Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cr1stY

Discutii Event Video Mania

Recommended Posts

Guest Adutzu08

Alt caracter in game, alt user :)

Dar daca renunt la filmuletul care lam facut, pot concura cu un alt film? Ca inca nu sa terminat concursul...

Link to comment
Share on other sites

Dar daca renunt la filmuletul care lam facut, pot concura cu un alt film? Ca inca nu sa terminat concursul...

In fiecare zi de 15 a lunii, va incepe cate un nou event. Eu zic ca nu are rost. Si cu toate acestea vei putea imbunatatii filmuletul pentru urmatorul Event. Avand 2 facute, ai deja un atuu, nu va trebui sa te gandesti la o noua idee, ci eventual sa-l imbunatatesti pe cel nepublicat.

Link to comment
Share on other sites

bv boomey.Foarte bun videoul mai ales inceputul :).

GG

10x

Nu cred, doar ptr ca ai vazut ce a pus competitia nu e ok sa modifici alt film ptr acelasi caracter, sa vedem ce zice si crysty.

cei care isi editeaza filmuletzele sa fie penalizati la voturile finale :)) glumesc, insa ai dreptate :P

Link to comment
Share on other sites

Legat de acest Post al lui Brotherhod.

Folosind Screen Recorder Pro pentru filmare, fisierele/secventele ocupa destul de mult, insa nu spatiul sau comprimarea face filmuletul sa se miste in "reluare". De vina este Screen Recorder care nu filmeaza la numarul de FPS-uri folosite de MU.

Parerea mea ca Fraps ar face o treaba mult mai buna.

Iar pentru o compresie finala, as sugera Blaze Media Pro.

Link to comment
Share on other sites

daca tot se face eventul asta odata pe luna, nu s-ar putea crea o sectiune speciala pe site-ul linkmania (sectiunea Mu Online) unde sa se puna filmuletele primelor 3 locuri castigatoare? eu spun ca ar fi frumos sa apara acolo top-ul celor mai reusite creatii ale jucatorilor de muonline :D

Link to comment
Share on other sites

Legat de acest Post al lui Brotherhod.

Folosind Screen Recorder Pro pentru filmare, fisierele/secventele ocupa destul de mult, insa nu spatiul sau comprimarea face filmuletul sa se miste in "reluare". De vina este Screen Recorder care nu filmeaza la numarul de FPS-uri folosite de MU.

Parerea mea ca Fraps ar face o treaba mult mai buna.

Iar pentru o compresie finala, as sugera Blaze Media Pro.

l-am convertit si l-am pus pe vimeo se vede mai bine decat pe youtube pc-ul meu e slab, si pare mai interesant cand merge asa incet e in ton cu melodia :D

http://vimeo.com/9033353

Link to comment
Share on other sites

chestia e ca ai gresit de l-ai facut asa. nu e facut intentionat :)) oricum, e interesant

Probabil dar cu Fraps nu pot din cate am observat sa filmez doar ce vreau adik fara life mana si scrisul de pe global ...e prima data cand folosesc altfel de programe ..

Nu stiu nici un site unde sa-l pun si sa-l descarce lumea, in bsp se vede mult mai bine si se misca mai bine.

Si al tau pare interesant cum incepe :D ....toata lumea are ceva cu tine :)))))))))) Bafta la Event :D

Link to comment
Share on other sites

intr-un fel sunt dezavantajati cei care si-au pus filmulete pana acum si asa. era bine sa se anunte eventul cu 20-30 de zile inainte, si sa aiba concurentii 1-2 zile maxim sa-si posteze ideile/filmuletele. in felul asta nu avea nimeni cum sa se inspire din creatiile celorlalti jucatori :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...