Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cr1stY

Discutii Event Video Mania

Recommended Posts

Buna Seara,

Am inteles ca in acest topic putem intreba sau discuta despre acest event.

Am o intrebare in legatura cu acest event.Sper sa nu fie retorica,dar acest filmulet pe care participantii trebuie sa il faca,trebuie facut in joc practic nu ? cu characterul tau, nu ? sau cu secvente din server din joc,nu ?

Sper ca nu a fost o intrebare tampita,ms anticipat.

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Anomys, punctele le primeste castigatorul pe caracterul lui de joc.

Marijuanna, poti, bine inteles. De premiat se premiaza in special ideea in sine, nu neaparat daca e filmat sau facut din poze.

Ai dreptate L3x@, dar imaginatia poate intrece realitate :)

Link to comment
Share on other sites

Anomys, punctele le primeste castigatorul pe caracterul lui de joc.

Marijuanna, poti, bine inteles. De premiat se premiaza in special ideea in sine, nu neaparat daca e filmat sau facut din poze.

Ai dreptate L3x@, dar imaginatia poate intrece realitate :)

ok mc :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

salutare , am facut 1 video ,l`am incarcat pe youtube dar nu stiu de ce nu se aude :| ma puteti ajuta cu ceva ca nu prea le am cu aste ^_^ e prima data cand fac asta.

off , nu ma lasa sa folosesc melodia dar nush de ce :( trebuie sa o modific cum vor ei...am sa o modific .sper sa nu afecteze prea tare am acolo o lista dar nu prea gasesc ce`mi place...aleg de acolo ce sa fac

Link to comment
Share on other sites

Acordarea premiului: in fuctie de voturile fiecarui Moderator/GM + un Poll unde fiecare va putea vota timp de 2 zile.

aici stiti ca vor fi probleme, deoarece se va vota.....mult:) de catre playeri un anume personaj, intrebarea mea este cat la % vor conta voturile userilor?

Link to comment
Share on other sites

Acordarea premiului: in fuctie de voturile fiecarui Moderator/GM + un Poll unde fiecare va putea vota timp de 2 zile.

aici stiti ca vor fi probleme, deoarece se va vota.....mult:) de catre playeri un anume personaj, intrebarea mea este cat la % vor conta voturile userilor?

mai bine ar vota doar Moderatori/GM daca voteaza playeri vor fi favorizati cei care au guild si se va intampla ce sa intamplat si cu Plugusorul MU Linkmania ( amanat).

Link to comment
Share on other sites

^_^ |)-->

CITAT(| ^_^ | @ Jan 20 2010, 07:43)

mai bine ar vota doar Moderatori/GM daca voteaza playeri vor fi favorizati cei care au guild si se va intampla ce sa intamplat si cu Plugusorul MU Linkmania ( amanat).

la asta ma refeream si eu mods sa voteze doar :-j

Link to comment
Share on other sites

^_^ |)--><div class='quotetop'>CITAT(| ^_^ | @ Jan 20 2010, 07:43) </div><div class='quotemain'><!--quotec-->

mai bine ar vota doar Moderatori/GM daca voteaza playeri vor fi favorizati cei care au guild si se va intampla ce sa intamplat si cu Plugusorul MU Linkmania ( amanat).

la asta ma refeream si eu mods sa voteze doar :-j

eu am spuso intrun stil mai precis :D

vin si eu cu un film azi sau maine :-"

Link to comment
Share on other sites

Probabil m-am exprimat gresit si nu am adaugat. Da, premiul se va da in functie de voturile Moderatorilor/GM-ilor la Admin Section care au o putere de decizie de 90% ( 10% find Poll-ul ), dar cu acel Poll, speram sa atragem cat mai multa atentie si interes si in felul acesta cat mai multa lume sa se uite peste filmuletele facute.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...