, 2 vs 2,evenimente de tip last man standing si multe altele) cu anumite arme si in locatii speciale(paduri, vapoare,deserturi, munti etc).

Sa dau un exemplu: Sedinta va incepe cu dueluri 1 vs 1.Castigatorul va primi o arma mai puternica (m4 sa zicem) iar restul membrilor vor primi o arma slaba(ex:cutit, flowers, sdpistol).Cel care a castigat se va ascunde in padure si va fi singur contra tuturor.El avand o arma puternica iar restul membrilor avand doar cutit sau flori va fi interesant, distractiv si provocator in acelasi timp.

Acesta a fost doar un exemplu, mai sunt multe idei si locatii diferite.

Unde vor avea loc intrunirile?

Intrunirile vor avea loc in diferite locatii care vor fi anuntate pe forum.Voi incerca sa nu se repete aceeasi locatie(sau daca se repeta sa fie la un interval mare de timp).

Regulament

1.Trebuie sa aveti minim level 3.

2.Puteti fi in mai multe cluburi, trebuie doar sa fiti prezenti la intalniri atunci cand sunt anuntate.

3.Cine lipseste nemotivat la sedinta primeste un avertisment.

4.La 2 avertisemente veti fi demisi din club.

5.Nu conteaza ca sunteti rivali, nu va atacati in timpul sedintei.

6.Sunt interzise injuriile intre membrii.

7.Avertismentele pot fi scoase, prin prezenta la 3 sedinte consecutive sau prin remarcarea si purtarea buna la sedinta.

8.Dupa sedinta, nu aveti voie sa ramaneti cu armele primite doar daca le aveati inainte.Daca faceti acest lucru nu doar ca veti fi demisi din club dar veti fi si sanctionati de catre admini.

Daca va mai fi nevoie se vor mai adauga reguli pe viitor.

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Factiune:

De ce doresti sa te alaturi acestui club?:

Membrii:

Goodfella - Lider

Loc_Dogg - Co-Lider

Stiu ca momentan, din cauza perioadei scurte de la deschiderea serverului, a economiei si a altor cativa factori nu prea sunt arme pe server sau se obtin foarte greu.De aceea am vorbit cu KiD sa ma ajute cu procurarea lor.La fiecare sedinta va veni si va da arme membrilor in functie de evenimentul care are loc.Daca si alti admini ar dori sa ajute clubul,ajutorul lor ar fi binevenit.

Link to comment
Share on other sites

Nume club: [sMC] Star Mania Club

Nickul meu: heineken.

Level: (minim 3) 13

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru distractie in primul si pentru ca imi plac masinile Wheel Arch Angels.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Star Mania Club.

Star Mania Club e un club dedicat pasionatilor de masini tunate la Wheels Arch' Angel , viteza si drift.

Acest club a fost creat de KiD si Vogue pe data de 16/06/2010.

Regulament

- La meetinguri/sedinte nu aveti voie sa va atacati chiar daca sunteti rivali.

- Nu aveti voie sa va certati sub nici o forma.

- Puteti participa doar cu masini care se pot tuna la Wheels Arch' Angels.

- Sa aveti minim level 6.

- Sa aveti un comportament si limbaj adecvat.

- La fiecare sedinta o sa rog un admin sa puna parola la un canal irc ca sa vorbim intre noi.

- La fiecare meeting/sedinta se va organiza diverse curse(Drag, Circuit, Sprint)

- Daca lipsiti la 2 sedinte consecutiv fara sa postati ve-ti fi demisi din club.

- Inainte de fiecare cursa va fi si un showroom.

- Sedinta va fi in weekend. In timpul saptamanii vor fi meetinguri

Cerere de aplicatie

• Nick

• Level:

• Factiune:

• Job:

• Masina care participati :

Membri

  1. heineken. - Leader
Edited by heineken.
Link to comment
Share on other sites

Nume club: Dirt Racers

Nickul meu: The_Game

Level: 6

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru distractia mea si a celor care vor face parte din club,pentru a ne cunoaste mai bine si pentru a ne face noi prieteni.

Descriere club:

Dirt Racers

Dirt Racers este un club ce se ocupa cu organizarea de curse , nu numai de 1 versus 1, ce se vor desfasura numai in desert , pe "drumuri de tara", ca sa zic asa.Cum ziceam,cursele se vor tine pe drumuri denivelate,cu anumite obstacole (naturale),pe muntii din desert,pentru a vedea cine , si daca va ajunge/primul la finish.Cursele se vor tine si in locuri periculoase,de exemplu pe marginea muntilor , coborand in viteza in curbe,marginea apei,samd.Pentru a creste adrenalina,cursele se pot tine si cu hp-ul masinii la jumate,sau multe altele.

  • Membrii clubului -

-The Game

Regulamentul clubului Dirt Racers.

-Respectul fata de colegi.

-Fara sa va atacati,jigniti si altele.Suntem toti prieteni in timpul meeting-urilor.

-Puteti face parte din alt club,cu conditia sa va prezentati la fiecare meeting al clublui Dirt Racers.

-Va trebui sa va prezentati la fiecare meeting.In caz ca aveti un motiv bun sa lipsiti,postati iar eu va voi scuti.

-Daca nu ajungeti la doua meeting-uri,sunteti demisi.

-Vor fi doua meeting-uri pe saptamana.

-In caz ca exista conflicte in interiorul clubui,vorbiti cu mine pentru rezolvarea lor,nu va faceti singuri dreptate,riscati sa fiti demisi.

Cerinte pentru a deveni un membru al clublui Dirt Racers.

-Sa aveti bun simt.

-Sa fiti de acord cu regulamentul si sa-l respectati.

-Sa aveti minim level 2.Pentru a putea intra si cei noi,sa aibe toti parte de distractie.

-Sa stiti sa va distrati.

Alte informatii.

-Ne vom intalni in desert,la un loc stabilit de mine la fiecare meeting.

-Premiile pentru curse vor fi date de mine,eventual de Co-Lider.

-Puteti paria si intre voi,chiar v-as ruga.

-Vom folosi si un canal Irc.

-Vom folosi masini modeste.(elegy,sultan,sabre etc.Fara Bullet/Infernus/Turismo/SuperGT/Banshee/Cheetah)

Model de aplicare.

-Nick-ul meu :

-Level (minim 2) :

-Factiunea din care fac parte :

-Aveti bun simt ? [da/nu]

-Sunteti de acord cu regulamentul clubului? [da/nu]

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...