Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

uLise

2 servers 2 cores

Recommended Posts

nu a spus nimeni 9999999999999999x exp, cred ca 100x exp ar fi excelent si am sa spun si de ce.

Din moment ce nu se mai da restart la level 350 si a crescut la 400 normal trebuia si xp-ul sa mai creasca considerabil,pentru ca este mult mai greu in acest moment .

Cu un xp de 100x nu ar mai fi cazul sa stai cu zilele pe un spot sa te poti restarta.Intri frumos 2,3,4 ore/zi dai restart si in acest mod nu vor mai fi ocupata spoturile cu saptamanile si vor putea beneficia mai multi playeri de facilitatiile unui spot/tark ,iar prin urmare automat nu va mai fi full de afkisti . Deja a devenit plictisitor iar la plictiseala multora le trec o gramada de prostii prin cap , gen vanatoare etc.

Link to comment
Share on other sites

gimy100, trebuie sa recunoastem ca 100x e totusi prea mare, si cei care au posibilitatea sa creasca vor face full in mai putin de 2 saptamani. O experienta de 40-50 ar fi perfecta

nu cred ca poti sa faci full in 2 sapt la 100x , tre sa fii "Sadi" ca sa faci asa cv :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Nu este bine un sv cu xp mare...ca odata ce prinde careva acolo spot nu mai iese pana da rr...si cei mici(si eu)nu prea o sa prindem loc pt ca voi astia rr-iti vreiti sa dati rr-urile mai rpd....eu as sugera inca un sv cu acelas XP aceleas spoturi...si tot este mai bine

Link to comment
Share on other sites

Nu este bine un sv cu xp mare...ca odata ce prinde careva acolo spot nu mai iese pana da rr...si cei mici(si eu)nu prea o sa prindem loc pt ca voi astia rr-iti vreiti sa dati rr-urile mai rpd....eu as sugera inca un sv cu acelas XP aceleas spoturi...si tot este mai bine

acuma se lucreaza la s2 unde doar in party este xp mai mare.... :>

Link to comment
Share on other sites

o versiune mai noua chiar nu se putea? de ce trebuie sa avansati cu incetinitorul,dabea am scapat de 97...nu era mai bine cu o versiune sa zicem printre ultimele aparute?este o munca in zadar ce faceti voi acum pentru ca tot invechita este si aceasta versiune s2...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...