Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cr1stY

Discutii Event Video Mania

Recommended Posts

Deci ce pot spune? Is total in ceata .... ija ce dreq e asta???

Pierd o duminica intreaga ca sa fac un filmulet ... la ce calc am trebuie sa stau cate vreo 5-6 ore sa mi se salveze filmul .... ma trezesc dimineata la 6 sa vad dak s-a terminat de salvat, si in caz de s-a terminat sa vad dak am vreo greseala, si dak exista vreo greseala sa am timp sa ii dau din nou sa se salveze pana plec la facultate ..... imi fac nervi la maxim ca nu imi merge calculatorul cum trebuie .... si intr-un final reusesc sa fac si is multumit de ceea ce a iesit numai ca nu imi convine cum se vede ... dau sa se salveze din nou proiectul cu o rezolutie mai mare.... las calc deschis si plec la facultate.... si cand vin de la facultate sa vad ca eventul nu se mai tine. Serios acuma, la ce dreq m-am chinuit atat, la ce dreq am pierdut atat timp, pt ce???

Si apropo poate lumea lasa pe sfarsit si posteaza mai tarziu .... poate vor sa posteze la sf sa nu le fure nimeni ideea.... la asta te-ai gandit?

Is 3 filmulete postate .... de locul 1 locul 2 si locul 3 .... nu ma intereseaza pe ce loc ies ...dar makr sa stiu ca nu m-am chinuit degeaba.

Sper sa nu fiu lasat in aer ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...