Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

uLise

2 servers 2 cores

Recommended Posts

Da stiu,eu , am jucat aproximativ 3ani pe serverul de Mu Linkmania, si sincer,sunt playeri destui ( cateodata prea multi ).

daca lumea a plecat de pe server este doar vina voastra!(vezi cazurile garonne,g-unit etc.)

te cam contrazici , vom vedea ce va fi ....

Link to comment
Share on other sites

era penultimu meu post in topicul asta , oricum e cam inutil , putem sa scriem aici pana ne plictisim nimeni nu isi va schimba parerea , iar pe de alta parte ..oricum nu aflam cu adevarat cati din playeri doresc un server "hight" si cati nu , iar raspunsul lam primit deja de la vrazvan mai sus ...deci imi cer scuze ca am postat deja prea mult doar ca sa iti raspund tie :)

Link to comment
Share on other sites

Nu era vba de asta in primul rand nu ai inteles ce am vrut sa zic .

In primul rand nu vor mai fii la fel de mult playeri online .

Unde mai este tentatia jocului cand faci full in 2 luni maxim la 100X

Un jucator care vrea cu adevarat sa joace MU alege un svr cu xp mic pentru a putea juca pe el o perioada indelungata sa fie atras de joc in continuare ;)

Link to comment
Share on other sites

Citesc topicu si ink nu ma pot abtine ... Ce imagine si-a facut linkmania prin low xp ca tot nu inteleg ... cineva sa ma lamureasca si pe mine ....

Un server cu xp mai mare ar fi ideal pentru oamenii care nu prea au timp de mu si nu suporta afk-ul ... ar fi alta chestie dak am avea toti un char. full am face war`uri invazii :) ar fi tare .

Have a good weekend ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

de ce nu putem si noi cei care nu au timp sa stea mult timp on, sa avem si noi macar un caracter full stats, sau macar aproape, trebuie neaparat ca numai 1 singura persoana(sau mai multe) sau aiba full stats?...noi de ce nu?

Link to comment
Share on other sites

Corect ShorTyx ...

Eu cred ca 90 % din populatie ar fi de acord cu un al 2-lea server high xp ... unii oameni mai au facultati .. scoli .. slujbe neveste :) s.a. .... si pun pariu ca s-ar reapuca multi playeri de pe old .. inclusiv eu

O seara placuta ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Saw' date='Oct 18 2009, 03:34' post='4322307']

Corect ShorTyx ...

Eu cred ca 90 % din populatie ar fi de acord cu un al 2-lea server high xp ... unii oameni mai au facultati .. scoli .. slujbe neveste :) s.a. .... si pun pariu ca s-ar reapuca multi playeri de pe old .. inclusiv eu

O seara placuta ! :tiphat:

tu vrei 97d ca sa intri cu altimit lasa vrajeala :D

@@ ar fi super un server cu xp 50x

Link to comment
Share on other sites

Vdragosh are pm-ul inchis. Daca vrei sa ii spui ceva ia legatura cu Lancelot sau -ija-. Ei sunt singuri care pot lua legatura cel mai repede cu el.

Pana la urma, topicul este inca deschis. Toti ne-am spus anumite pareri mai bune sau mai rele. Sa ajuns la 9 pagini (sper sa nu ma insel), cred ca ar merita sa se primeasca un raspuns, fie si el negativ.

Puteti inchide topicul, sa il analizati, si sa reveniti cu un raspuns in cel mai scurt timp, sau cand aveti timp. Cred ca asa ar fi cel mai bine.

Am spus asta deoarece este inca deschis topicul, iar daca nu va convenea din prima, se inchidea. Asa ca tind sa cred ca prezinta un mic interes, altfel nu ar fi acest topic in viata (inca).

:D

------------------------------------EDIT------------------------------------

1. buna idee ( nu ca ar fii ceva nou ... eu am propus asta de pe vremea cand s1 era inca in faza de teste la gm :P )

2. bune argumentele pro ... mai adaug si eu unul : Server-ul HighExp poti sa il folosesti sa inveti versiunea si setarile ca sa stii cum iti pui punctele si cum faci sa cresti mai repede pe cel Low Exp

3. NU avem server ( PC ) disponibil . Asteptam raspunsul RDS-ului .

4. server-ul HighExp sa aiba reguli sau nu ? Daca da, avem nevoie de GM noi :)

Stiu cum este birocratia din Romania, ca se misca greu, stiu ca esti o persoana foarte ocupata si nu prea mai dispui de timpul liber de alta data. Dar poate ai putea sa ne ti si pe noi la curent. Sau sa inteleg ca e ca "la primarie", si anume aceea cerere "sade" pe undeva printr-unul din multele sertare ale RDS-ului ?

------------------------------------EDIT 2------------------------------------

Numai stiu ce am votat, daca am votat, dar in secunda asta as juca pe un server de fun, undeva unde sa nu ma enervez aiurea pentru anumite persoane/fapte ale lor.

La faza cu regulamentul, as vota sa fie minim. Limbajul/pk-ul/ks doar pe spot/scameri/reclama.

Probabil si o regula cu o preluare de 2-3 minute, in care cel care este pe spot trebuie sa ii raspunda exact cu nume, exemplu:

x AFK ?

x AFK ?

Nu y, sunt on.

PS: M-am gandit ca se va imparte comunitatea in 2, daca este posibil sa faci sa ne putem conecta de la acelasi pc doar pe serverele linkmania ar fi ideal. Asa uni dintre noi ar juca si pe fun si low. Pe fun pentru comunitate si amuzament, si pe low, fiecare are motivele lui.

Link to comment
Share on other sites

Cei care se plang incercati un svr cu 999999X dupa cate observ jucatori nu prea va considerati .

am cerut noi server 99999X ? #-o

vrem un server cu exp acceptabila maxim sa fie 80x minim 40x in care sa putem da si noi rr ca oamenii :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Vreti svr cu xp mare :)) pt niste lenesi ca voi cred si eu plangeti ca nu puteti participa la CS .... inscrietiva si atunci cand va inscrieti este in zadar nu ati muncit destul sa puteti face fatza....penibil...

Alo colegu , noi nu mai jucam mu de 5 luni pe low rate si nu m-am plans niciodata de Siege :blink:

Link to comment
Share on other sites

Vreti svr cu xp mare :)) pt niste lenesi ca voi cred si eu plangeti ca nu puteti participa la CS .... inscrietiva si atunci cand va inscrieti este in zadar nu ati muncit destul sa puteti face fatza....penibil...

pretene ai ceva probleme mintale :) din ce cauza ? oare mu 24/24 o fi problema ?

stai ba acolo si joaca ca nebunu non stop sa fi cel mai tare sa castigi CS sa fi zeu sa ai fanclub :)

hai cu sv ala cu xp mai mare sa vad si io cum e cu rr pe s1 :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...