Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cr1stY

Discutii Event Video Mania

Recommended Posts

Probabil m-am exprimat gresit si nu am adaugat. Da, premiul se va da in functie de voturile Moderatorilor/GM-ilor la Admin Section care au o putere de decizie de 90% ( 10% find Poll-ul ), dar cu acel Poll, speram sa atragem cat mai multa atentie si interes si in felul acesta cat mai multa lume sa se uite peste filmuletele facute.

10% c-am conteaza nu crezi ? De asta sa fie descalificati , pana la urma asta e parerea mea

Si ex: sa spunem ca jumatate din moderatori voteaza pe unu si cealalta jumatate pe altu ( mici sanse dar trebuie luata in calcul si asta ) ce-l care are 10% din poll castiga corect ?

10% - Poti face facandu-ti 10 mii de conturi si te votezi singurel ...aici daca gresesc ma puteti corecta .

Link to comment
Share on other sites

Cristi sau cine va numara voturile sper ca veti numara voturile din acele post-uri, nu din pool... Nu este prea greu pentru cineva "sa castige" daca isi face 50 conturi pe forum si se voteaza singur. :P

pai si crezi ca daca se iau in considerare decat posturile nu pot sa faca acelasi lucru?

Link to comment
Share on other sites

Guest Adutzu08

Cel mai bine sa decida adminii castigatorul,fara sa se ia in considerare voturile jucatorilor..Altfel nu va castiga cel mai bun film, ci cel mai cunoscut jucator

Link to comment
Share on other sites

Le-am vazut pe toate, unele cap coada, altele ma luase durerea de cap. =)

In principiu mi-au placut cele ale lui: Bachu$ (mi-a placut combinatia intre bloodcastle's mobs si uruk-hai din lord of the rings), Adutzu08, |boom|, iTi, wodoo17 (mi-a placut tema, chiar si muzica), bogy2006, *ROSY* (deci mi-a placut teribil ce-ai facut acolo pe la jumatatea filmului, cu MJ Dance tribute, insa inceputul chiar nu mi-a placut, mai ales cu soundtrack-ul de la MASH :/ )

Insa nu va spun pe care am votat de-aici. :D Oricum felicitari tututor.

Link to comment
Share on other sites

majoritatea care voteaza acolo sunt sigur ca nu au luat toate filmuletele sa se uite la ele :) al meu de exemplu are 27 de vizualizari si acolo in topic sunt 95 de voturi in total pana acum. cum pot sa decida respectivii care e mai bun cand nici macar nu s-au uitat la toate ca sa poata face o comparatie? asa ca este bine ca acest vot conteaza foarte putin. eu de exemplu am luat fiecare film in parte si l-am urmarit. mi-au placut in special:

-al lui voodoo pentru ca are si poveste inclusa in el. putea fi mai dezvoltat, dar mi-a placut si asa.

-al lui sadi pentru partea cu dansul pe muzica lui MJ. inceputul nu a fost pe masura dansului. la partea cu nunta, a strans multa lume acolo, dar asa e la majoritatea nuntilor. mai greu e sa strangi atata lume special pentru un filmulet :)

-al lui boom pentru efectele folosite. in prima parte cu ss-urile victimizeaza honey cam mult si e subiectiv, dar in rest a fost frumos.

-al lui WarStyle incepuse foarte bine si promitea mult. pacat ca nu a dezvoltat mai mult povestea, ar fi putut iesi ceva mult mai bun.

-al lui BrotherHod pentru peisajele pitoresti folosite :P

-am observat si la fanky originalitatea cu eventul din kanturu si cu boss-ul din aida.

ce mi-ar fi placut sa vad mai mult e ca filmele sa aiba un story line. au fost frumoase toate pentru o prima editie si presupun ca la urmatoarele vor aparea altele si mai bune :right:

Link to comment
Share on other sites

pentru urmatoarele event-uri propun sa se micsoreze perioada de postare a filmuletelor, si sa se dea o perioada mai mare pentru a se vota. sunt care intra pe forum din 3 in 10 zile. poate nu intra in cele doua zile destinate voturilor, si omu chiar vrea sa-si exprime votu. un 9 zile pentru vot si 1 pentru desemnarea castigatorilor eu spun ca ar fi cel mai bine; deci 20 de zile pentru postarea filmuletelor :D ce ziceti?

vrei sa ai timp sa chemi toata familia la vot ? :)))

Link to comment
Share on other sites

vrei sa ai timp sa chemi toata familia la vot ? :)))

nu. doar ca mi se pare scurt timpul de votare. nu toata lumea sta on non stop pe forum sa poata vedea pool-ul facut pentru videomania :)

@bogy nu am victimizat nimic. doar am scos in evidenta niste aspecte. mai degraba poti spune ca am ridicat in slavi alianta honey :) ceea ce mi se se pare si normal sa fac. nu? :)

oricum nu ma asteptam sa fie inteles mesajul decat de cei din afara celor doua aliante, ceea ce s-a si intamplat.

Link to comment
Share on other sites

nu. doar ca mi se pare scurt timpul de votare. nu toata lumea sta on non stop pe forum sa poata vedea pool-ul facut pentru videomania :)

@bogy nu am victimizat nimic. doar am scos in evidenta niste aspecte. mai degraba poti spune ca am ridicat in slavi alianta honey :) ceea ce mi se se pare si normal sa fac. nu? :)

oricum nu ma asteptam sa fie inteles mesajul decat de cei din afara celor doua aliante, ceea ce s-a si intamplat.

dak nu conteaza voturile noastre in decizia finala... nu vad rostul sa se scada la 20 de zile .... dar in fine cum considerati voi ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Trebuie sa intelegeti ca decizia final o iau moderatorii/gm-ii , acest pool nu reprezinta asa mult in alegerea castigatorilor. Bft all si bv all pt filmulete

:bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Topicul cu votarea concurentilor 1000+ vizualizari. Total voturi: 155. Rusine. Din toate filmele care sunt postate daca vreunu a fost vizualizat de 250 de persoane e bine. Majoritatea care intra pe froumu linkmania la sectiunea MuOnline o fac doar pt a face o plangere si pt a jigni pe cineva. Asta nu se poate numi o comunitate. Rusine. Bft tuturor concurentilor la acest event. Sa castige cel mai bun filmuletz.

Link to comment
Share on other sites

Topicul cu votarea concurentilor 1000+ vizualizari. Total voturi: 155. Rusine. Din toate filmele care sunt postate daca vreunu a fost vizualizat de 250 de persoane e bine. Majoritatea care intra pe froumu linkmania la sectiunea MuOnline o fac doar pt a face o plangere si pt a jigni pe cineva. Asta nu se poate numi o comunitate. Rusine. Bft tuturor concurentilor la acest event. Sa castige cel mai bun filmuletz.

Corect !! eu unul nu am nici o sansa la vreun premiu la cate voturi am <_< , ma multumesc si cu un warn-down ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Topicul cu votarea concurentilor 1000+ vizualizari. Total voturi: 155. Rusine. Din toate filmele care sunt postate daca vreunu a fost vizualizat de 250 de persoane e bine. Majoritatea care intra pe froumu linkmania la sectiunea MuOnline o fac doar pt a face o plangere si pt a jigni pe cineva. Asta nu se poate numi o comunitate. Rusine. Bft tuturor concurentilor la acest event. Sa castige cel mai bun filmuletz.

La o vizualizare poti vedea toate filmuletele ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...