Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cr1stY

Discutii Event Video Mania

Recommended Posts

punctele pot fii impartzite pe 2 carctere? care au participat la realizarea filmului ?

hai ca stiu ca te pricepi. cel putin la comentariile de pe global te-ai priceput bine :D

asi ruga un moderator sai dea warn pt off topic si comentari aiurea ... Vezi ija si apoi ma intrebi pe mine in joc de ce comentez...

Link to comment
Share on other sites

punctele pot fii impartzite pe 2 carctere? care au participat la realizarea filmului ?

asi ruga un moderator sai dea warn pt off topic si comentari aiurea ... Vezi ija si apoi ma intrebi pe mine in joc de ce comentez...

nu cred ca pot fi impartite punctele intre 2 charuri desi mi-ar conveni si mie chestia asta

@nu-s comentarii aiurea. stii bine ce ai comentat tu pe global dupa ce ai vazut filmuletzul care l-am postat. ma rog :)

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca pot fi impartite punctele intre 2 charuri desi mi-ar conveni si mie chestia asta

@nu-s comentarii aiurea. stii bine ce ai comentat tu pe global dupa ce ai vazut filmuletzul care l-am postat. ma rog :)

Esti constient ca eu castig .. nu ? :> :)) e diferit de toate :bananadance2:

M-am apucat deja de partea a 2 a :D pt urmatorul ...:>

Link to comment
Share on other sites

eu deja ma apropii de full stats. ma intereseaza daca pot dona punctele (in cazul in care sunt castigatorul unuia din premii) ca mie oricum nu-mi mai sunt de folos si de facut alt char nu-mi fac. so.. pot dona premiul altui char?

Link to comment
Share on other sites

eu deja ma apropii de full stats. ma intereseaza daca pot dona punctele (in cazul in care sunt castigatorul unuia din premii) ca mie oricum nu-mi mai sunt de folos si de facut alt char nu-mi fac. so.. pot dona premiul altui char?

Sincer chiar e o ideie buna ...ar mai fi una ..daca cineva a facut full stats si nu mai are ce sa faca cu punctele ar trebuie sa se poata dona gratis binentzeles ...

Link to comment
Share on other sites

daca e cineva de aici al carui film doreste sa para si pe canalul linkmania de youtube , sa imi dea un mesaj privat

am vazut ca al meu e deja pus acolo. cand o sa am timp o sa-l editez sa-i pun pe fundal intr-un coltz "copyright linkmania" sau ceva in genu. o sa-ti dau un pm cand e gata sa-l poti inlocui.

Multe dintre ele, chiar daca le vei pune pe acest canal, pe YouTube, nu vor avea sunet. Motivul este bine stiut, unele melodii neagreate de YouTube. De aceea am oferit ca alternativa Vimeo.

cristi am avut si eu problema asta cu al doilea filmuletz care l-am terminat zilele astea. problema am rezolvat-o printr-un "dispute form" in care am invocat o lege gasita intr-un tutorial. am castigat "procesul" si mi-au aprobat coloana sonora :P

cine vrea un tutorial cu asa ceva, sa-mi spuna si-i dau link pe pm cu ce are de facut

Link to comment
Share on other sites

am urcat cateva , inca mai astept.

boom te rog trimite-mi pe pm ce lege ai gasit , poate va fii folositoare pe viitor, pe moment nu exista probleme :)

te duci la:

my videos,

dai click pe "resolve copyright"

dai scroll down si selectezi "I want to learn more about this dispute process"

apoi selectezi "take me to the dispute form"

si dai copy paste la chestia asta "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."

dai "dispute" etc. si in secunda urmatoare filmul tau e deja "live" :P

mai multe metode de a scapa de chestia asta le gasiti aici:

http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f

ati dat-o in balareala complet...mai mult se discuta...in loc sa se posteze filmulete samd....4 pagini la discutii..1 la filme #-o

pai aici se poarta discutiile legate despre filmulete, si acolo se posteaza doar creatiile. asta sa nu se amestece filmuletele in discutii aiurea si sa poata fi vizionate mai bine.

Bravo boom, filmuletul tau mi se pare cel mai original.

Felicitari tuturor! :)

merci merci mandro :P

Link to comment
Share on other sites

te duci la:

my videos,

dai click pe "resolve copyright"

dai scroll down si selectezi "I want to learn more about this dispute process"

apoi selectezi "take me to the dispute form"

si dai copy paste la chestia asta "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."

dai "dispute" etc. si in secunda urmatoare filmul tau e deja "live" :P

mai multe metode de a scapa de chestia asta le gasiti aici:

http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f

pai aici se poarta discutiile legate despre filmulete, si acolo se posteaza doar creatiile. asta sa nu se amestece filmuletele in discutii aiurea si sa poata fi vizionate mai bine.

merci merci mandro :P

am zis pm <_<

tnx anyway

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...