Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cr1stY

Discutii Event Video Mania

Recommended Posts

Guest Sadi022002

ca sa ma umflu in pene putin :)))

al meu a fost primul film cu o poveste :) :-"

le-ai dat si u idei la altii :)

Link to comment
Share on other sites

30 de zile ati avut la dispozitie sa faceti un filmulet si sal postati

perioda in care se decid castigatorii se va face in cel mai scurt timp posibil

PS:pana la sfarsitul lunii sper sa se rezolve

bn k e cea mai scurta luna din an :))

Link to comment
Share on other sites

de asta am zis sa fie 20 de zile pentru postat filmulete, 8 pentru votat, si 1-2 pentru desemnarea castigatorului+acordarea premiilor. eram sigur ca o sa dureze mai mult, si cine stie cat va mai dura de acum incolo :))

@vezi wicked ca esti prost de gura? credeai ca vorbesc aiurea? :))

Link to comment
Share on other sites

de asta am zis sa fie 20 de zile pentru postat filmulete, 8 pentru votat, si 1-2 pentru desemnarea castigatorului+acordarea premiilor. eram sigur ca o sa dureze mai mult, si cine stie cat va mai dura de acum incolo :))

@vezi wicked ca esti prost de gura? credeai ca vorbesc aiurea? :))

:right:

Link to comment
Share on other sites

de asta am zis sa fie 20 de zile pentru postat filmulete, 8 pentru votat, si 1-2 pentru desemnarea castigatorului+acordarea premiilor. eram sigur ca o sa dureze mai mult, si cine stie cat va mai dura de acum incolo :))

@vezi ProstarHuD ca esti prost? credeai ca vorbesc aiurea?

Ma provoci , de ce sa-ti raspund la provocare ...daca atat te duce capul ala asta e, fi tare oricum nu esti primul si nici ultimul ;)

Nu trebuie sa-mi bat gura cu tine , ar insemna sa fiu mai prost ca tine si nu are rost .

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest Adutzu08

Ma provoci , de ce sa-ti raspund la provocare ...daca atat te duce capul ala asta e, fi tare oricum nu esti primul si nici ultimul ;)

Nu trebuie sa-mi bat gura cu tine , ar insemna sa fiu mai prost ca tine si nu are rost .

:tiphat:

Nu trebuie sa ii raspunzi la provocare .Pur si simplu dai dreptate pentru ca are....Nu vezi un admin zice "in curand o sa zicem cine a castigat" , altul zice "pana la sfarsitul lunii SPER sa se rezolve".... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Nici eu nu ma asteptam sa fie asa clasamentul ..... si apropo la punctele gmo tre sa dau load .... sau cum?? Imi apar direct acolo????

mergi in safe zone apesi X si vezi punctele (lore davias atlans)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...